مایلی سایرس و لیام همسورث اجتناب یکدیگر در قبل از اسکار حزب

نگه داشتن فاصله خود را. مایلی سایرس و شوهر سابق او, Liam Hemsworth, هر دو با حضور WME قبل از مراسم اسکار در لس آنجلس در روز جمعه, فوریه 7, اما, سابق, زن و شوهر نمی عبور از مسیرهای.

“آنها باقی می ماند به دور از هر یک از دیگر” یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته. “لیام سمت چپ زمانی که مایلی و پدر و مادر او وجود دارد.”

این منبع افزود که گرسنگی ستاره, 30, “به نظر نمی رسد ناراحت” است که کورش 27 و پدر و مادر بیلی ری و Tish کورششد در همان رویداد است. به کوروش قبیله در ضمن به نظر می رسد به احساس به همان شیوه.

“مایلی پدر و مادر اقامت داشتند جدا از لیام و حلق آویز کردن در منطقه از حزب” خودی به اشتراک گذاشته. “آنها اجتناب شود اما به نظر نمی رسد که تا به حال هر گاو با او. مایلی همچنین به نظر نمی رسد توسط این واقعیت است که لیام وجود دارد چرا که او به زودی پس از او در راه می رفت.”

این منبع افزود: “لیام ندارد احساسات بد نسبت به مایلی, او فقط می خواهد به حرکت به جلو با زندگی خود را. او با گابریلا [بروکس].”

Hemsworth و “مادر و دختر” خواننده ملاقات در سال 2009 در حالی که فیلمبرداری فیلم خود را, آخرین آهنگ. این جفت ارز مورخ و برای نزدیک به یک دهه قبل از بستن گره در نشویل تنسی در ماه دسامبر سال 2018 است.

این دو اعلام جدایی خود را در ماه اوت سال 2019 فقط یک روز پس از کوروش کشف شد, بوسيدن, اماتور کارتر در حالی که تعطیلات در ایتالیا. طلاق خود را نهایی شد در ژانویه 28 و در حال رشد تبدیل خواهد شد از نظر قانونی تنها در فوریه 22.

“اسلاید دور” خواننده تا به حال یک ماه عاشقانه با کارتر 31 قبل از او شروع به دوستیابی کودی سیمپسون در اکتبر 2019.

بعد در همان ماه Hemsworth شد مربوط به سلسله star Tracey قهوه ای. در دسامبر 2019 در استرالیا بومی کشف شد در تاریخ ناهار با بروکس, 21, و پدر و مادر خود را در Byron Bay, استرالیا است.

یک منبع گفت:” ما در ماه دسامبر 2019 که Hemsworth است “به حرکت” از ازدواج خود را به کوروش.

“لیام احساس راحت با گابریلا” خودی گفت: در آن زمان. “خانواده اش را تأیید و واقعا او را دوست دارد که برای او بسیار مهم است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>