مدل Iskra لارنس می دهد تولد, استقبال 1st کودک با فیلیپ Payne

مدل مادر! Iskra لارنس و فیلیپ Payne استقبال کرده اند اولین فرزند خود را.

لارنس نشان داد این خبر خوشحال on Instagram on پنج شنبه, مارس 19. “من فراتر از ضعف به شما بگویم نوزاد P فرا رسیده است و من و پدر @philipapayne در حال گرفتن زمان به ترس است که ما در حال حاضر یک خانواده سه و وقتی که من آماده هستم من نمی توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر با همه شما در خانه من تولد و این کوچک انسانی است که ما عشق فراتر از اندازه” او زیر نویس سه عکس از خودش cradling ضربت کودک خود را در حالی که با پوشیدن لباس تنگ و نازک لباس سفید. “من نمی توانم با تشکر از همه شما به اندازه کافی از عشق و حمایت را از طریق این سفر است.”

“ما همه سالم و خوب و فقط در آسمان” او به این نتیجه رسیدند و اضافه کرد که او بدانند چقدر برای به اشتراک گذاری آنلاین در مورد ورود جدید به خاطر او است “احساس فوق العاده محافظ.”

مدل, 29, اعلام کرد در ماه نوامبر سال 2019 که او باردار بود, نوشتن از طریق Instagram: “این فقط دو نفر از ما دیگر ما به زودی به یک خانواده 3. در حال حاضر ما در حال 17 هفته و 3 روز باردار و من نمی توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن با شما چه گذشته این 4 ماه شده بود. من هرگز بیشتر هیجان زده برای دیدار با هر کسی و فیلیپ و من در عشق با ما مینی کودک P انداز.”

در کیدرمینستر انگلستان بومی نشان داد که رابطه جنسی از نوزاد-به-می شود به پدر و مادر او یک ماه بعد اما تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن اخبار با پیروان.

“من واقعا تلاش” لارنس زیر نویس لخت عکس ضربت کودک در دسامبر 2019. “من همیشه خیلی آسیب پذیر به اشتراک گذاری آنلاین در مورد گذشته من … اما این در مورد من نیست. من ممکن است حمل نوزاد P و تا زمانی که در حال حاضر از آن شده است در مورد من تجربه بارداری, اما این است که زندگی خود را. حتی اگر در حال حاضر من می دانم که چه جنسیتی حرفه ای اعلام کرده اند که ممکن است که فرزند من تصمیم می گیرد و آن را احساس نمی کند حق را به یک معامله بزرگ در مورد چیزی بسیار شخصی به آنها.”

این مدل انگلیسی افزود: “من میخوام یک حزب pooper چرا که من هرگز می خواهم فرزند من تبدیل به اطراف و گفت:” چرا شما تصمیم می گیرید برای به اشتراک گذاشتن زندگی من آنلاین و یا آن را به نظر می رسد مانند یک اطلاعیه خدمات عمومی?'”

او و پین, 32, اول, مسیرهای عبور در ژانویه 2018. موسیقی تولید کننده توصیف لحظه ای در دوست دختر خود را در کانال یوتیوب در ماه سپتامبر سال 2019 توضیح “ما در این حزب من بدید ، . . من از گوشه ای از چشم این درخشان و درخشان [زن].” این جفت ارز آغاز شده و قدمت آن سال.

لارنس بهترین و شناخته شده برای بدن مثبت حضور رسانه های اجتماعی گفتن ما هفتگی به طور انحصاری در ژانویه 2019 که ناامنی نگه داشتن مردم “از زندگی و داشتن یک زمان بزرگ است.”

او توضیح داد در آن زمان: “همیشه مردم را تشویق به نگه دارید که در ذهن خود را. … بار بیشتر شما می توانید فقط با فشار خود و یا به چالش خود را قادر به پوشیدن دو قطعه ، زیرا برخی از مردم وجود ندارد و در عین حال که کاملا خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>