امدادگر مینه سوتا صحبت می کند در برابر استفاده پلیس از تزریق کتامین 88801100011088 یک A former paramedic امدادگر سابق با خدمات پزشکی اضطراری در وودبری، حومه سنت پل، مینه سوتا، طرح دعوی در دادگاه سوت زن ادعا کرده است که پلیس او را تحت فشار قرار داده است تا کتامین، آرام بخش سریع الخرج، را در جریان دستگیری اداره کند. او ادعا می کند که این حادثه بخشی از روند بزرگتری در میان اجرای قانون منطقه است. این امدادگر، جوزف بیکر ۳۲ ساله، گفت که امیدوار است با استفاده از کتامین «برای به دست آوردن انطباق» در برابر پلیس موضع گیری کند. او در اولین مصاحبه خود از زمان طرح دعوی در دادگاه ناحیه ای مینه سوتا به رهگیری گفت: «استفاده مناسبی از شغل ما به عنوان امدادگر نیست.» در وودبری، پلیس، EMS و آتش نشانان همگی به عنوان بخشی از اداره ایمنی عمومی شهر همکاری می کنند.طرح دعوی در دادگاه همچنین آدرس چند نمونه ادعا شده از اعتبار نامه آموزش EMS جعلی است که بیکر ادعا می کند که در میان همکاران سابق در بخش در بر داشت. بیکر گفت که احساس می کند پس از امتناع از اداره کتامین در حادثه ای در سپتامبر ۲۰۱۹ از کارش بیرون رانده شده است. قبل از آن، او تا به حال به تزریق کتامین در سه نوبت دیگر به عنوان بخشی از EMS وودبری و ذهنیت ماشه خوشحال در بخش اطراف مواد مخدر به یاد آورد. او می گوید: «اعزام کنندگان می گفتند: کتامین خود را آماده کنید، کتامین خود را بیاورید.» طرح دعوی در دادگاه او ادعا می کند که «رابطه همزیستی بین EMS و افسران پلیس، اتاقی را برای افسران پلیس ایجاد کرده است تا امدادگران مانند شاکی بیکر را به اداره کتامین در موضوعات ناخواسته اقبار کنند.»
“اگر حکمی مثل این از مینه سوتا بیاید، ثابت کند که مجبور شدن امدادگران به استفاده از مواد تسکینی غیرقانونی است، همه پلیس ها دو بار به این موضوع فکر خواهند کرد.”
بیکر اولین شکایت سوت زن در این کشور است که به طور مستقیم به اغوا ناشی از کتامین در پلیس رسیدگی می کند. هنوز داده های ملی قوی در مورد استفاده از کتامین در دستگیری های پلیس وجود ندارد، اما پدیده ای نسبتاً اخیر است. در شهرستان هنپین مینه سوتا – که شامل مینیاپولیس است و در مجاورت شهرستان واشنگتن، که شامل وودبری است – یک هیئت نظارت غیر نظامی انجام یک گزارش گسترده در مورد “پیش بیمارستان Sedation” در سال 2018 و متوجه شد که استفاده از کتامین توسط اداره پلیس مینیاپولیس به شدت در تنها چند سال افزایش یافته است. پیش از سال ۲۰۱۵ به طور متوسط حدود چهار ذکر کتامین در سال در گزارش های پلیس از بازداشت شدگان وجود داشته است، اما در سال ۲۰۱۷، ۶۲ ذکر وجود داشته است. (نایت هنر معاون رئیس پلیس مینیاپولیس به رهگیری گفت که از زمانی که این گزارش بیرون آمد، رهبری پلیس به طور غیررسمی به تمام افسران این نیرو توصیه کرده بود که از امدادگران درخواست تسکینی نکنند، هر چند او مطمئن نبود که انطباق افسران سخت گیرانه از آن زمان چقدر بوده است.) بلندپایه ترین حادثه مربوط به کتامین تا به امروز مرگ الایژا مک کلاین، ماساژ درمانگر 23 ساله سیاه پوست، در کلرادو در سال گذشته است. مأموران او را در جریان دستگیری در چوک هولد قرار گرفتند و سپس دوز بسیار بزرگی از کتامین را به او تزریق کردند که به سرعت او را به ایست قلبی هدایت کرد. او چند روز بعد در بیمارستانی درگذشت. کنت اودویبوک، وکیل مستقر در مینیاپولیس که متخصص وحشیگری پلیس است و نماینده بیکر است، گفت پرونده او می تواند سابقه ای در مفهوم سازی اغوا ناشی از کتامین به عنوان نوعی نیروی بیش از حد تعیین کند. معمولاً اودویبوک می گفت: «قربانیان واقعی تزریق کتامین نمی توانند یک مورد قوی بسازند.» ماموران پلیس تزریق به امدادگران را برون سپاری می کنند و امدادگران می توانند به طور آشکاری ادعا کنند که دستگیرشدگی ها «جنگ طلب» بوده اند یا «نگرانی های ایمنی» را ارائه داده اند. “چیزی که الان متفاوت است این است که کسی در آن طرف جلو آمده است.” اودویبوک می گوید: «اکنون نمونه های زیادی در سراسر کشور وجود دارد که افسران پلیس امدادگران را تحت فشار قرار می دهند تا کتامین را اداره کنند.» “اگر حکمی مثل این از مینه سوتا بیاید، ثابت کند که مجبور شدن امدادگران به استفاده از مواد تسکینی غیرقانونی است، همه پلیس ها دو بار به این موضوع فکر خواهند کرد.” جوزف بیکر در ساختمان ایمنی عمومی وودبری در ژوئیه ۲۰۱۹. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جوزف بیکر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im