میلیون ها نفر از مردم در صورت محرک بررسی تاخیر برای یک دلیل عجیب و غریب: آنها فقیر هستند

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

هفته گذشته یک گروه از عصبانی و ناامید سیتی مالیاتی مالی مشتریان با تجمع در مقابل ساختمان شرکت نمای در آگوستا جورجیا است. میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت کرده بود در یک سپرده از IRS در حساب های بانکی خود را, اما آنها تا به حال نه. IRS سایت به آنها گفت خود coronavirus محرک چک سپرده شد در یک حساب کاربری آنها به رسمیت نمی شناسد.

با یک افسر از ریچموند شهرستان کلانتر دفتر در کنار او و یکی دیگر از افسر فریاد مردم را آرام مالیاتی آماده سازی شرکت مالک گفت: جمعیت حدود 60 تنها تعداد کمی از آنها ماسک عینک که او نمی باید پول خود را.

چون از سبک باروک ماشین آلات اجرا می شود که آماده سازی مالیات صنعت IRS فرستاده بود پول به بانک سیتی مالیاتی با این نسخهها کار میکند اما مشتریان تا به حال شنیده نشده است. که بانک ارسال می شود پرداخت به IRS.

سیتی مالیاتی مشتریان — درست مثل برخی از مشتریان مالیاتی در مارک های چنین به عنوان H&R Block, Jackson Hewitt و TurboTax — نمی توانید پول خود را به دلیل کنگره می خواستم برای دریافت پول به آنها را به سرعت در وهله اول: آنها فقیر هستند. گرجستان مشتریان تقریبا تمام زنان در میان جوانان و به احتمال زیاد میلیون ها آمریکایی است که با داشتن مشکل گرفتن محرک بودجه آنها بدهکار هستند. IRS’ مشکل در سرعت گرفتن پرداخت به آمریکایی ها از پایه و ریشه علت: چندین خصوصی بازیگران نشسته بین IRS و مالیات filers.

“از آنجا که ما در یک صنعت کامل است که زنده می ماند و یک نیروی بزرگ در حفظ این سیستم است که در آن آنها شخص ثالث واسطه شما را تا پایان با این تاخیر و عوارض گفت:” چی چی وو وکیل در ملی حقوق مصرف کنندگان ،

محرک مشکلات بخشی از یک صورت فلکی از درد مواجه فقیر در دسترسی به مراقبت های عمل پول از این احتمال که بانک می تواند با به دست گرفتن پول برای پرداخت بدهی به طرفداران’ ترس که کاغذ چک وارد, چک-تجاری صنعت را ربودن یک تکه سنگین.

مالیات دبستان کسب و کار ساخته شده است زیرساخت های پیچیده طراحی شده برای استخراج هزینه های است که بسیاری از مشتریان ندارند. زمانی که دولت سعی در حرکت است که سیستم به سرعت دریافت پول نقد به شهروندان خود را زد به مشکلات بزرگ است.

IRS تخمین می زند که آن را ارسال خواهد شد $292 میلیارد دلار در مراقبت های عمل پول به 171 میلیون آمریکایی. موج اول از پرداخت ارسال می شود در هفته گذشته هدف قرار داده بود به کمتر از نیمی از کسانی که واجد شرایط: 80 میلیون آمریکایی که تا سال 2018 یا 2019 بازپرداخت مالیات بوده و به طور مستقیم سپرده شد. به خرج کردن بیشتر از باقی مانده پرداخت این سازمان در حال برنامه ریزی برای پست 81 میلیون کاغذ چک تحمل نام رئيس جمهور را با توجه به IRS سند بودجه.

اما برای بخش بزرگی از 80 میلیون نفر IRS تلاش برای رسیدن هفته گذشته “واریز مستقیم” است که یک بیت از یک اسم بی مسمی است. هر سال مالیاتی بازپرداخت بیش از 20 میلیون آمریکایی از جمله بسیاری از سیتی مالیاتی مشتریان را به یک مسیر انحرافی را طی. این مشتریان پرداخت نمی مالیات خود را تهیه هزینه های در صف مقابل به جای امید بستن به هزینه گرفته شده از خود را بازپرداخت. به دلیل مقررات منع مالیات بر آمادگی شرکت ها از دریافت بازپرداخت به طور مستقیم ویژه حساب موقت ایجاد شده است در یک بانک است که نقش واسطه. بانک بیرون می کشد و هر چه هزینه ها بدهکار هستند و پس از آن می گذرد مانده به مشتری.

در حال حاضر برخی از این waystation بانک ها در حال ارسال چک به نمایندگان گفت: در اظهارات آنها را دریافت و آنها را به اشتباه, باعث سردرگمی قابل توجهی و تاخیر. و این امکان وجود دارد که برخی از این بانک ها را استخراج هزینه های قبل از محرک پولی باعث می شود راه خود را به کسانی که دولت در تلاش بود برای کمک به.

سیتی مالیاتی مشتریان تنها کسانی نیستند که در مواجهه با مشکلات است. پس از Marketplace ارسال شده در پرسشنامه در مورد محرک پرداخت مشکلات جمعه شب گذشته در حدود 1,400 پاسخ گرفتگی. مردم به ما گفت در مورد دیوانه وار طراوت من صفحه پرداخت از IRS و تماس با بانک خود و تهیه مالیاتی. گفت: برخی از آنها نیاز به پول برای مواد غذایی است. گفت: برخی از آنها تا به حال مطلع شده است که پرداخت های رفت و به حساب آنها به رسمیت نمی شناسد. دیگران گفتند که می خواهم گفته شده که آنها تا به حال پرداخت شده است اما پول وارد نشده بود.

“دختر من و من گرسنه هستند و ما لازم نیست که خیلی از پناهگاه. من نمی دانم آنچه که ما در حال رفتن به انجام اگر ما نمی تواند این شرکت گفت:” هارون Buckels یک صندوقدار در کرفردزویل ایندیانا.

مانند بسیاری دیگر نوشت که در Buckels بستگی به خود بازپرداخت مالیات در هر سال است. او واجد شرایط برای فایل خود مالیات به صورت رایگان. نمی دانستند که او خود را از طریق مالیات TurboTax که اتهام او 80 دلار با توجه به او رسید.

او قادر به پرداخت هزینه است که در صف مقابل. بنابراین او پرداخت دیگر هزینه 40 دلار بیشتر برای TurboTax به استفاده از خود را بازپرداخت به پرداخت آنچه که او بدهکار این شرکت برای آماده سازی خود بازگشت. هنگامی که آن را به دریافت آنچه باقی مانده خود را بازپرداخت Buckels تصمیم به آن سپرده در یک کارت اعتباری یک گزینه به شدت ترویج شده توسط TurboTax. شرکت رزین توربو گزینه کارت به عنوان یک راه برای به دست آوردن بازپرداخت “سریع” — اما چاپ خوب نشان می دهد که آن را تنها سریع تر از یک مقاله را بررسی کنید. آن را نیز همراه با هزینه های اضافی از جمله یک $4.95 هزینه ماهانه.

که در آن نمایندگان که قرار بود به ارسال Buckels’ محرک پولی با توجه به آژانس من صفحه پرداخت. اما بودجه وارد نکرده. Buckels یکی از بیش از 50 TurboTax کاربران که هر دو بازپرداخت انتقال و یک توربو کارت که گفته ProPublica آنها می خواهم در عین حال برای دریافت پرداخت های خود را. آن را هنوز هم روشن نیست که در آن شکست رخ داده است بین نمایندگان بانک است که رفتار بازپرداخت انتقال و کارت اعتباری.

با وجود متعدد شکایات مشتریان در مورد تاخیر سخنگوی TurboTax-ساز اگاه ریک Heineman گفت: “این TurboTax مشتریان و نیاز به محرک پرداخت بنابراین ما اقدامات منعکس کننده تلاش های ما برای ارائه بودجه به حساب در اسرع وقت با هیچ تاخیر و بدون هزینه است.” او اضافه کرد که “IRS است که در نهایت مسئول تعیین چگونگی و زمانی که محرک پرداخت تحویل داده خواهد شد به آمریکایی ها است.”

هزینه نقل و انتقال یک بنای مالیات دبستان صنعت مدل کسب و کار. به دلیل کم درآمد filers اغلب لازم نیست به اندازه کافی پول در دست به بالا پرداخت هزینه های آماده سازی شرکت ها نیاز به یک راه به طور موثر در مقابل آنها پول است.

یک کم درآمد تنها با دو فرزند می پردازد درباره $360 به او مالیات آماده در H&R Block, با توجه به قیمت گذاری شرکت می پردازیم. با بازپرداخت انتقال ($40) این تلفات افزایش به $400. معادل هزینه در Jackson Hewitt, دومین زنجیره ای خواهد بود $610, با توجه به برآورد ارائه شده توسط یک کارمند شرکت.

یک مشتری می تواند احتمالا انتظار بازپرداخت مالیات بر در هزاران دلار به دلیل antipoverty اعتبار مالیاتی کمک می کند که کسل کننده درد از دست دادن چند صد دلار برای مالیات دبستان کمک کند. هزینه نقل و انتقالات بسیار شایع هستند در سراسر صنعت است. برای مثال تقریبا نیمی از مشتریان در آزادی مالیاتی, سومین زنجیره دریافت هزینه انتقال. آنها بیشتر شایع در میان مالیات دهندگان با درآمد بین $10 ، 000 و $25,000 با توجه به IRS آمار.

هزینه نقل و انتقالات نیز اغلب به فروش می رسد با دیگر محصولات است. کسانی که شامل تبلیغاتی کارت است که با هزینه های خود را. H&R بلوک زمرد کارت وعده “دسترسی آسان به خود را بازپرداخت مالیات.” اما این اتهامات کاربران $1.50 برای بررسی تعادل خود را; $3 برای دستگاه های خودپرداز و خروج است; $4.95 “عدم فعالیت” هزینه و 35 دلار به پول نقد از کارت در یک بانک. سال گذشته H&R Block reported $268 میلیون دلار درآمد حاصل از بازپرداخت انتقال و اعتباری بدهی هزینه.

طرفداران مصرف کننده استدلال می کنند و انتقالات چپاولگر هستند چرا که آنها اساسا وام موثر با نرخ بهره سالانه بیش از 200%: $40 به 60 دلار در هزینه های مالی فقط برای به تعویق انداختن مالیات دبستان هزینه توسط چند هفته طول می کشد برای بازپرداخت می رسند. و اگر چه هزینه ها به طور کلی فاش به مالیات دهندگان ProPublica شنیده است از ده ها تن از مالیات دهندگان که نمی فهمم چرا آنها در حال شارژ و یا آنچه را که انتقال به معنای.

طی هفته گذشته این نقل و انتقالات به عنوان یک مشکل عمده برای دلایل مختلف. برای بسیاری از مالیات دهندگان که بازپرداخت انتقال IRS به نظر می رسد افتاد تا آنجا که آن را تا به حال اطلاعات برای دو حساب واسطه و مقصد نهایی به جای یکی. که عارضه ظاهرا شده است یک چالش برای IRS که کنگره دارای سوخته با کاهش بودجه بیش از 10 سال گذشته است.

IRS نیست, پاسخ به سوالات.

در بیانیه ای به Marketplace یک H&R Block سخنگوی اشاره انگشت در دولت است. IRS “ایجاد سردرگمی و نه همیشه با استفاده از مشتریان مقصد نهایی اطلاعات حساب بانکی برای محرک پرداخت” سخنگوی گفت. “سهم ما از مشتریان ما نا امیدی است که بسیاری از آنها هنوز موفق به دریافت این مقدار مورد نیاز پرداخت با توجه به IRS تصمیمات و ما به طور جدی با IRS به دریافت محرک های پرداخت و ارسال به طور مستقیم به حساب مشتری.”

در یک پرسش و پاسخ در IRS سایت آژانس تایید کرد که “در برخی موارد خود تاثیر اقتصادی پرداخت شده اند ممکن است کارگردانی به حساب بانکی مرتبط با بازپرداخت حل و فصل محصول و یا کارت اعتباری بدهی.”

گیج کننده مسائل حتی بیشتر آژانس گفت که خطا وجود دارد و در آن به من پرداخت سایت که “نادرست نشان داده شده را رد کرد و پرداخت شد و در حال ارسال به همان مالیات دهندگان حساب برای بار دوم.” در واقع آن پرداخت خواهد بود از طریق پست به مالیات filers آژانس گفت.

در میان filers تحت تاثیر این اضافی قطعی شد مشتریان از MetaBank. این داد و ستد عمومی داکوتای جنوبی-شرکت بر اساس فراهم می کند و هزینه نقل و انتقال به صورت مستقل مالیات دبستان عرض خواهم سیتی مالیاتی در آگوستا. IRS به اشتباه فرستاده شده حدود 300000 پرداخت به MetaBank را به حساب های موقت با توجه به یکی از بانک های مالیاتی دبستان همکاران. بسیاری از مشتریان می گویند آنها هنوز پول محرک است. این بانک در بیانیه ای گفت این است که “عمیقا نگران” با تاخیر و ارجاع کاربران به IRS.

سیتی مالیاتی نمونه ای از این صنعت در بسیاری از راه. هزینه نقل و انتقالات بیشتر در جنوب و به خصوص در شهرستان ها با بزرگ سیاه و جمعیت. Richmond County جایی که سیتی مالیاتی واقع شده است که اکثریت سیاه و حدود یک سوم از مالیات دهندگان وجود دارد با درآمد کمتر از $25,000 دریافت هزینه انتقال با توجه به داده های IRS. انتقال تمایل به همراه بازده مربوط به درآمد مالیاتی اعتبار یکی از بزرگترین کشور antipoverty برنامه ها و در درجه اول هدف در کارگران کم درآمد با کودکان است. این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا جمعیت خارج سیتی مالیاتی شد و عمدتا زنان است.

سیتی مالیاتی نیز یک مثال از یک صنعت است که تا حد زیادی غیر قابل تنظیم. فروشگاه را می توان از طریق مسنجر مالیات های زنجیره ای — هنگامی که چهارمین مالیات دبستان زنجیره ای در ایالات متحده تا زمانی که آن را خاموش در سال 2013 برای چه وزارت دادگستری وکیل به نام “شگفت آور آرایه تکرار جعلی و فریبنده انجام شده است.”

تحت همان صاحب Yonathan مایکل فوری مالیاتی محل به سادگی تغییر نام و ادامه داد. مایکل خودش بوده است و آمار با بیش از 90000 دلار در مجازات توسط IRS با توجه به پیوندها در برابر او بیش از سه سال گذشته است. اما IRS فاقد قدرت برای جلوگیری از مایکل از ادامه به آماده شدن صدها نفر از بازده هر سال به سادگی از آنجا که از جمله موارد نقض. مایکل نیست پاسخ به سوالات از Marketplace.

حتی پس از بیش از یک هفته از سردرگمی بسیاری از مالیات filers هنوز هم خود را چک و معلوم نیست دقیقا کدام بخش از سیستم ماشین خراب شد. در ق و Facebook نا امید مالیات filers به دنبال پاسخ باید ایجاد گروه هایی مانند “عدالت برای Metabank مشتریان” و “H&R Block محرک گروه” که ballooned در روزهای اخیر.

برخی از افرادی که نوشت به Marketplace گفته شده است انتظار می رود کاغذ چک با وجود خود مایل به دریافت مستقیم سپرده است. دیگران ادامه به وضعیت پرداخت ناشناخته پیام از IRS سایت. و اضافه کردن به ظرف غذا بانک ها که روند بازپرداخت نقل و انتقالات در حال رسیدگی به مشکلات متفاوت است. برخی می گویند آنها ارسال می شود پرداخت به IRS برخی می گویند آنها را به پست الکترونیکی مالیات دهندگان چک های خود را و هنوز هم دیگران می گویند آنها ارسال خواهد شد پرداخت الکترونیکی.

علاوه بر این, Santa Barbara, مالیات محصولات گروه فرعی از عموم معامله نقطه سبز شرکت نشان می دهد در وب سایت خود را که ممکن است هزینه های گرفته شده از محرک پرداخت در برخی از موارد است.

“در این رویداد نادر است که پرداخت سهوا ارسال به [سانتا باربارا] یک برنامه در محل برای کمک به شناسایی و تسریع در بازگشت از این پرداخت بلافاصله به IRS به طوری که IRS می توانید چاپ مجدد پرداخت به طور مستقیم به تاثیر مالیات دهندگان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” این بیانیه می گوید. “اگر ما قادر به شناسایی پرداخت به عنوان یک تاثیر اقتصادی, پرداخت, سپرده پردازش خواهد شد به عنوان یک فدرال بازپرداخت با تمام وجود هزینه نکردن از مبلغ سپرده است.”

سانتا باربارا بزرگترین پردازنده بازپرداخت نقل و انتقالات دست زدن به آنها را برای چند مالیاتی دبستان برندها از جمله TurboTax. یک اگاه گفت: مشتریان خود را نمی خواهد به اتهام هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im