‘خانواده مدرن’ بازیگران وداع به طنزهای تلویزیونی در آخرین روز از فیلمبرداری

پایان یک دوران! خانواده مدرن نورد دوربین های خود برای زمان نهایی روز شنبه, مارس 21 بعد از 11 فصل اجرا و بازیگران به اشتراک گذاشته شده عکس ها و فیلم های عاطفی خود را از آخرین روز.

“من هرگز فراموش نکنید, این مجموعه, این افراد وجود دارد فقط خوب بار” Sofia Vergara زیر نویس یک سری از عکس های بازیگران و خدمه بر روی مجموعه ای از Dunphy خانواده است. “با تشکر از شما خانواده مدرن❤️❤️ با تشکر از شما گلوریا Pritchett.”

بعد از آن در روز جمعه 47 ساله بازیگر نوشته شده تصویری از بازیگران آواز “زمان زندگی خود را” سبز روز پس از آنها فیلم برداری نهایی خود را در صحنه است. در این کلیپ Vergara گریه می کند در حالی که او costars Sarah Hyland (هیلی Dunphy), Julie Bowen (کلر Dunphy) و جسی تایلر فرگوسن (میچل Pritchett) قرار دادن سلاح های خود را در اطراف او.

“آنچه در روز” Vergara نوشت: در کنار این ویدئو. “خداحافظی به ما خانواده مدرن است.”

Vergara, را, شوهر, Joe Manganiello, ارسال شده شیرین ادای احترام به بازیگران در Instagram نوشتن “تبریک خانواده مدرن در 11 سال از پیشگامانه تلویزیون. وجود دارد ممکن است هرگز دیگر نشان می دهد با اجرای شبیه به این و بازیگران با استعداد. به شما خواهد شد از دست رفته است.”

Eric Stonestreet (کامرون تاکر) به اشتراک گذاشته شده خود را عاطفی و ارسال از طریق Instagram بعد از آن روز. در عکس بازیگر, 48, به نظر می رسد به سمت درب خروج در مجموعه ای از ABC کمدی.

“من حدس می زنم من دیدن خودم در حال حاضر مرحله 5,” Stonestreet گذراند. “11 سال راه رفتن در داخل و خارج از این درب رفت و در یک فلش.”

فرگوسن, 44, در ضمن توییتی در مورد چگونه عاطفی او احساس در آخرین روز.

“مجموعه ای از #ModernFamily روز پایانی سریال,” او نوشت. “خوردن احساسات من. فقط به حال chilaquiles و پاشیده شیرینی بی شیرینی. Eyeing وفل. آماده به کار.”

Vergara همچنین مستند نشان می دهد جدول نهایی جزئیات از طریق Instagram در فوریه 12.

“ما آخرین جدول جزئیات😪 غمگین زیرا پایان آن اما بسیار سپاسگزار و خوشحال شده اند قادر به بخشی از این خانواده” Vergara زیر نویس عکس ها که شامل تمام بازیگران را نهایی اسکریپت و یک کیک جشن.

بون 49 ارسال شده یک عکس از یکی از نشان می دهد سازندگان به یاد داشته باشید نقطه عطف لحظه.

“خانواده مدرن نهایی جدول خوانده شده است هدف قرار دادن @dannyzuker سخت است. نویسندگان ما واقعا در حال قهرمانان ما نشان می دهد,” او نوشت.

ضربه سری برای اولین بار در سال 2009 و برنده پنج Emmys برای سری کمدی برجسته طی آن 11 فصل است.

خانواده مدرن‘s, سری آخر پخش در ABC در مارس 8 در 9 p. m. ET.

پایین ببینید تصاویر , مدرن, خانواده بازیگران, آخرین روز فیلمبرداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>