‘خانواده مدرن’ بازیگران سهام پاسخ عاطفی به جدول نهایی بخوانید

The final countdown! بازیگران خانواده مدرن در حال آماده سازی خود برای خداحافظی داشتن خود رسیده نهایی جدول جزئیات از سری.

“ما آخرین جدول جزئیات😪 غمگین زیرا پایان آن اما بسیار سپاسگزار و خوشحال به قادر بودن به بخشی از این خانواده” Sofia Vergaraکه نقش گلوریا Delgado-Pritchett در آمار ABC کمدی نوشت طریق Instagram در چهار شنبه, فوریه 12.

به تعقیب بازیگر مشترک یک سری از عکس ها از لس آنجلس’ جدول جزئیات از جمله عکس از کل بازیگران با نهایی خود اسکریپت و یک کیک جشن.

“این است که بیشتر از من همیشه یا سزاوار❤️ Gracias من خانواده مدرن🍾🍾🍾 #11years,” او اضافه شده است.

از کلمبیا بومی را در تلویزیون, پسر جرمی مگوایر که نقش جو Pritchett نیز به اشتراک گذاشته یک خانواده مبتنی بر تصویر به افتخار این روز بزرگ است.

“این یک افتخار بزرگ بودن این بچه ها کمی فرض” مگوایر, 8, نوشت طریق Instagram روز چهارشنبه در کنار یک عکس از خودش با تلویزیون برادر ریکو رودریگزکه نقش مانی Delgado. “من او را دوست دارم بیش از کلمات است. من را وادار به انجام آن بیشتر از یک هفته و احساسات خداحافظ به این نمایش هستند تا واقعی. #brothersforlife #modernfamily @starringrico @abcmodernfam.”

جولی بوونکه نقش کلر Dunphy در کمدی است که در آن 11 و فصل نهایی ارسال شده یک عکس خنده دار از یکی از نویسندگان به سند حاضر است. “خانواده مدرن نهایی جدول خوانده شده است هدف قرار دادن @dannyzuker سخت است. نویسندگان ما واقعا در حال قهرمانان ما نشان می دهد,” او نوشت.

بسیاری از اعضای اصلی بازیگران از جمله جسی تایلر فرگوسنکه نقش Mitchell Pritchett و Sarah Hylandکه نقش هیلی Dunphy, مشترک بزند از احساسی بعد از طریق خود Instagram داستان.

Eric Stonestreetکه نقش کامرون تاکر در زمان یک لحظه به افتخار او شخصیت های ثانویه در بلند مدت در حال اجرا سری Fizbo دلقک در اوایل این هفته. کانزاس سیتی بومی گفت: داستان در مورد چگونه او همیشه می خواست می شود یک دلقک سیرک که منجر به پدر او نامگذاری او “Fizbo.”

Stonestreet, 48, به یاد می آورد او مادر بزرگ خود را دلقک مناسب و پدر و مادر خود اجازه او “بود بچه که مطرح خوک ها, بازی های برگزار شده, درام, زمان, کاراته, غیر انتفایی [sic] فوتبال و آرایش قرار داده و از کلاه گیس از زمان به زمان.”

که در دوران کودکی شخصیت در نهایت تبدیل به یک شخصیت محبوب در خانواده مدرن در سال 2009.

“فردا شما را ببینید Fizbo آخرین بار” امی برنده بازیگر طعنه از طریق رسانه های اجتماعی در دوشنبه 10 فوریه. “من فکر می کنم مادر بزرگ لوئیس افتخار خواهد بود که او را کمی دلقک ساخته شده آن را تمام راه را از شهر کانزاس KS به خیابان های پاریس, فرانسه. هنگامی که شما ملاقات Fizbo 11 سال پیش افتاد گفت: سلام دوست قدیمی.’ فردا من می گویند خداحافظ دوست قدیمی. با تشکر از شما خانواده مدرن برای اجازه دادن به من برای تحقق رویای من از اینکه یک دلقک در بزرگترین سیرک از همه آنها را. هالیوود است.”

این سریال همچنین از ستاره اد اونیل به عنوان جی Pritchett, Ty Burrell به عنوان Phil Dunphy, آریل زمستان به عنوان الکس Dunphy, Nolan Gould به عنوان لوقا Dunphy و اوبری اندرسون-Emmons به عنوان لیلی تاکر-Pritchett.

حرکت را از طریق گالری زیر ببینید که چگونه خود را مورد علاقه خانواده مدرن ستاره در واکنش به نهایی خود را در جدول بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>