Minka کلی نشان داد او زیبا و دلفریب, میوه, چاپ, ژاکت, در یک عکاسی از خود


Minka Kelly
Minka Kelly. حسن نیت ارائه میدهد از Minka Kelly/Instagram

وبلاگ بودند و مشغول نگه داشتن این هفته از Minka Kelly کردن, زیبا و دلفریب, میوه, چاپ, ژاکت, توسط ریل در Instagram داستان به کیم کارداشیان و بیشتر ستارههای نشان دادن حمایت خود را برای بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از COVID-19 بحران در کوه سینا در بیمارستان به پاریس هیلتون و Caitlyn Jenner دریافت افتخارات در PrettyLittleThing PLT جوایز در Instagram زندگی می کنند. خوانده شده در برای پیدا کردن بیشتر از آنچه که ستاره شده اند تا!

Minka Kelly نشان داد او ریل Perci ژاکت در میوه Medley در Instagram داستان.

— افراد مشهور, کلاه ساز Teressa Foglia همکاری با پیشآهنگی آزمایشگاه و پرش برای شروع یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم در بیمارستان ها و در خطر رستوران در نیویورک است. از مردم خواسته شده است که برای شرکت در #InMyScrubs Instagram چالش که در آن شما می توانید کمک به تغذیه مراقبت های بهداشتی کارگران به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودتان را با این هشتگ و تگ 10 دوستان برای انجام همان.

— LoveShackFancy دست ساز ساخته شده از ماسک پارچه مانده برای کمک به بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19.

Kyle Kuzma فیلم برداری PSA با سازندگان شیر کردم ؟ و لبنی شورای کالیفرنیا اختصاص داده شده به اطلاع کالیفرنیا خانواده ها در مورد غذای رایگان را برای کودکان موجود در شرکت درایو از طریق سایت در نور COVID-19 اضطراری تعطیلی مدارس. کمپین کمک می کند تا برای اطمینان از هیچ کودک بدون تغذیه.

Kyle Kuzma
کایل Kuzma. حسن نیت ارائه میدهد از کالیفرنیا شیر پردازنده هیئت مدیره

کیم کارداشیان, Ellen DeGeneres, Alex Rodriguez, Alessandra Ambrosio, Lindsey Vonn, Adriana Lima, هایدی کلوم و بیشتر خود را نشان داد برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران در خطوط مقدم از COVID-19 بحران در کوه سینا از بيمارستان های dtx Flowcode تکنولوژی به عنوان یک راه برای کمک به مردم کمک به بحران به سرعت و به آسانی.

— PrettyLittleThing میزبانی PLT جوایز در Instagram زندگی می کنند که در پاریس هیلتون, Caitlyn Jenner و بیشتر به مجازی سخنرانی پذیرش خود را برای تمجید.

— Outwear شرکت Nobis که سفیر نام تجاری است و این Giacomo Gianniotti, اهدا $100,000 به طور مستقیم به بیمارستان ها و آنها اهدا خواهد شد 100% از خرید و فروش آنلاین به COVID-19 امداد برای بقیه مارس.

Giacomo Gianniotti
بازی Giacomo Gianniotti. Nobis

شب خوب داستان برای Rebel Girls: پادکست خواهد بود debuting یک قسمت جدید در آوریل 22, جزئیات گرتا Thunberg را ماموریت برای نجات سیاره به گفته Jameela جمیلبه امید الهام بخش نسل بعدی رهبران جوان در حالی که آموزش آنها در مورد اهمیت مراقبت از محیط زیست ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>