مایک سورنتینو: من سعی کردم به صحبت Snooky از ترک ‘Jersey Shore’

Jersey Shore: تعطیلات خانواده همان نخواهد بود بدون نیکول “Snooky” Polizzi — اما این بازیگران نیست و مطمئن شوید که او واقعا برای همیشه رفته است.

“من با آن موافق است, اما من باید برای حمایت از خواهر” Mike “The Situation” سورنتینو گفت: ما هفته به طور انحصاری در چهار شنبه, مارس 25. “من تا به حال پیامک خود را به نام او و سعی در متقاعد کردن او برای تجدید نظر کند اما او به آنچه حق برای او و ما باید برای حمایت از او به عنوان یک خانواده است. شاید او را دوباره و دوباره شاید او باید یک تغییر از قلب است. کسی چه می داند ؟ من امیدوار برای آینده است.”

Mike-Sorrentino-Tried-to-Talk-Snooki-Out-of-Quitting-'Jersey-Shore'
مایک سورنتینو

Vinny Guadagnino نیز اضافه شده است که Snooky, 32, “واریز هر روز” به دلیل آن را بسیار دشوار است با سه تا از بچه ها در خانه.

“آن را مانند شما می خواهید برای انجام این کار چیز خیلی بد اما شما می توانید به عقب کشیده به نوزاد خود را و چیزهای” Chippendales میزبان, 32, گفت:. “بنابراین امیدوارم او می تواند پیدا کردن یک راه — اگر یکی وجود دارد خارج وجود دارد — به تعادل هر دو. اما در حال حاضر, مقیاس, من فکر می کنم نوع از اوج به سمت آن کار نمی کند،”

Polizzi نشان داد که او می روم واقعیت نشان می دهد در ماه دسامبر 2019 عمدتا به دلیل او می خواست به صرف زمان بیشتری را با کودکان خود لورنزو, 7, Giovanna 5 و آنجلو, 8 ماه که او سهام با شوهر Jionni LaValle.

“من نفرت دوری از بچه ها,” او گفت: در آن زمان. “من نمی خواهم مهمانی سه روز در یک ردیف. این را نه فقط من زندگی کنه. و من می خواهم به خانه با بچه ها. شما می دانید که مثل من از ذهن نیست اینجا و آنجا رفتن به یک شام و یا هر چیز دیگری, اما آن را فقط واقعا سخت در من به ترک بچه ها و فیلم نشان می دهد.”

Nicole-Snooki-Polizzi
نیکول “Snooky” Polizzi حضور 2019 MTV Video Music Awards. مت بارون/شاتر

او بعد از باز کردن به ما در مورد انتخاب جزئیات چگونه مشکل آن این بود که هر بار که او خانواده را ترک کرد.

“پسر من است 7. بنابراین هنگامی که ما از Miami من رفته بود برای دو هفته و سپس من به خانه آمد برای یک شب و سپس به سمت چپ برای دو هفته دیگر. که به معنای واقعی کلمه زخم خورده او,” او گفت که در ماه ژانویه است. “بنابراین در هر زمان من بگو مامان به’ گفت: ‘شما نمی توانید مرا دوباره مثل شما بود. من خیلی ناراحت بود. من نمی خواهم شما را ترک.’ بنابراین در حال حاضر هر بار که من می گویند من ترک کار او می رود ” چه مدت شما در حال ترک؟’ از آن نوع را به او می دهد اضطراب در حال حاضر. من می توانم که نمی کنه. آنها قطعا خوشحال است که من قصد دارم به ترک برای چند روز در پایان در حال حاضر.”

Jersey Shore: تعطیلات خانواده بازده MTV پنج شنبه, مارس 26 در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>