میراندا کر توصیف ‘تلفات’ شیردهی در زمان در بدن او به عنوان مادر از 3

صداقت دقیقه! میراندا کر صحبت کرد و با صراحت در مورد تغذیه با شیر مادر با فرزندان.

“من مادر سه پسر” مدل 36 گفت: در راه اندازی KORA Organics Noni شب AHA متداول سرم در پنجشنبه 30 ژانویه. “من شده است تا پس از 4 ساعت صبح. تغذیه با شیر مادر است اما آن را می کند و عوارض آن بر بدن و خدا را شکر که من در این باور نکردنی محصولات به طوری که من می تواند احساس مانند پوست من است که در بهترین حالت حتی اگر من هنوز کودک مغز است. من 3 ماه, [Myles] و 20 ماه, [هارت] و اطراف در حال اجرا پس از آن دو شغل تمام وقت را در خود دارد.”

سابق victoria’s Secret Angel استقبال او جوانترین پسر با شوهرش, Evan Spiegelو همچنین سهام 9 ساله پسر فلین با شوهر سابق اورلاندو بلوم. او فرزند ارشد است “وسواس” با محصولات مراقبت از پوست شرکت او بوده به Us Weekly منحصرا در روز پنج شنبه.

Miranda Kerr and Evan Spiegel LACMA
میراندا کر و اوان اشپیگل حضور LACMA: هنر و فیلم جشن در تاریخ 3 نوامبر 2018 در لس آنجلس ، AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

“من شروع به خط قبل از او حتی به دنیا آمد, بنابراین من با استفاده از این محصولات در او” کر توضیح داد. “من استفاده از آن در هر سه بچه ها من همیشه از روزی که متولد شدند.”

وقتی که می آید به گسترش خانواده او — که او می گوید: اسنپ چت مؤسسین, 29, “قطعا دوست دارم” — این گنج خود را نویسنده می خواهد به تنظیم خانواده از پنج نفر اول است.

“من تا به حال دو پشت به پشت در وسط در حال اجرا یک شرکت و همچنین من 9 ساله و من واقعا دوست دارم به فوق العاده در حال حاضر با آنها” کر گفت ما. “من باید لوکس است که من از خانه کار می کنند بیشتر است اما در همان زمان من فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما که تعادل قبل از ما پرتاب کودک دیگر را به مخلوط.”

Miranda Kerr-KORA Organics
میراندا کر KORA Organics

علاوه بر KORA Organics در حال حاضر او را “دختر بچه” مدل استرالیایی بستری شده در پنج شنبه راه اندازی. “من می خواستم محصولات قدرتمند است که به شما نتایج است که شما نیاز دارید در یک واقعا ساده و کارآمد است که شما می توانید انجام دهید و استفاده در خانه” او گفت: از شرکت او که او تاسیس در استرالیا یک دهه پیش. “محصولات هر یک از آنها من و قلب و روح را. من خیلی افتخار می کنم که ما در حال کار با بهترین آلی داروخانه ها در جهان است و من به کار با آنها و است که واقعا سرگرم کننده برای من در آینده با محصولات قدرتمند است که کار و تفاوت به مردم است.”

با گزارش Carly اسلون

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de