از دست رفته در مکالمه: آمریکا سیاه و سفید زنان

چرا شما باید مراقبت از

چون نژاد و جنسیت می تواند در ترکیب یک کوکتل از به حاشیه رانده است.

OZY منحصر به فرد تاون هال تلویزیون نشان می دهد با A&E Networks زمان در حال حاضر: مسابقه و وضوحاست و در حال حاضر در دسترس برای جریان آنلاین در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان یک&E, تاریخ و طول عمر نرم افزار.

به عنوان بسیاری از شهرستانها sidle به هفته سوم هماهنگ تظاهرات علیه خشونت پلیس در امریکا فعالان حقوق بشر در حال اشاره به حذف آفریقایی و آمریکایی زنان و دختران در این گفتگو در مورد اصلاحات سیستمیک.

زنان را کمتر از 7 درصد از جمعیت ایالات متحده اما حساب برای 10 درصد از تمام موارد فرد از دست رفته در سراسر کشور. کسانی که تبدیل به قربانیان قتل های فراقضایی به سختی همان سطح پوشش در رسانه ها و یا اعتراض عمومی; Breonna تیلور 26 ساله تکنسین های پزشکی اورژانس کشته در بستر او توسط افسران پلیس در لوئیزویل کنتاکی شده است تنزل به پاورقی حتی به عنوان تظاهرات جمع آوری بخار در سراسر جهان است.

زنانگی است که تنها یک سلاح اگر شما یک زن است.

تیفانی Loftin جوانان و بخش کالج مدیر NAACP

“امریکا هرگز مورد احترام زنان” استدلال تیفانی Loftin جوانان و بخش کالج مدیر NAACP در این زمان در حال حاضر: مسابقه و وضوحمیزبانی OZY Editor-in-Chief کارلوس واتسون در A&E شبکه. هیچ یک از تیلور قاتلان دستگیر شده اند و در عین حال از آنجا که “زنانگی است که تنها یک سلاح اگر شما یک زن سفید” اضافه شده Loftin.

آیا در زندگی یا مرگ زنان آمریکایی آفریقایی معمولا نادیده گرفته شده در مکالمات اطراف نژاد قدمت آن به دوران برده داری. “ما در پایین قطب توتم می گوید:” Zakiyyah Modeste کمکی استاد سلامت و تربیت بدنی در جان جی, کالج عدالت کیفری در نیویورک است. “زن سیاه هستند به حاشیه رانده شده ترین بخش از جمعیت در ایالات متحده است. ما دریافت نمی کنند همان عدالت در توجه به فرصت اعم از مالی و یا اجتماعی به عنوان مردان سفید پوست, سفید, سیاه, دهنی مردان است.”

بازیگر زن هالیوود و تلویزیون نشان می دهد میزبان Yvette Nicole Brown, همچنین مهمان در این زمان در حال حاضر: مسابقه و وضوحنسبت به نهادینه درمان از زنان به عنوان شهروندان درجه دوم به اسطوره “قوی سیاه ، زنان مجبور به دفع کردن برای خود هستند چرا که آنها “غفلت محافظت نشده و بی احترامی” او گفت:.

با توجه به یک سال 2018 دولت ایالات متحده گزارش 28 درصد از زنان کار در صنعت خدمات — کمترین پرداخت اشتغال — در مقایسه با فقط 20 درصد از زنان سفید. در نتیجه بسیاری از زنان در اب شلپ شلپ کردن در کارآفرینی است که می تواند حتی کمتر پرداخت علاوه بر اینکه خانه دار است.

حتی در جامعه سیاه این زنان احساس کنار. و آنها مشتاق برای تغییر. گفت: NAACP را Loftin: “ما نیاز به سرمایه گذاری بیشتر برای اطمینان سیاه, صدای زنان شنیده می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>