میلیون ها نفر از مالکان که نیاز به بیمه سیل آن را نمی دانند — با تشکر از FEMA

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

زمانی که مایکل ویلسون در فرایند خرید آجر ییلاقی در شیکاگو سمت جنوب در اکتبر 2018 به او فکر می کردم او شده بود سخت کوش در تحقیق خطر سیل.

تور خانه به پایان رسید زیرزمین 43 ساله Wilson دیدم هیچ علائم ظاهری آب آسیب و گفت: عامل املاک و مستغلات تا به حال هیچ دانش از سیل و تاریخ در صفحه اصلی و یا در حالی که آن را تا به حال در بازار شده است. ویلسون نیز با استخدام یک متخصص ضد آب به بازرسی خانه به مدارک و شواهد از گذشته جاری شدن سیل و یا ساختاری نگرانی.

در عین حال تنها دو ماه پس از خرید خانه را آب گرفتگی. سپس این ممکن است پس از چند روز از بارش باران های سنگین در سراسر شیکاگو آن آب گرفتگی دوباره با جریان آب در زیر زمین از طریق درب پشت تراوش از طریق دیوارها و متلاطم تا از تخلیه. در اوج خود در مورد یک پا از تاریک آب خیس خانواده, چرم, نیمکت, میز و سرگرمی مرکز.

از آنجا که خانه نیست در یک سازمان مدیریت اضطراری فدرال ویژه سیل خطر منطقه ویلسون نبود نیاز به بیمه سیل. خانه خود را بیمه شامل برخی از پوشش فاضلاب پشتیبان گیری اما نزدیک به اندازه کافی برای پوشش خسارت او را تجربه کرده است.

FEMA مسئول ضعیف در معرض خطر در مناطق که در آن صاحبان املاک با فدرال حمایت, وام مسکن باید خرید بیمه سیل. اما FEMA نقشه ها به شدت ناقص است. آنها تصرف برخی از جاری شدن سیل از رودخانه ها و سواحل در عین حال آنها به ندرت حساب برای خطرات ناشی از بارش شدید — یک مشکل رو به رشد را بدتر ساخته شده توسط توسعه شهری و تغییر آب و هوا.

مالکان خارج از FEMA بالا در مناطق در معرض خطر اغلب بر این باورند که آنها در حال امن و کم بها دادن آسیب پذیری خود را. سپس یک بار سیل بازدید آنها باید پرداخت از جیب برای آب, آسیب, از آنجایی که آنها ساخته شده بودند به خرید بیمه سیل.

مالیات دهندگان هستند در قلاب برای سیل آسیب بیش از حد. پس از حوادث و دولت را فراهم می کند محدود برای کمک به ایجاد و بهبودی طولانی مدت وجوه آمده از سازمان ها مانند وزارت مسکن و توسعه شهری است.

جامع جدید ارزیابی خطر سیل منتشر شده در این هفته توسط سازمان های غیر انتفاعی اول خیابان بنیاد در معرض نقاط کور در FEMA نقشه برای نشان دادن چقدر آسیب پذیر کشور خواص هستند. ساخته شده توسط محققان از شرکت های خصوصی و دانشگاه ها مدل محاسبه تجمعی خطر برای هر ملک در هم پیوسته ایالات متحده از بارش باران, طوفان موج و جزر و مد رودخانه و جاری شدن سیل. FEMA می گوید 8.7 میلیون خواص در مناطق مستعد ابتلا به “صد سال سیل” — یک سیل رویداد با 1% شانس رخ می دهد در یک سال داده شده. داده های جدید می گوید وجود دارد 14.6 میلیون خواص در خطر است.

در حالی که FEMA قرار می گیرد ویلسون خانه خارج در معرض خطر منطقه, این گزارش می گوید اموال چهره “عمده” در معرض خطر و آسیب پذیر است به این نوع از جاری شدن سیل که دستور بیمه سیل. در طبخ شهرستان که در شیکاگو و حومه آن قرار دارد, مدل های جدید یافت می شود بیش از 150 ، 000 خواص در معرض خطر بالا — حدود شش بار به عنوان بسیاری از FEMA را برآورد.

در Cook County بسیاری از خواص هستند در خطر سیل از آنچه قبلا تصور

با توجه به تجزیه و تحلیل داده های ارائه شده توسط اولین خیابان بنیاد خواص بیشتر در Cook County خواهد تجربه سیل از زمان FEMA برآوردها نشان می دهد.

منبع: اولین خیابان بنیاد FEMA (نقشه: جرمی زرگر ویژه به Marketplace)

در یک ایمیل فرستاده بیانیه FEMA سخنگو گفت: نقشه های آن “به اندازه کافی” در خدمت هدف در نظر گرفته شده از سیلابی مدیریت.

“ما را تشویق به دیدن اولین خیابان بنیاد ساختمان در آژانس فدرال دهد. … FEMA به طور مداوم با ما همکاران سازمان به منظور توسعه یک مطلب جامع عکس از خطر سیل و خطر سیل در سراسر کشور.”

اول رایگان, منبع جامع در خطر سیل است که در دسترس عموم اولین خیابان وب سایت را نشان می دهد در حال حاضر و در آینده خطر سیل در هر آدرس از طریق 2050. مدل های جدید می دهد متنوع تر مشاهده از FEMA در نقشه ها نشان می دهند که چگونه هر یک از اموال است مستعد ابتلا به انواع سیل از جمله آنهایی هستند که بیشتر یا کمتر شدید از 1% سیل.

جاری شدن سیل هزینه های تشدید خواهد شد تغییر آب و هوا و درایوهای جزر و مد سیل سطح دریا افزایش و تشدید طوفان. در حالی که FEMA محاسبه ریسک با استفاده از داده های تاریخی مدل های جدید شامل آب و هوا پیش بینی از پنل بین دولتی تغییر آب و هوا. با فرض رشد متوسط در گرمایش جهانی گازهای گلخانه ای را پیش بینی سرعت در حال افزایش خطر سیل در برخی از مناطق بیش از زندگی از 30 سال وام مسکن.

در فلوریدا به عنوان مثال یکی در پنج خواص است که در حال حاضر در معرض خطر منطقه اما این رشد خواهد کرد به یک در هر چهار خواص 2050. در لوئیزیانا تعدادی از خواص در معرض خطر رشد خواهد کرد 70 درصد تا سال 2050. FEMA سخنگو گفت: نقشه های آن در حال حاضر “گزارشهای ویژه در زمان” و “نه نشانی آینده تغییر شرایط است.”

به طور کلی اولین خیابان مدل نشان می دهد بسیاری از ویژگی های بیشتر در معرض خطر از FEMA می کند اما مناطق موضعی که در آن FEMA بداند بیشتر خانه های در معرض خطر از اول خیابان. الیور بال ارشد تحقیقات افسر در درک یک خطر سیل هوش شرکت که مشغول به کار در خیابان اول ارزیابی گفت که به احتمال زیاد با توجه به راه های مختلف است که آنها بیرون ریخته شده از اطلاعات ناقص میزان 1% سیل.

اول خیابان دانشمندان بسیاری از روش خود را در مقالات کارشناسی و آنها شده است به خوبی دریافت شده توسط خارج از محققان گفت: نیکلاس پینتر یک سیل خطر متخصص در دانشگاه کالیفرنیا دیویس که نبود که در خیابان ، پینتر گفت: آن گزارش “leapfrogs” FEMA تلاش در بخش های بزرگ به دلیل آن باعث می شود که اطلاعات به راحتی در دسترس مصرف کنندگان و حساب برای آینده خطر از تغییر آب و هوا. در دراز مدت, او گفت:, آن می تواند بر بازار املاک و مستغلات و هدایت homebuyers از مناطق پر مخاطره.

شهری جاری شدن سیل در نقطه کور

FEMA ارزیابی خطر سیل جریان رودخانه با استفاده از داده های جمع آوری شده از جریان سنج یک فرایند پر زحمت است که برگ های بسیاری از کشور unmapped.

گزارش های اخیر از طرف انجمن ایالتی سیلابی مدیران می گوید FEMA تنها نقشه برداری سیل خطرات برای یک سوم از مایل از کشور رودخانه ها و نهرها. تخمین می زند که کنگره نیاز به مناسب حداقل اضافی $3.2 میلیارد دلار برای تکمیل فرایند — حدود یک سوم از آنچه FEMA صرف در نقشه برداری از برنامه بیمه ملی سیل ایجاد شد و در سال 1969. حفظ نقشه ها نیاز به اضافی 107 میلیون دلار به $480 میلیون در سال.

که هنوز هم نمی خواهد به طور کامل حساب سیلاب و خطرات ناشی از بارندگی از جمله در مناطق شهری دور از رودخانه ها و نهرها. بال گفت: جاری شدن سیل شهری سخت است و اولین خیابانی طراحی کرده است مدل آن پس از آن می تواند به سرعت به روز شده به عنوان داده در شهری خطرات و اثرات تغییر آب و هوا را بهبود می بخشد در طول زمان است.

اختلاف بین FEMA و اول خیابان مدل های ویژه استارک در مناطق با سیستم های زهکشی که نمی توانید مسئولیت رسیدگی به مقدار تجمع آب بر روی نفوذ ناپذیر هموار سطوح. رواناب و نامناسب فاضلاب و زیرساخت های محلی و توپوگرافی می تواند همه را تحت تاثیر قرار دهد که آیا یک خانه سیل بیش از همسایگان خود گفت: مارسلا Bondie Keenan, مدیر آب و هوا برنامه ریزی در مرکز محله تکنولوژی شیکاگو فکر می کنم تانک با تمرکز بر روی پایداری و توسعه شهری است. “هیچ کدام از آن نشان داده شده است روی [FEMA] سیلابی نقشه.”

در بال گفت: FEMA است “از دست رفته چه اتفاقی می افتد اگر crapload باران می افتد در مرکز شهر.”

باران های سنگین در حال معمول در غرب که در آن هوای گرم و هوای مرطوب از روی خلیج مکزیک به طور معمول در برخورد با جبهه سرد از کانادا ایجاد قدرتمند طوفان و گردباد. بسیاری از شهرها از جمله شیکاگو در حال کم ارتفاع و نسبتا مسطح است. بیش از دو قرن گذشته بومی تالاب ها و دشت چمن است که عمل به عنوان طبیعی حفظ حوضه بارندگی بودند جایگزین توسط بتن و آسفالت. این سطوح نفوذ ناپذیر منحرف بارندگی به سیستم فاضلاب هستند که مجهز به بیمار رسیدگی تشدید طوفان.

ایلینوی گرم است حدود 1.2 درجه و با تجربه 10% تا 15% بیشتر آسمانی در قرن گذشته با توجه به ایالتی ایلینوی Climatologist ، اما بارندگی یکنواخت نیست — آن را به طور فزاینده ای پایین آمدن در خوشه. در منطقه دریاچه های بزرگ, قدرتمند ترین طوفان را افزایش 35 درصد بین سال 1951 و 2017.

در سال گذشته وزارت امور خارجه دانشمندان به روز شده در استاندارد جدید برای ساخت و ساز نیاز به مجوز دولت از جمله طرح فاضلاب طوفان, نگهداری استخر و جاده زهکشی به جای افزایش آسمانی روند.

چرا که دولت و مقامات محلی با استفاده از FEMA نقشه برای کمک به هدایت و توجیه خود را برنامه ریزی و تصمیم گیری آنها تمایل به تمرکز تقریبا به طور انحصاری در مناطق آژانس تلقی شده است در معرض خطر.

برای مثال آب شهری احیای منطقه شیکاگو صرف حدود 22.2 میلیون دلار کمک شهرداری به دست آوردن 90 مستعد سيل خواص ویران کردن ساختار بر خواص آن و نگه داشتن آن مناطق به عنوان فضای باز. آژانس تعیین شده اضافی در معرض خطر مناطق فراتر از FEMA نقشه اما تا کنون خواص خریداری شده در طول طبخ شهرستان قرار داشته و در FEMA بالا در مناطق در معرض خطر.

دولت خریداری برنامه که به دست آورده کشش پس از ویرانگر سال 1993 سیل در امتداد رودخانه می سی سی پی منجر به خرید بیش از 6000 سیل خیز سازه و برخی مجاور خالی زیادی. در حالی که واقع شده در FEMA سیلابی نبود شرط پل Osman ایالت سیلابی رئیس تخمین می زند حدود 95% از کسانی که buyouts بودند واقع در این مناطق.

عثمان گفت: کمبود شهری سیل اطلاعات به معنی آن را آسان تر برای توجیه buyouts در FEMA-مناطق تعیین شده.

این unmapped آنهایی که از چپ به سیل با کمی هشدار و یا درمان برای صاحب خانه.

تلفات

در ایالت ایلینوی به تنهایی شده است وجود دارد بیش از 2.3 میلیارد دلار در مستند اموال ناشی از جاری شدن سیل در مناطق شهری بین سال های 2007 و 2014, با توجه به مطالعه led توسط وزارت منابع طبیعی. بیش از 90% از کسانی که بیمه و کمک به فاجعه ادعا می کند برای خواص در خارج از FEMA سیلابی — که در آن ساکنان لازم نیست برای خرید بیمه سیل و ممکن است هشدار داده شده است به خطر زمانی که آنها خریداری خانه های خود.

اگر هر چیزی اول خیابان مدل هنوز هم اهمیت جلوه خطر در برخی از خواص به دلیل تجزیه و تحلیل مبتنی بر سطح زمین جاری شدن سیل به عنوان FEMA نقشه. اندرو اسمیت رئیس افسر عملیات در درک و گفت: زیرزمین می تواند سیل بیشتر از این مدل نشان می دهد.

ریکاردو برمجو. (جاشوا Lott/Marketplace)

ریکاردو برمجو در کیکرو حومه غرب شیکاگو آب گرفتگی دو بار پس از سال 2014 هر چند آن را در خارج از FEMA در معرض خطر منطقه و حداقل نمره خطر در خیابان اول سایت.

آخرین سیل رخ داده است در ماه مه هنگامی که Bermejo, 33, یافت سروصدا صعودی در پشت درب پس از چند روز بارش شدید باران در سراسر منطقه است. او سعی در عقب نگه داشتن آب با مسدود کردن درب با چند کیسه سیمان اما آب و فاضلاب شروع به حباب از طریق تخلیه طبقه در مرکز خود را ناتمام زیرزمین.

در پایان شب حدود 2 متر از تیره آب فاضلاب رخنه کرده بود تا دیوار مستغرق جعبه برمجو این وسایل آغشته مبلمان و چشمانداز خود را درون واشر و خشک کن.

“این نوع از زمان من را شگفت زده” برمجو گفت. “من آماده نیست.”

این FEMA سخنگو گفت: صاحب خانه می تواند به طور داوطلبانه به خرید بیمه سیل و که نزدیک به یک چهارم از تمام ملی بیمه سیل برنامه ادعا می کند در حال از خواص در خارج از مناطق پر خطر. “که در آن می تواند باران را می توانید از سیل.”

بدتر شدن سیل اغلب بر درآمد جوامع رنگ آن نیز کمتر احتمال دارد به بیمه سیل.

بین سال های 2007 تا سال 2016 وجود دارد نزدیک به 230,000 سیل مربوط به ادعا در شیکاگو و در نتیجه $433 میلیون دلار در پرداخت با توجه به یک سال 2018 گزارش از مرکز محله فن آوری است. از کسانی که 87 درصد از پرداخت سیل ادعا قرار گرفته در جوامع از رنگ.

بسیاری از جوامع با بالاترین مجموع از سیل پرداخت شد و در شهرستان دور در جنوب و غرب طرف. جوامع که بيشترين سیل پرداخت نیز تمایل به بالاتر از نرخ سلب حق اقامه دعوی با توجه به تجزیه و تحلیل.

ProPublica مورد بررسی قرار top 10 دستگاه های سرشماری در طبخ شهرستان که در اول خیابان یافت بزرگترین تعدادی از ویژگی های اضافی است که واجد شرایط به عنوان خطر بالا در مقایسه با FEMA اطلاعات. هشت نفر از کسانی که 10 دستگاه در حال اکثریت nonwhite. که شامل یک سرشماری دستگاه که 99 درصد اسپانیایی و یکی دیگر که 98% ،

بیمه سیل بسیار مهم است برای کمک به این جوامع بازیابی پس از حوادث به دلیل عدم وجود آنها ثروت به بازسازی و اغلب قفل کردن دسترسی به اعتباری گفت: کارولین Kousky مدیر اجرایی وارتون خطر مرکز در دانشگاه پنسیلوانیا است. و در حالی که دولت گاهی مستقیم فراهم می کند کمک به بیمه قربانیان سیل که تنها در حوادث و کمک های اولیه به طور معمول می افزاید: تا کمتر از 10000 $در هر خانواده است. (Kousky در هیئت مشورتی اول خیابان بنیاد اما شرکت در طراحی این مدل است.)

نیاز به بیشتر های کم درآمد ساکنان به خرید بیمه سیل می تواند قیمت آنها را از خانه های خود بیرون اما کارشناسان می گویند کنگره می تواند به جلوگیری از که توسط پرداخت یارانه نرخ بر اساس نیاز و با آزاد کردن پول بیشتر به صورت داوطلبانه buyouts برای حذف مستعد سيل خواص.

با نژادی و ثروت شکاف آشکار در سراسر منطقه سیل می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از مشکلات مالی در جوامع اقلیت در سراسر منطقه شیکاگو گفت: کامرون Davis, کمیسر آب شهری احیای منطقه شیکاگو. هنگامی که مقامات دولتی برای دسترسی به اطلاعات نشان میدهد که تا چه حد پر از مشکل آنها می توانید شروع به سهولت این بار برای کسانی که به آن نیاز دارید.

“این فقط در مورد محیط زیست است. آن را نه تنها در مورد اقتصاد از جاری شدن سیل. این سهام بیش از حد,” دیویس گفت:. “ما برخی از جوامع که نمی توانیم (بار مالی از جاری شدن سیل). وجود دارد یک اختلاف و آنها نمی گرفتن سطح توجه است که آنها نیاز دارند — و آنها نیاز به مقدار زیادی کمک کند.”

توجه داشته باشید از خیابان اول: اول خیابان سیل و تغییرات آب و هوایی خطر برآورد شده بر اساس یک یا چند مدل طراحی شده به تقریبی خطر در نظر گرفته شده و به عنوان دقیق تخمین می زند و یا به یک تحلیل جامع از همه ممکن است سیل و مربوط به تغییر آب و هوا خطرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>