میلا یوویچ است ‘ویژه’ روز را با نوزاد تازه متولد شده در میان زردی تشخیص

هم با کیفیت! میلا یوویچ به حال یک روز خاص با او 2-روز پدر Osian پس او زردی نوزاد تشخیص است.

“این Osian دو هفته امروز تولد! تا زمانی که مردم از من بپرسید آنچه که من بوده ام به این است که به معنای واقعی کلمه آن را” Resident Evil star, 44, زیر نویس یک Instagram عکس از مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری استراحت در رختخواب در روز شنبه, مارس 16. “من در تلاش برای به طور کامل عملکرد شیر تولیدی تسهیلات بنابراین تمام انرژی خود را متمرکز شده است نه خارج شدن از خواب اگر در همه ممکن است تغذیه Osian و ذخیره سازی شیر برای او.”

اوکراین متولد شده بازیگر ادامه داد: “امروز فوق العاده ویژه نیز به دلیل آن را اولین روز خود را در خارج از نور آبی Bili پتو و ما را اندازه گیری او سطح بیلی روبین در پایان روز برای دیدن اگر او نیاز به رفتن به عقب در آن امشب. به هر حال خوشحال یکشنبه همه!❤️❤️❤️ #osianlarkelliot #mamaandbaby.”

ما بارگیری در این هفته تایید کرد که یوویچ استقبال Osian با شوهرش, Paul W. S. Andersonدر تاریخ 1 فوریه. این زن و شوهر که نکاح در سال 2009 نیز پدر و مادر به دختران تا کنون 12 و Dashiel, 4.

Milla Jovovich Spends Day With Newborn Baby Amid Jaundice Diagnosis 2
میلا یوویچ شمار برای عکاسان به محض ورود در والاتر از این فیلم Sybil در 72 جشنواره بین المللی فیلم کن روز 24 مه سال 2019. Vianney لو Caer/تالار گفتگو/AP/شاتر

“او خیلی زیبا” یوویچ زیر نویس چند عکس از نوزاد دختر است. “موهای خود را سبک تر از دختران دیگر شد و او بسیار قوی است. او دست کمی در راه دریافت کنید و آنها سخت به کنترل است و او در حال حاضر بلند کردن سر خود را به ببینید که چه خبر است! او ما معجزه عزیزم و همه ما سپاسگزار به او به طور کامل و با وسواس او!!”

زمانی که Osian تبدیل شده 1 هفته, قدیمی, یوویچ نشان داد که دختر او تشخیص داده شد با یک “مورد بد” زردی. در نوزادان این وضعیت باعث زردی نوزاد, پوست و چشم. “کودک فقیر Osian شده است داشتن یک زمان سخت لگد زدن او را زردی از او متولد شد اما در نهایت ما آن را تحت کنترل به اندازه کافی به او را با یک “Bili پتو است که با استفاده از نور آبی برای شکستن بیلی روبین آنتی بادی در خون” او توضیح داد که از طریق Instagram در فوریه 12.

از این گذشته ممکن است یوویچ باز کرد تا در مورد تحت یک اورژانس “سقط جنین” در سوم بارداری پس از رفتن به پره ترم ليبر در حالی که در محل سکونت خود در شرق اروپا است.

“من spiraled به یکی از بدترین افسردگی از زندگی من بود و به کار بسیار سخت برای پیدا کردن راهی برای خروج. من در زمان خاموش از زندگی حرفه ای من. من جدا شده خودم را برای ماه و تا به حال به نگه داشتن یک چهره قوی برای من دو نفر از بچه شگفت انگیز,” او نوشت: از طریق Instagram در آن زمان است. “من شروع به باغبانی, غذا خوردن سالم و رفتن به ورزشگاه و هر روز چون من نمی خواهم به پرش به مصرف ضد افسردگی مگر اینکه من تا به حال سعی کردم هر دیگر جایگزین. خدا را شکر من قادر به پیدا کردن راه خود را از آن جهنم شخصی بدون تبدیل به دارو اما حافظه از آنچه که من را از طریق رفت و آنچه که من از دست رفته خواهد بود با من تا روز مرگ من.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>