میلواکی اسناد هفت Coronavirus موارد مرتبط در شخص رای گیری

شهر میلواکی را شناسایی کرده و هفت مثبت coronavirus موارد مرتبط در شخص رای گیری در مارس 7, با توجه به یک شهر سلامت رسمی.

شش نفر که رای فرد در میلواکی آزمایش مثبت, آیا به عنوان یک نظرسنجی کارگر کمیسیون بهداشت و درمان جانت Kowalik گفت: رهگیری. سهشنبه, علائم دو هفته دوره کمون پس از انتخابات. این شهر در بخش بهداشت و درمان است که هنوز هم گم شده و مقدار قابل توجهی از داده ها از تحقیقات به گسترش ویروس پس از انتخابات, او گفت:, اما آنها انتظار دارند یک تصویر کامل تر از روز جمعه.

“در حال حاضر ما شناسایی شش مورد است که به فرد در رای گیری. و یک انتخابات کارگر نیز مثبت” Kowalik گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات از دست رفته از طریق تحقیقات و تماس با ردیابی بنابراین ما در حال انتظار برای 70 درصد از مزارع به جمعیت.”

انتخابات-عفونت های مرتبط بودند شناسایی از طریق ویسکانسین الکترونیکی بیماری سیستم های نظارتموجود در سطح ایالت برنامه های گزارش دهی بیماریهای واگیر و یک نسخه از آن وجود دارد در هر دولت است. پس از انتخابات مقامات دولتی اضافه شدن یک رشته به سیستم استفاده شده است که توسط مقامات بهداشتی و شامل داوطلبانه پرسشنامه برای افراد مبتلا به بیماری های بپرسم که آیا پاسخ دهندگان بود یا کار کرده یا رای فرد در روز انتخابات که آنها مشغول به کار و یا رای دادند که آنها توسعه علائم و اگر آنها به حال بدست مثبت نتایج آزمون. “خواهد بود که یک پرچم برای ما به طوری که ما متوجه است که وجود دارد هفت” Kowalik گفت.

ویسکانسین, وزارت بهداشت, وزیر Andrea نخل در روز دوشنبه گفت مقامات بهداشتی دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود شواهدی وجود دارد که فرد در رای گیری به افزایش کمک coronavirus موارد است. DHS بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

میلواکی باز تنها پنج مکان های رای گیری در روز انتخابات از آن معمول 180. برآورد 19,000 مردم رای دادند در فرد در شهر به معنی وجود دارد و به طور متوسط 3,800 مردم در هر محل. هیئت دولت از انتخابات هنوز منتشر گواهی داده بر روی رای دهندگان اما نتایج اولیه نشان می دهد که 1.55 میلیون مردم رای دادند از جمله نزدیک به 1.1 میلیون غایب رای. مشارکت مردم پایین تر از در سال 2016 اولیه اما شبیه به دیگر ابتدایی سال حدود 34 درصد از رای دهندگان. رای غیابی حساب برای حدود 80 درصد از تمام آرا شدید سنبله از سال 2016 انتظار می رود با توجه به در جریان همه گیر.

در پاسخ به فشار افکار عمومی دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تونی Evers ساخته شده در اواخر تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات و رای غیابی در دسترس به تمام رای دهندگان. تلاش های خود را اول مسدود شده توسط جمهوری خواهان در ویسکانسین مقننه دولت و بعد از آن توسط دولت و دادگاه عالی ایالات متحده. این نبرد رفت و به دادگاه عالی ایالات متحده که در نهایت مسدود شده در تلاش است. دیوان عالی ایالات متحده زده کردن یک فرمان اجرایی Evers صادر شده برای به تعویق انداختن انتخابات و همچنین تا حدی مسدود شده منظور از دادگاه بدوی منظور تمدید مهلت رای گیری غایب است.

کشورهای دیگر برگزار شد که انتخابات در وسط همه گیر نیز موارد مستند از coronavirus مربوط به شخص رای گیری. در ایالت ایلینوی که در آن برگزار شد مارس 17 انتخابات در برابر هشدارهای از مقامات بهداشت عمومی در یک نظرسنجی کارگر در شیکاگو درگذشت Covid-19 آوریل 1. “اگر چه این هیئت در زمان هر احتیاط ممکن است با عرضه نظرسنجی کارگران با دست عفونی دستکش و راهنمای پاک کردن تجهیزات, این واقعیت باقی می ماند که فردی که در حال حاضر آزمایش مثبت بود و به احتمال زیاد در حال حاضر در حالی که شما به رای گیری” از مقامات شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات نوشت: در یک نامه.

در فلوریدا دو نظرسنجی کارگران در محل در Broward County آزمایش مثبت برای coronavirus پس از دولت, مارس 17 اولیه. فرد دیگری بود که در کار انتخابات در شهرستان Duval همچنین آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>