اطلاعات غلط مانع ابولا پاسخ. همان چیزی که اتفاق می افتد می تواند با کوروناویروس.

در اواخر ماه مارس به عنوان موارد Covid-19 sped نسبت به 1 میلیون نفر در سراسر جهان و مرگ و میر نزدیک 50,000, جمهوری دموکراتیک کنگو بی سر و صدا به دست آورد بهداشت عمومی نقطه عطف: چهل روز با هیچ مورد جدید ابولا است.

چند اشاره کرد که پیروزی, اما آن را نگه می دارد درس مهم برای ایالات متحده به عنوان coronavirus منتقدان و نظریه پردازان توطئه در ادامه به مانع ملت در پاسخ به این بیماری همه گیر. در کنگو وحشی شایعات و اطلاعات غلط در مورد ابولا منجر به حمله به بیمارستان ها و کارکنان مراقبت های بهداشتی. ضرب و شتم به عقب شیوع بیماری وجود دارد درگیر یک نبرد تن به تن و نه فقط در برابر بیماری بلکه در برابر دروغ و بی اعتمادی گسترده از مقامات بهداشت عمومی.

“هنگامی که شما شروع به حمله و کشتن کارکنان مراقبت های بهداشتی آن را می سازد آن را بسیار دشوار است برای دریافت مراقبت های بهداشتی به مناطق که در آن مورد نیاز آن” Anthony Fauci سر از ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: من سال گذشته زمانی که ما در مورد شیوع ابولا در کنگو. “اما وقتی که من می گویند که مسئله اصلی این است که یک موضوع امنیت آن را امنیت به تنهایی. آن را تنگاتنگی در ارتباط با عمیق بی اعتمادی در جامعه است.”

امروز Fauci بالا پزشکی متخصص در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار و در سخنان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “عمده تلویزیون ستاره است.” 79-در سال اپیدمیولوژی نیز این موضوع از جناح راست تئوری های توطئه در مورد Covid-19 و تهدید به مرگ. او در حال حاضر نه فرد امنیتی جزئیات. هفته گذشته در سن پدرو کالیفرنیا یک مهندس که طرفدار تئوری توطئه مربوط به بیماری عمدا خود را از خط خارج قطار باری ارسال آن careening به سمت USNS Mercy یک نیروی دریایی پزشکی کشتی ارائه امداد به بیمارستان سبب با کروناویروس بیماران.

“اطلاعات غلط مانع تلاش ها برای جلوگیری از انتقال بیماری های عفونی در هر کجا از آن گسترش می یابد و به نظر می رسد به گسترش و حتی سریع تر از بیماری خود گفت:” مارگارت هریس, یک سخنگوی سازمان بهداشت جهانی و دکتر پزشکی که کمک به مبارزه با ابولا در کنگو است و در حال حاضر مشغول کار بر روی Covid-19 پاسخ. “آن حتی می تواند منجر به رفتارهای خطرناک است که افزایش احتمال آلوده بودن و یا عدم دریافت نجات بخش درمان است.”

“اطلاعات غلط مانع تلاش ها برای جلوگیری از انتقال بیماری های عفونی در هر کجا از آن گسترش می یابد.”

مبارزه با Covid-19 در ایالات متحده شده است دشوار است. وجود دارد سرکش spring breakers که حاضر به ترک سواحل فلوریدا. برای یک زمان Kid Rock بزرگ, کون, Honky Tonk Rock & Roll Steakhouse در نشویل, تنسی, مقاومت تماس نزدیک است. اخیرا یک لوئیزیانا پاستور به مبارزه طلبیده یک ایالت ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر (و کاخ سفید توصیه هایی است که دربسته در محیط شماره 10) و میزبانی بیش از 1800 نمازگزاران در یکشنبه خدمات.

“ویروس اعتقاد ما بر این است که با انگیزه های سیاسی,” تونی طلسم زندگی خیمه کلیسا در مرکز شهر گفت: مطبوعات محلی در حالی که اطلاع رسانی جماعت خود را که اگر هر یک از آنها قرارداد Covid-19 او را التیام بخشد و آنها را با کمک های الهی. به طور مشابه, فلوریدا megachurch پاستور دستگیر شد و به اتهام غیر قانونی مجمع و تخلف از بهداشت عمومی اورژانس پس از سفارش بسته بندی دو خدمات روز یکشنبه با صدها نفر از نمازگزاران. (او آزاد شد و پس از ارسال 500 دلار وثیقه آزاد شد.) “تنها زمانی کلیسا بسته است که جذبه در حال وقوع است” گفت: پاستور رادنی Howard-براون. “خدا را به حفاظت از مردم ما است.”

بدون اینکه از آن آگاه Howard-براون و دیگران انعکاس پاسخ از ترديدكنندگان در طول مواج شیوع ابولا در کنگو که رسما آغاز شد و در ماه اوت سال 2018 و کشته 2,264 مردم است. به عنوان اپیدمی در ادامه به خشم یک سال بعد کنگو megachurch کشیش ژول Mulindwa گفت: او می تواند ایجاد پادزهر این ویروس با دعا بیش از معمولی بطری آب. “سپس شما آن را بنوشید و شما را شفا داد, حتی اگر شما ابولا” او به من گفت.

در کنگو بسیاری از ابولا تئوری های توطئه بودند موجب ضعیف بهداشت عمومی پیام در جوامع محلی گفت: ایدا Sawyer معاون مدیر دیده بان حقوق بشر آفریقا را بدست آورد. “بی اعتمادی از دولت های بازیگران — با توجه به سوء استفاده از نقش نیروهای امنیتی و شایع فساد نیز ساخته شده بسیاری از ساکنان شک و تردید در مورد ‘واقعی’ نیت دولت و شرکای بین المللی که منجر به پاسخ تلاش است.”

در میان شایعاتی شنیدم در حالی که پوشش ابولا در کنگو شد که این ویروس بخشی از یک غربی مرگ کمپین حمایت نخبگان محلی; که آن را وابسته به یک ارگان سرقت طرح; و این که این بیماری حتی نمی وجود دارد. یک لانست مطالعه در ماه مارس گذشته نشان داد که 92 درصد از افراد مورد مطالعه در شرق کنگو شنیده بود اطلاعات غلط در مورد ابولا و تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان معتقد بودند حداقل برخی از آن. مطالعه دیگری نشان داد که 72 درصد از پاسخ دهندگان ناراضی بودند و یا عدم اعتماد ابولا تلاش های کنترل در همان منطقه و 12 درصد بر این باور بودند که بیماری شد “ساخته شده و وجود ندارد در این منطقه است.” هنوز هم یکی دیگر از مقاله علمی اشاره کرد که حتی در میان 38 نفر مبتلا به بیماری ابولا از بازماندگان این بیماری به خط مقدم ارائه دهندگان خدمات بهداشتی — اکثر “به شدت تکذیب وجود ویروس ابولا با توجه به آن یا به عنوان یک شگرد سیاسی برای نابودی یک گروه قومی و یا به عنوان یک طرح اغراق آمیز به دلایل مادی.”

در کنگو ضد علم مقاومت نیز شامل خشونت گسترده. بیش از 300 حمله به, ابولا, بهداشت و درمان کارگران چپ 76 نفر کشته و یا زخمی شدند در سال گذشته در کنگو. حمله آتش سوزی در یک مرکز درمان ابولا در شهر کتوا گزارش کشته شدن برادر یک بیمار; یک اپیدمیولوژی و دو, دیگر, ابولا, بهداشت و درمان مراقبت از کارگران کشته شدند در حملات جداگانه در بهار گذشته و تابستان است.

“در ایالات متحده دیده ایم که چگونه اطلاعات غلط شده است به طور مستقیم گسترش آن در بالاترین سطوح قدرت است.”

همه چیز بدست نمی که بد در ایالات متحده در عین حال اما دادستان ها می گویند مظنون به اتهام حمله به نیروی دریایی بیمارستان کشتی 44 ساله ادواردو مورنو عمدا با هدف قطار خود را در USNS Mercy چرا که به اعتقاد او آن را “به حال یک جایگزین هدف مربوط به Covid-19 یا یک دولت تصاحب.” دیگر عجیب و غریب مفاهیم منجر به تهدید و خشونت علیه Fauci. عفونی, متخصص بیماری تمایل به صحبت رک و پوست کنده درست مغلوب ساختن پیشی جستن دروغ در مورد کوروناویروس و علنا در تضاد رئیس جمهور باید سوخت جناح راست تئوری های توطئه که او در لیگ با هیلاری کلینتون و دولت نیروهای خود را برای استفاده از Covid-19 به آغاز یک فروپاشی اقتصادی است که می تواند به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن.

این تغذیه و تغذیه کردن شعارهای متعدد نخبگان محافظه کار که به عنوان خطرات ناشی از ویروس ها از جمله رادیو میزبان Rush Limbaugh که پیشنهاد کرد که Covid-19 هر دو چینی “آزمایشگاه آزمایش است که در حال weaponized” و هیچ چیز بیش از “سرماخوردگی” خستگی ناپذیر به کرات توسط رسانه ها در یک “تلاش برای پایین آوردن مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود همواره میفروخت دروغ در مورد Covid-19 از خود در ژانویه اعلام کرد که “ما آن را کاملا تحت کنترل” به مارس ادعا که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید دریافت کنید.” مانند رهبران کلیسا از فلوریدا به کنگو مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به نظر می رسید به استناد امید از کمک های الهی در سخنان خود در کاخ سفید در اواخر فوریه. “آن را به ناپدید می شوند. یک روز — آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد,” او گفت:.

“در ایالات متحده دیده ایم که چگونه اطلاعات غلط شده است به طور مستقیم با کسانی که در بالاترین سطح از قدرت گفت:” ساویر دیده بان حقوق بشر. “این می تواند منجر به مردم با در نظر گرفتن بیماری های جدی و یا نمی دانستند که به اعتماد و یا به کجا بروید برای اطلاعات قابل اعتماد در مورد آنچه باید انجام شود برای جلوگیری و درمان این بیماری است.”

ماه گذشته به عنوان مثال تهمت بود پیشبرد الکی ادعا می کنند که Covid-19 است خطرناک تر از آنفلوانزای فصلی. “ما از دست دادن هزاران و هزاران نفر در سال به آنفولانزا او گفت:” در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر. “اما ما هرگز تعطیل کشور برای آنفولانزا.” (تهمت است پس گفت: “شما می توانید آن تماس بگیرید آنفولانزا” و سه روز بعد “این آنفولانزا.”)

Fauci, در ضمن شات پایین “شایع آنفولانزا” استدلال هفته زودتر قبل از خانه نظارت و کمیته اصلاحات. “مردم همیشه می گویند” خوب آنفولانزا می کند این آنفولانزا می کند که” او توضیح داد. “آنفولانزا یک مرگ و مير از 0.1 درصد است. این مرگ و میر از 10 برابر آن است.” اخیرا Fauci ذکر مدل های جدید نشان می دهد که حتی با کاهش تلاش های Covid-19 می تواند به کشتن بیش از 200 ، 000 آمریکایی است.

“در ایالات متحده فریم از Covid-19 به عنوان چیزی جدی تر از آنفولانزا و یا چیزی است که فقط بر افراد مسن تر در حال حاضر عواقب منفی” ساویر گفت: رهگیری و اشاره کرد که همانطور که در کنگو اطلاعات غلط می سوخت گسترش بیماری و هزینه زندگی. “زمانی که مردم به خوبی آنها را نمی خواهد به دنبال نیاز های بهداشتی و اقدامات بهداشتی برای درمان و مهار این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>