میلیون ها نفر از کارگران ضروری هستند که از سمت چپ از COVID-19 ایمنی محل کار حمایت لطف OSHA


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

همانطور که در اخبار آمده است که رمان coronavirus شد آلوده کردن صدها نفر از کارگران در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان Gregoria ریواس شروع نگرانی که مرغ پردازش تسهیلات در کارولینای شمالی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران مانند او از ویروس.

هیچ اجتماعی فاصله, او گفت:. در همه جا او رفت و در مورد مزارع گیاه وجود دارد ده ها تن از کارگران شلوغ را در یک فضای کوچک. در اتاق قفل که در آن هر کس قرار داده و بر روی لباس خود را. در خط برش, جایی که او به صرف هشت ساعت برش سینه مرغ. در کافه تریا در طول ناهار. حتی در زمان استراحت هنگامی که کارگران به انتظارنشسته بودند تا به حمام استفاده کنید.

“من سعی کردم به خود من ماسک صورت که من تا به حال خریداری شده در داروخانه, اما آنها به من اجازه نمی آن را می پوشند گفت:” ریواس, 31. “هنگامی که آنها به من اجازه نمی پوشند و خود من ماسک من رفت به پرستار ایستگاه در کارخانه و به آنها گفت هیچ ماسک در دسترس است.” (Mike Popowycz معاون رئیس موردی مزارع گفت: آن را با در نظر گرفتن همه گیر “بسیار جدی” و گرفته شده از چند اقدامات برای حفاظت از کارگران است.)

بنابراین ریواس گفت: او به نام وزارت کار با کمک یک کارگر محلی مرکز.

ریواس است که به دور از تنهایی. تقریبا 4000 کارگران از سراسر کشور رفته اند به آژانس فدرال که سیاست کارگر ایمنی و بهداشت با نگرانی هایی است که کارفرمایان خود را انجام نداده اند به اندازه کافی برای محافظت از آنها را از coronavirus به عنوان از آوریل 3 با توجه به سوابق به دست آمده در قانون آزادی اطلاعات درخواست از آمریکا اداره ايمنی و بهداشت شغلی.

برخی از 27 درصد از شکایات به OSHA آمد از صنعت مراقبت های بهداشتی از کارگران در خط مقدم ارائه COVID-19 مراقبت. یکی دیگر از 72 درصد در آمد از انواع دیگر کارکنان با مقدار زیادی از تولید و خرده فروشی کارگران با مانده ذکر شده به عنوان ناشناخته است.

حتی به عنوان OSHA شده است هولناک با COVID-19-مربوط به شکایات این سازمان صادر کرده است یک سری از دستورالعمل ها که عقب استانداردهای ایمنی و عملا از بین بردن غیر مراقبت های بهداشتی کارگران از دولت حمایت می کند.

که یک خطر جدی برای میلیون ها نفر از کارگران ضروری بسیاری از آنها زندگی می کنند چک چک ایمنی طرفداران می گویند. ده ها تن از کارگران از جمله گوشت برش سوپر مارکت greeters فرودگاه screeners و رانندگان اتوبوس فوت کرده اند که این بیماری گسترش یافته است.

و از آن افزایش قابل توجهی سوالات به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چند تن از فرمانداران غیر روحانی برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد است.

“کارگران در حال بیمار شدن و مردن و سازمان های دولتی که آنها را تبدیل به 40 سال برای محافظت از آنها را از همه چیز از مواد شیمیایی در محل کار به unguarded ماشین آلات به همه گیر H1N1 گفت: ببخشید شما را در خود'” گفت: دبی Berkowitz سابق بالا OSHA مشاور سیاست در حال حاضر در کارگر گرا ملی قانون استخدام پروژه.

یک سخنگوی وزارت کار OSHA والد این آژانس در بیانیه ای گفت: “پس از ظهور COVID-19 OSHA گرفتن سریع و قاطع عمل برای محافظت از کارگران در معرض خطر صنایع.” این بیانیه ادامه داد: “OSHA تعدادی از ابزارهای آن می توانید استفاده کنید برای محافظت از کارگران از محل کار خطرات ناشی از COVID-19. … اما OSHA ارائه اجرای اختیار برای کمک به کارفرمایان مطابق با الزامات OSHA در طول زمان به چالش کشیدن همه گیر شده و برای کمک به اطمینان حاصل شود که PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] در دسترس است در محل کار — از جمله امکانات بهداشتی — که در آن مورد نیاز است.”

دولت دریافت کرده است یک قایق از شکایت از غیر پزشکی کارگران در آرایه ای از غیر پزشکی صنایع.

بیش از یک دوجین از کارکنان در یک اینتل تراشه کامپیوتری ساخت کارخانه در اورگن ثبت گزارش با دولت کارگر آژانس حفاظت و گفت که آنها قادر به حفظ 6 فوت فاصله از همکاران خود. “شما باید به معنای واقعی کلمه 2 اینچ از کسی صورت و یا بدن” گفت: برنت Macias, یکی از کارکنان که شکایت و توسعه علائم کروناویروس. یک سخنگوی اینتل گفت: این شرکت در حال برداشتن گام برای پیاده سازی اجتماعی فاصله در ساخت آن از جمله سایتهای متناوب تغییر و محدود کردن فعالیت های که نیاز به نزدیکی.

در فلوریدا 35 فست فود کارگران در فرودگاه اورلاندو شکایت با فدرال OSHA این ادعا که کارفرمای خود را HMSHost گاهی اوقات موفق به ارائه آب داغ برای شستن دست های خود و ارائه آنها را با کمی دنده محافظ. “آنها نه کمک به ما گفت:” Maria Gonzalez یک صندوقدار که ساخته شده $11.21 یک ساعت قبل از اینکه furloughed در اواخر ماه مارس است. “آنها هیچ کاری انجام نمی — هیچ آموزشی بدون دستکش بدون ماسک, هیچ ضد عفونی کننده دست — تقریبا هیچ چیز برای محافظت از ما.” حداقل یک HMSHost کارمند در فرودگاه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به یک اتحادیه سازمان که صحبت با بیمار کارگر. (سخنگوی شیلا سعادت گفت: HMSHost اجرا کرده است حفاظتی و ایمنی از اقدامات است که فراتر از توصیه ها توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “ما همکاران و مسافران باقی می ماند, ما بیشترین نگرانی و ما را به همه توصیه می شود اقدامات لازم برای حفاظت از آنها,” او گفت:.)

بیش از دو هفته گذشته OSHA و CDC صادر کرده اند یک سری از دستورالعمل ها و بخشنامه هایی که تضعیف حمایت از کارگران خط مقدم خارج رشته های پزشکی است. برای مثال CDC منتشر راهنمایی در مارس 8 که بحرانی کارگران که می خواهم در معرض شده coronavirus می تواند بازگشت به کار تا زمانی که آنها لازم نیست که هر گونه علائم و پوشیدن ماسک. هدایت آمد با وجود نظرات فقط سه روز زودتر از دولت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci که 25 ٪ تا 50 ٪ از افراد مبتلا به این ویروس ممکن است بدون علامت باشد. (هر کس دیگری که در معرض شده است که توصیه می شود به خود قرنطینه برای 14 روز.)

این بود که به دنبال دستورات از OSHA. جمعه گذشته این سازمان اعلام کرد که آن را نمی خواهد نیاز کارفرمایان خارج از مراقبت های بهداشتی پاسخ اضطراری و یا اصلاحات به بررسی اینکه آیا COVID-19 نفر از کارکنان در حال کار مرتبط مگر چند نفر در همین نزدیکی مریض است.

سپس در دوشنبه OSHA صادر اجرای بخشنامه جزئیات رویکرد خود را به دست زدن به COVID-19 شکایات. پزشکی کارگران که به شدت تحت تاثیر این ویروس شده اند در اولویت قرار گیرد. حداقل 88 ایالات متحده مراقبت های بهداشتی کارگران فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به غیر رسمی لیست نگه داشته و توسط وب سایت Medscape.

اما OSHA گفت: آن را نمی خواهد به طور رسمی مسئولیت رسیدگی به هر گونه شکایت در مورد کوروناویروس از دیگر کارگران ضروری. به جای آن سازمان ارسال خواهد شد یک نامه به کارفرما که پس از آن پنج روز کاری به اطلاع آژانس در مورد چگونه آن را خطاب به شکایت. این یادداشت اشاره می کند که این شکایت “نمی خواهد به طور معمول در نتیجه در یک محل بازرسی.” این آژانس گفت: “در نظر گرفتن” بازرسی اگر آن معتقد است که پاسخ ناکافی است.

“این کاملا مانع همه اما مراقبت های بهداشتی گفت:” دیوید مایکل سابق OSHA مدیر در دولت اوباما. “هر کس دیگری گفته است که هیچ چیز وجود دارد که OSHA می تواند انجام دهد.”

اما اد Foulke که نظارت OSHA از سال 2006 تا سال 2008 گفت: این سازمان درست است برای ایجاد اولویت در هنگام وجود منابع محدود و بازرسان در حال کار از خانه. “این یک رویداد بی سابقه و روش معقول و منطقی است که می گویند” است که در آن بیشترین نیاز دارید؟'” او گفت:.

“OSHA به وضوح مراقبت” در مورد غیر پزشکی کارگران Foulke گفت. “بازرس نمی تواند ارسال شود برای هر شکایت. شما نمی توانید آن را انجام دهید. شما باید واقع بینانه است.”

هنوز برگ برنده دولت رویکرد متفاوت از دیگر بیماری های عفونی به کار گرفته شده در گذشته از هپاتیت B شیوع بیماری در بیمارستان ها و اپیدمی ایدز در سال 1980 به H1N1 و ویروس ابولا در بیشتر سال های اخیر با توجه به دیرین صنعت حرفه ای. در هر یک از این موارد OSHA صادر قوی تر اجرای هدایت و انجام یک قوی تر حضور عمومی. در حال حاضر آژانس نیست حتی در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

برای مثال در طول همه گیری آنفولانزای H1N1 در سال 2009 OSHA در زمان مراحل اضافی برای حفاظت از سلامت کارگر از جمله صدور یک بخشنامه که مورد نیاز کارفرمایان به رعایت CDC راهنمایی. در مقابل OSHA را COVID-19 یادداشت آمده است که بازرسان باید با مشورت CDC راهنمایی و کمک های مالی آنها در طول و عرض به استفاده از اختیار حتی زمانی که یک کارفرما اقدامات را به عنوان محافظ به عنوان آنچه که CDC توصیه می کند.

در طول H1N1 OSHA گذاشته سناریوهای خاص است که می تواند منجر به نقض تحت این وظیفه به طور کلی استاندارد جزئیات nitty-ریگ دار از عطسه پاسداران و راه اندازی “هوابرد عفونت اتاق انزوا.” امروز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را فراهم می کند هیچ راهنمایی برای بازرسان; در واقع آن را بر بالا حقوقی نوار برای بازرسان به استناد کارفرمایان تحت استاندارد.

“این نوشته به آن را بسیار مشکل تر به موضوع استناد” مایکل گفت. “آن را می دهد کارفرمایان برخی ناشران به همین دلیل آنها به دنبال دستورالعمل CDC.”

شده اند وجود دارد هیچ بازرسی ناشی از COVID-19 شکایات گفت: یکی OSHA کارمند — حداقل نه در OSHA منطقه کارمند کار می کند در. OSHA کارمند اضافه شده است که آژانس می تواند فعال تر در پاسخ به این شکایات. “به نظر می رسد بسیاری از این کارگران با ارائه اطلاعات و نه تلاش برای رسیدگی به مسائل خاص مردم در حال افزایش,” کارمند گفت. “ما باید قوی تر و مستقیم در تعاملات ما با کارفرما.” OSHA کارمند خواسته ناشناس باقی می ماند به این دلیل که کارگر است و نه مجاز به صحبت با خبرنگاران.

OSHA محدود است در چگونه آن را پاسخ می دهد به دلیل آن نیست که قوانین و مقررات آن را می تواند اجرا است که به طور مستقیم مربوط به هوابرد بیماری های عفونی. (OSHA یادداشت وجود دارد که هشت مقررات که ممکن است به کروناویروس از جمله مقررات مربوط به شستن دست, شخصی, تجهیزات حفاظتی و کارفرما وظیفه عمومی به ارائه یک محیط کار ایمن.)

اما راه هایی وجود دارد OSHA می توانست بیشتر فعال سابق مقامات آژانس و کارگر طرفداران می گویند.

برای مثال یک بیماری عفونی استاندارد بود که پیش نویس شد اما هرگز به اتمام طول دولت اوباما. آن را کنار گذاشته شد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و با توجه به فدرال قانون-ساخت اسناد و مدارک.

در اواخر ماه ژانویه به عنوان coronavirus پخش شد در چین و شروع به وارد در ایالات متحده دموکرات کنگره دستیاران ملاقات با وزارت کار کارکنان به اصرار آنها را به موضوع انطباق بخشنامه و موقت اورژانس استاندارد برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

چنین استاندارد به راحتی می تواند اقتباس برای مقابله با COVID-19 اما وزارت کار رهبران سوال نیاز به یک کنگره دستیار بود که در نشست گفت:. “نبود یک کل بسیاری از آگاهی در مورد آنچه که قرار بود به پایین آمدن خط” دستیار گفت. “من فکر می کنم آنها نمی گرفتن این بیماری را جدی گرفته و آنها قطعا نمی شد علاقه مند در اجرای.”

به عنوان COVID-19 نفر شروع به ضرب در اوایل ماه مارس اتحادیه درخواست کار, منشی, یوجین Scalia, درخواست اضطراری استاندارد برای سلامت کارگران است. و آمریکا شروع به تهیه پیش نویس زبان برای قرار دادن به یک coronavirus پاسخ لایحه بود که به سرعت در حال کار راه خود را از طریق کنگره است. قوانین مورد نیاز مراقبت های بهداشتی کارفرمایان برای اجرای یک بیماری عفونی قرار گرفتن در معرض کنترل برنامه است. اما انجمن بیمارستان های آمریکا گفت: ارائه خواهد بود “غیر ممکن است برای پیاده سازی” به دلیل کمبود N95 ماسک ماسک و می به طور چشمگیری کاهش تعداد بیماران در بیمارستان ها می تواند درمان. کنگره محروم از آن از این لایحه.

در ضمن همانطور که در امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی شروع به بالا بردن پرچم قرمز در مورد کمبود تجهیزات ایمنی OSHA آغاز صدور اولین بار از چندین بخشنامه نورد به عقب استاندارد در نظر گرفته شده برای محافظت از پزشکان و پرستاران است. در اواسط ماه مارس این سازمان به حالت تعلیق سالانه مناسب تست برای N95 ماسک در تلاش برای صرفه جویی در تجهیزات.

به عنوان موارد ثبت شده رسیده و هزاران نفر آن را صادر بسته راهنمایی برای کارفرمایان اما تاکید کرد که توصیه های آن شد و نه قابل اجرا.

در اوایل ماه آوریل به عنوان کمبود عرضه شد تا کنون مهم تر OSHA آرام دیگر قوانین اجازه می دهد برای استفاده طولانی و استفاده مجدد از N95s و به صورت ماسک خبره در کشورهای دیگر است.

“برخی از این, شما در حال برخورد با یک بحران وضعیت آنها در حال حرکت به آدرس کمبود تجهیزات” گفت: میخکوب کردن محکم کردن Seminario سابق بهداشت و ایمنی مدیر AFL-CIO. “اما هر یک از این عقب موجود حمایت و مورد نیاز است. آن را قرار دادن چیزی جدید و یا بیشتر.”

آژانس شده است کاهش در منابع و رهبری تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سابق OSHA مقامات می گویند که dulled آژانس پاسخ به COVID-19. “توانایی خود را برای مقابله با این ویروس ساخته شده است حتی ضعیف تر با کمبود منابع به دلیل تهمت و دولت منقبض شده آژانس به نقطه ای که آنها هیچ توانایی برای پاسخ گفت:” Berkowitz.

در شروع سال OSHA بود 862 فدرال بازرسان کمترین تعداد در آژانس تاریخچه با توجه به داده های NELP به دست آمده از آژانس.

با OSHA بازی نقش منفعل برخی از فرمانداران صادر کرده اند و خود را کارگر-ایمنی اجباری. روز یکشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی الزام کارفرمایان به ارائه ضروری کارگران با ماسک ها برای فصل هنگامی که آنها در تعامل با مردم است. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی رفت, بیشتر, سفارش, کسب و کار خرده فروشی به برش خود را اشغال حداکثر نصف و نصب موانع بین کارگران و مشتریان.

بیست و دو کشور اجرا خود ایمنی و بهداشت شغلی سازمان های عمومی و خصوصی کارگران فدرال و تصویب آن نیاز به مطابقت و یا بیش فدرال مقررات و احكام است. برخی از آنها به نظر می رسد در نظر گرفتن یک رویکرد تهاجمی تر. در اورگان که در آن وجود داشته است حدود 2,800 COVID-19-مربوط به شکایات به تاریخ حدود ده بازرسی های انجام شده در سراسر انواع صنایع. آژانس دولتی نیز انجام “چک نقطه” را به اطمینان حاصل شود که کارفرمایان که دریافت و ارسال نامه در پاسخ به شکایت به دنبال از طریق.

اما یک چهل تکه رویکرد به نگه داشتن کارگران امن ممکن است به خوبی جواب برای برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار. در روزهای اخیر بسیاری از بزرگترین شیوع بیماری شده اند در کار برجسته با گسترش این بیماری به بیش از 600 کارگر در اسمیتفیلد مواد غذایی’ گوشت خوک پردازش گیاه در Sioux Falls, South Dakota.

که می تواند بالا بردن چشم انداز این بیماری reigniting اگر بیشتر احتیاط نمی گرفته و به گفته کارشناسان بهداشت عمومی. “تا زمانی که وجود دارد یک بحث واقعی در مورد چگونه کارگران فراتر از بیمارستان در حال رفتن به محافظت می شود” مایکل گفت: “من نمی بینم که چگونه ما می تواند صحبت کردن در مورد در آوردن کارگران است.”

و این بحث می تواند به معنای بسیاری برای کارگران مانند Gregoria ریواس.

در کارولینای شمالی ریواس گفت که او دریافت کمک از دولت OSHA زمانی که او به نام به صدای نگرانی خود را در اطراف ممکن است گسترش از COVID-19 در مورد مزارع. در انتهای دیگر خط تلفن ریواس گفت: یک بازرس در زمان پایین شکایت او اما گفت او وجود ندارد مقدار از این سازمان می تواند انجام دهد به دلیل آن را ندارد مقررات خاص برای بیماری های عفونی. آژانس تا به حال ساخته شده, توصیه های برای کسب و کار, اما آن را تا به حال هیچ قدرت به اجرا درآوردن آنها بازرس گفت.

(ناتالی بوچارد از کارولینای شمالی وزارت کار گفت: این سازمان به بررسی هر شکایت. در بیانیه ای او را تایید کرد دولت هیچ شغلی ایمنی استاندارد مربوط COVID-19 اما افزود که “این وظیفه کارفرما ارائه هر یک از کارکنان با ‘محل اشتغال از خطرات شناخته شده است که باعث و یا به احتمال زیاد به علت مرگ یا آسیب جدی یا جدی آسیب فیزیکی به کارکنان خود را.'”)

دلسرد با پاسخ, ریواس که دارای 2 سال و 8 ساله دختر تصمیم به ترک به جای خطر عفونت است. “من فکر کردم من که قرار بود برای دریافت برخی از پاسخ که من اطمینان,” او گفت:. “اما از آنچه که من درک این مهم نیست چه اتفاقی می افتد که آیا آن را یک بیماری همه گیر یا نه گیاه رفتن به ادامه کار به عنوان طبیعی است.”

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد چگونه دولت است و حفاظت — یا نه حفاظت از ضروری کارگران از کروناویروس که باید ، ایمیل [email protected].

در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

Ryann Grochowski جونز الیس Simani و ملیسا سانچز کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>