میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت ممکن است محرک چک. برخی ممکن است فریب به پرداخت TurboTax به آنان است.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

کنگره را تایید کرده است میلیاردها دلار از چک برای آمریکایی ها ضربه سخت با بزرگترین دور از اخراج در تاریخ ایالات متحده است. اما میلیون ها نفر از آمریکایی ها را به صبر ماه است که برای پول بیشتر و میلیون ها نفر ممکن است هرگز دریافت پول در همه.

که به خاطر نجات قوانین آن از چپ به IRS آژانس سوخته توسط کنگره به سازماندهی پیچیده تدارکات تحویل پول به کسانی که مستحق آن است. به عنوان نمایندگان تلاش کرده است برای انتفاعی آماده سازی مالیات شرکت ها به ویژه اگاه ساز TurboTax را در پا با وب سایت برای کمک به مردم خود را چک.

اما اگاه است و نه فقط اقدام به عنوان یک مجرا: آن را نیز گمراه حمله آمریکایی ها توسط فرمان آنها را به خدمات پرداخت می شود که آنها می تواند در غیر این صورت به صورت رایگان دریافت کنید.

کار کنگره به IRS در آن 2 تریلیون دلار مراقبت عمل به ظاهر ساده: شناسایی آمریکایی که واجد شرایط و ارسال آنها پول است. این معلوم می شود به مراتب پیچیده تر از آن برای تلفن های موبایل.

ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها ارائه نشده است IRS با اطلاعات حساب بانکی خود را اگر آنها یکی است. برخی از این افراد در زمینه مالیات به طوری که آنها در نهایت باید پول دریافت کنند اما باید صبر کنید هفته ها یا حتی ماه ها برای یک بررسی در پست آمده.

گروه دیگری از آمریکایی ها نیست فایل مالیات و چون آنها را تا کمی پول. گرفتن محرک چک به آنها حدود 6 میلیون خانوار چالش برانگیز است. آنها در حال حاضر باید یک فایل جدید به صورت آنلاین اطلاع IRS که آنها هستند و یا سازمان مالیاتی به آنها را پیدا کنید. اگر آنها نمی, این افراد هرگز دریافت چک 1200 $و بالاتر.

مراقبت قانون به تصویب رسید در اواخر ماه مارس فراهم نیست هیچ ساز و کاری برای رسیدن به بسیاری از این آمریکایی های کم درآمد. تا کنون میزان IRS’ امداد رسانی عمومی شده است ایجاد آنچه که آژانس خواستار “e-پوستر” به گردش آنلاین در توصیف برنامه و حروف نوشته شده توسط کمیسیون به چندین سازمان های غیر انتفاعی تشویق آنها به درگیر شدن.

Intuit تا به حال بسیار زیرک تر رویکرد است. در آوریل 4 شرکت نورد جدید “محرک ثبت محصول” به عنوان بخشی از آن کروناویروس جدید مالیاتی مرکز. اما این سایت به بازار عرضه شده به عنوان “رایگان” گاهی اوقات هدایت مشتریان به محصولات است که هزینه پول در همان راه Marketplace را مستند کرده است بیش از سال گذشته است. چه چیزی بیشتر مشتریان که با استفاده از آن در حال امضای دور اطلاعات شخصی خود را به دره سیلیکون شرکت است که شرکت می تواند استفاده از زمین شخص ثالث مالی محصولات را به مشتریان خود.

Coronavirus نجات چک هستند و در عین حال یکی دیگر از جلوه ای از یک مشکل که وجود داشته است برای چند دهه. به عنوان Marketplace را مستند کرده است IRS به مدت طولانی به تعویق افتاده به بخش خصوصی به جای ایجاد خود را تهیه مالیاتی و تشکیل پرونده های دستگاه. نتیجه این شده است که میلیون ها آمریکایی را به پرداخت میلیاردها دلار به شرکت های بزرگ برای آماده سازی مالیات آنها باید قادر به دریافت رایگان است. در این سال هر کسی که ساخته شده است در $69,000 نیازی به پرداخت به فایل; آنها واجد شرایط برای فایل مالیات به صورت رایگان از طریق IRS برنامه رایگان به نام فایل.

در حال حاضر آمریکایی ها که به شدت نیاز به چک برای کمک به کوسن coronavirus سقوط هستند هدف توسط شرکت بیش از همه دوباره.

“این گروه های آسیب پذیر از آمریکایی ها ممکن است در نهایت داشتن به پرداخت مالیات دبستان که آنها می تواند به صورت رایگان دریافت کنید,” گفت: Dennis Ventry یک قانون مالیات استاد در دانشگاه کالیفرنیا ، “و این است که گنجینه ای از اطلاعات برای Intuit. شرکت می تواند برداشت داده های شخصی از افرادی که قبلا ساخته شده جهان از آمریکایی ها که مالیات دبستان شرکت نمی تعامل با.”

Intuit بوق و کرنا برنامه های خود را به عنوان راه کاربر پسند برای مردم برای دریافت پول خود را. “در همکاری با IRS” شرکت مطبوعاتی اعلام کرد “TurboTax داوطلب برای ایجاد راه حل های نوآورانه برای کمک به این گروه به راحتی خود را دریافت محرک پرداخت.”

اما مردم از آمدن به این سایت نیست و صرفا با وارد کردن اطلاعات اولیه است که می تواند فرستاده شده به IRS به منظور دریافت چک خود را پردازش می شود.

به جای این سایت دعوت کاربران به سعی کنید TurboTax را پرداخت مالیاتی تهیه محصولات با چند دکمه “شروع به صورت رایگان” — حتی اگر این محصولات ممکن است به اتهام هزینه از $100 به بالا.

یک تصویر از TurboTax را محرک ثبت محصول. فلش قرمز اضافه شده توسط ProPublica نقطه به دکمه برای مالیات دبستان محصولات است که در آن بسیاری از کاربران مجبور به پرداخت.

در روزهای اخیر افرادی که استفاده اگاه محصول به ثبت نام برای محرک بودند با بمباران یک سری از ایمیل های بازاریابی با موضوع خطوط مانند “E-فایل با پرداخت مستقیم برای سریعترین خود را بازپرداخت و محرک را بررسی کنید.” ایمیل های کاربران فشار به TurboTax پرداخت مالیات دبستان محصولات.

اگاه گفت: این کار انجام شد در خطا. این شرکت گفت: “زمانی که ما متوجه آن ایجاد حساب به طور خاص برای محرک ثبت نام محصول دریافت می کردند این کلی جدید حساب ایمیل آن خاموش شد.”

یک چیز گم شده و از Intuit را coronavirus صفحه یک لینک به IRS’ رایگان فایل برنامه. به استفاده از آن را مالیات دهندگان باید برای پیدا کردن IRS’ رایگان فایل صفحه که پس از آن می فرستد کاربران از طریق صفحات ویژه اداره مالیات دبستان شرکت. رایگان فایل سایت همکاری بین نمایندگان و این شرکت ها که به رهبری اگاه تصور از این برنامه به عنوان یک راه برای نگه داشتن دولت از ساختمان سیستم خود را.

پرسید چرا اگاه است فرمان از مردم نسبت به پرداخت آن در محصولات خود coronavirus سایت یک سخنگوی این شرکت گفت که کسانی که به دنبال رایگان فایل گزینه باید به IRS.gov. سخنگوی همچنین با اشاره به آزادی مطبوعات است که می گوید: “TurboTax داوطلب برای ایجاد راه حل های نوآورانه برای کمک به این گروه به راحتی خود را دریافت محرک پرداخت — این TurboTax محرک ثبت محصول طراحی شده است برای کمک به میلیون ها نفر به راحتی فایل حداقل اظهارنامه مالیاتی با IRS.” IRS نیست پاسخ به سوالات.

همه چیز رو حتی بیشتر گیج کننده در روز جمعه هنگامی که یک هفته پس از TurboTax سایت راه اندازی IRS اعلام کرد جدا IRS.gov ابزار برای افرادی که نیازی به فایل مالیات خود را به ثبت نام برای دریافت خود را چک.

کاربران خواندن چاپ خوب در IRS ابزار را پیدا کنید که آن را بیش از حد ایجاد شده توسط Intuit.

حتی اگر همان شرکت ایجاد شده هر دو ابزار به آنها نگاه بسیار متفاوت است. این TurboTax نسخه ایجاد شده توسط Intuit ارائه می دهد طراحی نرم و صاف و کاربر پسند Q&A به وارد کردن اطلاعات شخصی به همراه چندین دیجیتال خاموش رمپ به پرداخت TurboTax محصولات.

این IRS.gov نسخه همچنین ایجاد شده توسط Intuit است clunky PDF-سبک فرم پر از اصطلاحات مخصوص یک صنف و نوع کوچک. این است که به عنوان “غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا.”

یک اگاه سخنگوی شرکت “داوطلب بدون پرداخت هزینه برای ارائه یک راه حل” برای دولت است. سخنگوی نیست پاسخ به یک سوال در مورد اینکه چرا اگاه راه اندازی TurboTax ابزار یک هفته زودتر از آن IRS.gov ابزار.

TurboTax نسخه:

IRS.gov نسخه:

“این بحران را برجسته عواقب ناشی از یک دهه از IRS کاهش بودجه” سناتور. Ron Wyden این عضو ارشد کمیته امور مالی مجلس سنا در بیانیه ای گفت: به ProPublica. “IRS باید کمتر وابسته به شرکت های خصوصی برای توزیع و بازپرداخت پرداخت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. بیش از دراز مدت ما نیاز به اطمینان حاصل شود که IRS است که منابع را با سرعت بیشتری پاسخ دهند به خصوص در یک رکود اقتصادی است.”

در سال گذشته ProPublica گزارش گسترده در اگاه است و شرکت های دیگر و تلاش برای تطهیر رایگان فایل برنامه از جمله مسدود کردن گوگل از نمایه سازی خود را رایگان فایل صفحات. پوشش منجر به تمرکز بیشتر بر روی فایل رایگان توسط کنگره و دولت به طور کلی وکیل و بقیه.

که تبلیغات اضافی به نظر می رسد که افزایش رایگان فایل استفاده. از طریق اواخر ماه مارس با توجه به داخلی IRS گزارش به دست آمده توسط ProPublica رایگان فایل استفاده شد تا 26 درصد در مقایسه با سال قبل یک جهش حدود 400000 نفر. این یک افزایش قابل توجهی, اما با توجه به اینکه بیش از 100 میلیون آمریکایی واجد شرایط برنامه و کمتر از 3 میلیون در واقع استفاده از آن در سال گذشته نه تحول.

تدارکات گرفتن تقریبا 300 میلیارد دلار در COVID-19 پرداخت به آمریکایی ها بودند و همیشه برای رفتن به چالش کشیدن و جزئیات گیج کننده است. برای که, با تشکر از ایالات متحده را maddeningly نظام مالیاتی پیچیده و IRS’ ظرفیت محدود.

بخش آسان است ارسال پول به افرادی که در حال حاضر با توجه به اطلاعات حساب بانکی به IRS.

بسیاری از آمریکایی هاست اما مالیات نمی دهد IRS خود اطلاعات حساب بانکی و این گروه که تمایل به کسب درآمد کمتر است. با توجه به Marketplace تحلیل مالیاتی تشکیل پرونده داده, 20 میلیون خانوار در سال 2018 دریافت بازپرداخت را انجام دهید اما نمی با استفاده از پرداخت مستقیم و بسیاری از آنها تا به حال درآمد زیر $25,000. بسیاری از این افراد ندارد و یک حساب بانکی در همه.

اگر آنها را بدون عمل آن خانواده را به صبر برای IRS به پست الکترونیکی آنها را در یک مقاله بررسی کنید. مالیات دهندگان که خود را به اشتراک گذاشته بانک اطلاعات خدمات شروع به دریافت پول در این هفته است. دیگران می تواند صبر کنید ماه برای تحویل پستی. فرآیند ارسال چک شروع خواهد شد در ماه مه و در ادامه به مرداد ماه با توجه به Rep. استیون Horsford D-Nev. که نشسته است در این کمیته که نظارت IRS.

برای کسانی که مردم به نمایندگان قول داده است که راه حل های مختلف: یک پورتال است که اجازه می دهد تا مالیات دهندگان برای ارائه به آژانس با به روز رسانی اطلاعات حساب بانکی. این ابزار مجزا از غیر filers پورتال در حال حاضر راه اندازی خواهد شد تا توسط این جمعه IRS گفت: در آزادی مطبوعات.

و پس از آن افرادی هستند که نمی فایل مالیات است. آنها سقوط به دو گروه تقسيم شدند. وجود دارد کسانی که باید زمینه نیست. که گروه اعداد در میلیون ها نفر اما تعداد دقیق است سخت به سنجاق کردن. این احتمال رشد در سال های اخیر به دلیل سهل انگاری در اجرای قانون توسط IRS است که برش آن تحقیقات nonfilers به بخش کوچکی از آنچه آنها بودند.

دهها میلیون نفر از آمریکایی های فقیر لازم نیست که فایل چرا که آنها لازم نیست که درآمد مشمول مالیات. بسیاری از آنها حدود 20 میلیون نفر در تامین اجتماعی. آنها تمرکز اصلی در مراقبت عمل می کنند.

چرا که اداره تامین اجتماعی به طور منظم کانال های پول به این افراد قانونگذاران به طور خاص اظهار داشت: در مراقبت عمل می کنند که دولت می تواند کسانی ارسال پول به همان شیوه — بدون آنها نیاز به فایل فرم مالیاتی.

اما چند روز پس از تصویب IRS اعلام کرد که این افراد را در واقع باید به اظهارنامه مالیاتی. اداره تامین اجتماعی است مسئول مراقبت پرداخت. چه این به معنای آن است که IRS را مجبور به مرتب کردن بر اساس از طریق تامین اجتماعی داده ها برای شناسایی افرادی که در حال حاضر در زمینه مالیات خود را. پس از اعتراض این نمایندگان معکوس خود گفت که این افراد نیست که فایل بعد از همه.

در واقع بهترین توصیه این است که پیچیده تر است کارشناسان می گویند. اگر این مردم می خواهید برای دیدن آنها مراقبت پول به عنوان سریع که ممکن است آنها باید فایل خود را مالیات. آنها می توانند از طریق نمایندگان مستقل رایگان فایل برنامه و یا از طریق پورتال جدید IRS راه اندازی فقط برای مراقبت پرداخت. اگر آنها نمی, فایل, آن را IRS در حالی که به شکل از چگونه به ارسال تأمین اجتماعی دریافت کنندگان پول است.

نهایی گروه از افرادی که بدهکار هستند مراقبت پول است که سخت ترین برای IRS برای رسیدن به: کسانی که نمی فایل برای مالیات زیرا آنها درآمد به دست آورده اما کمی بیش از حد نیاز به پر کردن (برای یک فرد مجرد است که در زیر $12,200; برای یک زن و شوهر تحت $24,400). این گروه که اعداد در محله 6 میلیون, با توجه به برآورد های غیر انتفاعی جدید امریکا است.

این مردم را نمی خواهد دریافت مراقبت پرداخت و در همه مگر اینکه فایل چیزی با IRS. شاید بعضی ها برای پیدا کردن راه خود را به IRS’ رایگان فایل صفحه و یا آژانس را “غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا” سایت. و شاید برخی را پیدا خواهد کرد خود را در TurboTax را Coronavirus مالیاتی مرکز صفحه.

هانا Fresques و جوان کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>