مایلی سایرس, کودی سیمپسون تحویل 120 تاکو وعده های غذایی به بهداشت و درمان کارگران

مایلی سایرس و دوست پسر او را, کودی سیمپسون, کاهش یافته است خاموش 120 تاکو غذای محلی کارکنان بیمارستان به تشکر از آنها را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“در طول یک بیماری همه گیر ما باید برای نشان دادن عشق و حمایت همه کارکنان مراقبت های بهداشتی در انجام خود کار شگفت انگیز بود. بنابراین ما در حال انجام یک کار بزرگ تاکو تحویل به ما بیمارستان محلی” سیمپسون, 23, زیر نویس یک سری از ویدئوها و عکس نشان دادن او و “مادر و دختر” خواننده تحویل غذا در روز شنبه, آوریل 4.

“با تشکر از شما برای حمایت شما و عشق” خواندن یک پیام نوشته شده بر تمام قهوه ای کیسه های که لود شد به پشت جفت ماشین. “قوی باش!!”

“دستور 120 tacos برای بیمارستان محلی ما!” طلایی “چیز” خواننده زیر نویس یک Instagram تصویری که نشان داد جعبه نشاندار شده با مرغ و سبزیجات و توفو. “گفت: با تشکر از شما برای باور نکردنی بهداشت و درمان کارگران! قهرمانان زمان ما!”

سخاوتمندانه اهدا می آید پس از زن و شوهر خود را جشن گرفتند شش ماه سالگرد در اوایل این هفته.

“6 ماه با شما است که ارزش یک عمر با کسی دیگری” سیمپسون نوشت طریق خود Instagram داستان در چهار شنبه, آوریل 1 های سیاه و سفید عکس کوروش 27. “من شما را دوست دارم.”

چند روز بعد کوروش به او پسر یک برش وزوز به عنوان آنها را از خود جدا با هم.

“Buzz it #cleancutsforcleanoceans,” استرالیا ستاره زیر نویس یک عکس از نگاه به پایان رسید در روز پنج شنبه, آوریل 2 به عنوان او را تشویق طرفداران به ترویج اقیانوس پاکسازی در رسانه های اجتماعی با تراشیدن سر خود را بیش از حد.

این “Wrecking Ball” خواننده که میزبانی خود را, روزانه, روشن فکر talk show on Instagram Live میان COVID-19 خاموش شدن در مصاحبه ای گفت: در پایان ماه مارس است که او احساس می کند بیشتر “متصل” به جهان خارج در حالی که ماندن در خانه.

“این است که بیشتر از در صلح و تحقق است که من در چند سال گذشته” کورش که همچنین اتخاذ یک توله سگ به نام بو با سیمپسون آنها به عنوان قرنطینه هم گفته اپل موسیقی را Zane Lowe در مارس 25 از طریق FaceTime.

“من فکر می کنم من از دست ایمنی قادر به اطراف خانواده من,” او اضافه شده است. “آنچه من دست از جهان خارج — از رفتن به استودیو و یا هر آنچه که من واقعا از دست این. به دلیل اتصال با طرفداران من هر روز چیزی است که من واقعا گم شده احتمالا پس از هانا مونتانا.”

پایین ببینید عکسهای سیمپسون و کوروش’ عمل سخاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de