میلان اعزام: ابتلا به COVID-19 (شاید). دو بار.

در این گاه به گاه سری OZY طول می کشد به خیابان ها و محله ها در سراسر جهان به یک سوال ساده: “روز خود را چگونه بود?”

مانوئل Veniani
میلان, ایتالیا

مدتها قبل از رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 شد تا زمان تلویزیون و ایتالیا — کل کشور — شد قرنطینه Veniani 40 سال تسلط, مهندس, می دانستم که چیزی اشتباه بود.

این آغاز برای من در ماه اکتبر. نه مانند آنها گفت. اول من بود و احساس ضعف در تمام طول روز. من بسیار فعال است به طوری متوجه شدم. من فکر کردم من تا به حال برونشیت چون من یک فرد سیگاری و شروع کردم Flumil. اما من تولید مقدار زیادی از ترشحات و آن را بسیار آسان به استفراغ. بدون تب, اگر چه, و در حالی که در ابتدا من نمی خواهید به غذا خوردن در نهایت من گرسنه بود — حتی اگر این ایده است که من ممکن است استفراغ شده بود و کمتر از مطلوب است.

آن را احساس می کردم … نور ذات الریه. و سرفه را متوقف نمی. این می رود برای 20 روز. من تا به حال آنفولانزا قبل از. این ساخته شده آنفولانزا به نظر می رسد مانند یک شوخی است. تا پایان ماه اکتبر به من احساس بهتر است.

در حالی که مست رانندگی قوانین بسیار سختگیرانه اینجا پلیس نمی تواند شما را متوقف کند برای زمینه هوشیاری آزمون از آنجا که هیچ کس می خواهد شما باد ویروس در اطراف.

در ماه نوامبر آن را دوباره. نه به عنوان شدید اما این اجرا نیز به طول انجامید حدود 20 روز و بر اساس آنچه که من بعد از کشف این بود که ضعیف تر S-فشار. دیگر بیشتر مرگبار L-فشار که من می شنوم از 70 درصد از مردم و توسعه که به چیزی به شدت پنومونی مانند.

و بیمارستان ها? امتناع از دیدن هر کسی در سن و سال من. بنابراین توصیه های خود را برای متوقف کردن سیگار کشیدن که من در حالی که برای. من دوست ندارم در سینه ام احساس آن را در آتش به هر حال. و آنها به من گفت که در خانه بمانند.

897829042282436883291645547345288106082304n

من یک مهندس تسلط. من تور-مدیریت گروهها — Cherubs تحریف تسویه حساب و Brainbombs در میان دیگران — و من آن را برداشت تا از سالم, 18 سال, پیر که نمی دود و بود که برخورد با آن برای 40 روز. اما من پول من در استودیو با باند و یا در جاده ها است.

در حال حاضر با کل کشور است که در مستند. من نمی تواند به خارج از منطقه و یا حتی شهر من. اما من مجبور به پرداخت صورتحساب. دولت و رسانه ها در حال رانندگی این بدون فکر کردن از ما, اگر چه, و اگر شما لازم نیست که رسمی حقوق و دستمزد شما در حال سکس. وجود دارد هیچ کنسرت, هیچ سینما.

در نوبه خود جالب توجه است در حالی که شما می توانید نوشیدنی و در حالی که مست رانندگی قوانین بسیار سختگیرانه اینجا پلیس نمی تواند شما را متوقف کند برای زمینه هوشیاری آزمون از آنجا که هیچ کس می خواهد شما باد ویروس در اطراف. مردم در حال رفتن به هر حال. که من درک می کنم اما این دیوانه است.

تنها راه برای متوقف کردن این است که هر چند به همه چیز.

منظور من از آنچه من می شنوم ما بیش از 500.000 موارد در ایتالیا به تنهایی. من هیچ مدرک اما ما شده است در برخورد با این از اکتبر. پس از آن احتمالا رفته از طریق میلیون ها نفر. دو نفر از دوستان از معدن خود را از دست داده مادربزرگ در امتداد همان جدول زمانی هر دو به “ذات الریه.” و نه فقط افراد. وجود دارد که 38 ساله در Codogné شمالی از اینجا که در ژانویه را یک مسابقه دو ماراتون. او فوق العاده بیمار است. او را به بیمارستان می رود دو بار. اولین بار آنها فرستاده او را دور. بار دوم او بسیار بدتر بود به طوری که آنها او را نگه داشته. اما چگونه بسیاری از مردم او آلوده بین کسانی که بار ؟

من می توانید انجام برخی از کار از خانه. من می توانم کارشناسی ارشد سوابق, کتاب, تورهای ترتیب نشان می دهد و مرحله تجهیزات از کامپیوتر من در خانه است. اما من می ترسم این است که به توان بی پایان. چیزی که خنده دار است: من احتمالا سیستم ایمنی در حال حاضر. مانند بسیاری از مردم من می دانم. اما مادر من 70, بنابراین من باید مراقب باشید. حتی اگر من فکر می کنم آن را دشوار است به آن را دریافت ، بنابراین در حال حاضر من شستن دست های من زیادی و فقط برای چیزهایی که لازم است.

با مرگ و میر در ایتالیا در حال حاضر در شمال 800 نفر و بیش از 12000 مورد تأیید Veniani و بقیه از ایتالیا حدود 60 میلیون نفر در حال قفل شده است و تا آوریل 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im