مینیاپولیس پلیس اتحادیه رئیس جمهور: “من درگیر شده در سه تیراندازی خودم و نه یکی از آنها ناراحت است من”

در مصاحبه ای در ماه آوریل سرهنگ باب Kroll رئیس مینیاپولیس پلیس اتحادیه اروپا گفت که او و اکثریت مینیاپولیس افسران پلیس فدراسیون هیئت مدیره شده اند درگیر در تیراندازی پلیس. کرول گفت که او و افسران در اتحادیه هیئت مدیره بود نه ناراحت تیراندازی مقایسه خود مطلوب به دیگر افسران.

“وجود دارد یک هجوم PTSD” کرول گفت. “اما من درگیر شده در سه تیراندازی خودم و نه یکی از آنها برایم ناراحت کننده است. شاید من متفاوت است.”

نظرات خود تاکید شایع طبیعت از خشونت پلیس در ایالات متحده است.تعداد دفعات افسران پلیس آتش سلاح های خود را مرداب سطح خشونت در بسیاری از کشورهای دیگر که در آن مقامات تکیه بر nonlethal روش اجبار, اجبار و یا کنترل. بسیاری از افسران پلیس زندگی با اختلال استرس پس از ضربه ناشی از خشونت های مرتبط با پلیس.

اما نه کرول خدمه او گفت:. “از 10 اعضای هیئت مدیره بیش از نیمی از آنها درگیر شده اند و مسلح برخورد و چند تن از ما متعدد است. ما نمی به نظر می رسد مشکلات,” او گفت:. “قطعا گرفتن شات در و تیراندازی به مردم می های مختلف, تلفات, اما اگر شما در این کار و شما را دیده ام بیش از حد خون و گور و مردم مرده و سپس شما امضا کرده ایم اشتباه است.”

کرول شده است رقم مرکزی در آشکار تظاهرات و شورش پس از کشتن جورج فلوید توسط, مینه سوتا, افسر پلیس, Derek چوین. در نامه ای به اعضای اتحادیه در دوشنبه کرول به نام فلوید “خشونت آمیز جنایی” و توصیف اعتراضات مداوم به عنوان یک “تروریست جنبش” است که سال در, ساخت, شروع با حداقل نیروی پلیس. او برافراشته در برابر شهر سیاستمداران یعنی مینیاپولیس شهردار یعقوب فری و دولت رژیم صهیونیستی است. تیم والس برای عدم اجازه نیروی بیشتری برای جلوگیری از قیام. “سیاستمداران در حال به سرزنش و شما سپر بلا” او نوشت.

روز سه شنبه بعد از ظهر مینه سوتا AFL-CIO به نام کرول استعفای سرزنش او برای نقش خود در “[امکان] خشونت و وحشیگری به رشد در صفوف پولیس.” نیروهای پلیس در سراسر این کشور شده اند افزایش خشونت علیه تظاهرکنندگان; رانندگی وسایل نقلیه به جمعیت; شلیک لاستیک گلوله های گاز اشک آور و نارنجک فلش در تجمعات صلح آمیز و حتی کشتن یک مرد در لوئیزویل ،

گفتگو “هیچ چیز مقدس مصاحبه ستوان باب Kroll” نوشته شده بود به YouTube و Facebook در آوریل 29, اما رفته تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. کرول در مصاحبه با STIM میزبان رادیو ماکسول توماس Silverhammer همچنین در مورد تلاش های شهردار و شورای شهر به فشار پلیس و دیگر اتحادیه کارگران به چشم پوشیدن را افزایش می دهد به منظور کمک به این شهرستان کاهش بودجه بحران به ارمغان آورد در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اولین چیزی که ما گفته بود بیایید ببینید بودجه بیایید ببینید بودجه شهرستان است. و بچه های آنها, شاشیدن, دور, میلیون ها و میلیون ها دلار به پروژه های” او گفت:. “مثل شما می دانم که آنها در حال دادن 15.000 دلار در سال به فراجنسیتی هماهنگ کننده از شهرستان.”

“بچه ها آنها شاشیدن دور میلیون ها و میلیون ها دلار به پروژه های … آنها به $15,000 یک سال به فراجنسیتی هماهنگ کننده از شهرستان.”

کرول گفت که او برای یک ارزیابی از چقدر این شهر را نجات دهد با به تعویق انداختن حقوق افسران و گفت: به او گفته شد که آن را به $410,000. که غیر قابل قبول مجموع او گفت: از آنجا که شهرستان شده بود صرف مقدار مشابه حل و فصل ادعای قتل غیر عمدی توسط افسران پلیس. کرول کنجکاو منطق استدلال کرد که پلیس باید برگزار منزه از گناه برای هزینه اسکان چون درست سرزنش استراحت با شهرستان وکلای که نمی به درستی دفاع از افسران پلیس هنگامی که آنها شکایت کرد و پس از تیراندازی منجر به مرگ است.

“آنها فقط پرداخت یک سابق مینه سوتا وایکینگ $385,000 در خارج از دادگاه حل و فصل چون او tased هنگامی که او را ترک نمی کنید یک بار” کرول گفت: ظاهرا نه با توجه به این احتمال که پلیس می تواند کاهش یافته است به تلآویو او. “پلیس tased او” کرول گفت.

“شما با دادن پول به سمت چپ و راست در پرونده های حقوقی و شما می خواهید ما را به حمام ؟ بنابراین آن را فراموش کرده ام” کرول گفت:, و اضافه کرد که حل و فصل با خانواده Terrance فرانکلین به خصوص او را م. فرانکلین یک سرقت مظنون غیر مسلح و 173 وزن داشت پنهان شدن در زیرزمین توسط پنج افسران که به هر طریقی یک سگ در او. خانواده اش وکلای مدافع می گویند یک افسر نیمه سلاح به طور تصادفی می رفت هدف قرار دادن دو افسر در پاها و پلیس در پاسخ به تیراندازی و کشتن فرانکلین در خشم است. پلیس ادعا کرد که فرانکلین حمله یک افسر و در زمان کنترل از تفنگ شارژ خانواده وکلای گفت پوچ بود و در تضاد با شواهد. این شهر در نهایت توافق به $795,000 حل و فصل است. کرول گفت که یک دوست خوب از خود به قتل رسانده بود فرانکلین: “شدت و او را به ضرب گلوله در سر و در محدوده نزدیک است.”

“فرانکلین یکی بود نزدیک و عزیز را به قلب من به خاطر او به ضرب گلوله دو نفر از دوستان من و یک دوست بسیار خوب من بود که به ضرب گلوله کشته و او را در تقابل” کرول گفت.

کرول سیاست نیست اتفاقی برای آنچه که به طور موثر یک پلیس ضد شورش در جریان در مینه سوتا و در سراسر کشور است. او یکی از مینه سوتا بیشتر حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و زمان مرحله با او در یک 2019 تجمع مبارزات انتخاباتی به ستایش دولت برای “اجازه پلیس انجام شغل خود را.”

با توجه به 2015 استار تریبیون گزارش Kroll سنجش زمان حداقل 20 امور داخلی شکایات خود را در طول سه دهه در مینیاپولیس اداره پلیس “اما از آن بسته شد و بدون نظم و انضباط است.” نیز وجود داشته اند چندین پرونده های حقوقی علیه Kroll جزئیات سابقه طولانی اتهامات متعصب نظرات از جمله یکی که او را متهم کرد با استفاده از نیروی بیش از حد در برابر یک زن و شوهر مسن در طول یک بدون دست کشیدن از حمله و دیگری که او را متهم کرد از “ضرب و شتم و خفگی و لگد زدن” یک سیاه و سفید 15-year-old boy در حالی که “خارج می گردند نژادی تهمت.”

“The big شعار آنها این بود deescalation,” کرول گفت: پلیس تلاش اصلاحات. “شما قرار است به شما می دانم, حتی اگر شما در حال قانونی در استفاده از زور می تواند نگاه بد و بد درک عمومی.”

آموزش دیده برای استفاده از زور است که چه چیزی باعث افسران استرس کرول گفت. “قطعا پلیس آن را در خود طبیعت است. بنابراین شما در حال آموزش آنها را به عقب دور,” او گفت:. “و آن را نه تنها طبیعی است که در آن مقدار زیادی از استرس می کند آمده با پلیس است [داشتن] توانایی چنگ زدن به کسی و گفتن نه گام به عقب و یا شما در حال رفتن به زندان و اگر لازم باشد به زور.”

کرول نیز تمسخر مفهوم رویه عدالت نهادی اصلاحات به معنای کاهش پلیس در استفاده از زور را از طریق تنوع و ضد تعصب آموزش گفت که آن را یک فرصت برای مردم رنگ به عقب بر گردیم در مردان است. او گفت که در روزهای آغازین خود را از آموزش این حکومت بود که “به سادگی از آنها بخواهید برای انجام کاری اولین بار در” سپس آنها را به یک “مستقیم, نظم قانونی” برای این کار و اگر آنها حاضر — “شما آنها را با نیروی که چگونه شما را دریافت نمایند….”

“آن روزها” او گفت:. “در حال حاضر آن است که از آنها بخواهید, عشق, آنها, تماس, شما می دانید آنها را به فضای خود را و آنها را به صدای خود را. و این چیزی است که آنها در حال آموزش افسران جدید. … ما پلیس رفت و از طریق آن و آنها در حال رفتن, ” اوه خدای من.’ آره رویه عدالت است. و تئوری پشت آن است که شما می دانید سفید مردان مظلوم هر کس دیگری برای 200 سال است. پس از آن فرصت خود را به عقب بر گردیم.”

نه کرول و نه مینیاپولیس افسران پلیس فدراسیون در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>