مایک Siegel مترقی-پوپولیستی در تگزاس خانه مسابقه واجد شرایط برای انتخابات

با یک فرمانده عملکرد در اوایل رای مایک سیگل یک حقوق مدنی وکیل در حال اجرا بر روی یک تگزاس مترقی و مردمی پلت فرم است نقل مکان کرد به یک رواناب در دولت 10th کنگره منطقه. Siegel برنده 47 درصد از حدود 40,000 اولیه آرا با توجه به شهرستان-توسط-شهرستان ارزیابی و با نه درصد از روز انتخابات, حوزه, گزارش, کشیده شد در 39 درصد است. هر دو در مجموع قرار داده و او را در بالای خود دو رقیب اما کوتاه از 50 درصد مورد نیاز برای جلوگیری از رواناب.

در سال 2018 از 10 کنگره منطقه — که امتداد از Austin حومه شهر به حومه هوستون — نوشته شده توسط دموکرات کنگره کمیته کمپین رفته به وقت Michael McCaul در سال 2016 با 19 امتیاز. اما سیگل با تمرکز بر سازماندهی یک رشته عملیات بسته به عرض 5 امتیاز. که جلب توجه عمیق به جیب اهدا کنندگان که سابقه مدیریت شرکت وکیل شانون Hutcheson به چالش سیگل برای نامزدی. Pritesh گاندی یک دکتر که در حال اجرا در سمت چپ Hutcheson اما به حق سیگل نیز شروع به پریدن کرد به مسابقه راه اندازی چه شبیه آن می تواند یک تکرار از فلج کشیدن کردن اولیه در کالیفرنیا که به دنبال یک شبیه مسیر.

در سال 2016 داگ Applegate زد تنهایی مترقی علیه جمهوری خواه دارل عیسی و از دست شگفت آور, از مسابقه فقط از 1600 رای. خون در آب در آورده و در یک مدرسه از نامزدها در سال 2018; عیسی پا به کنار ساخت صندلی که خیلی بیشتر شایسته پیروزی دموکرات ها. Applegate زد دوباره رسید اما در پشت احتمالی دموکرات نامزد مایک لوین و همچنین سارا Jacobs به خوبی تامین می شود نوه Qualcomm میلیاردر اروین Jacobs. (لوین برنده انتخابات عمومی و Jacobs روشن مناطق در حال حاضر در حال اجرا برای صندلی که خالی توسط سوزان دیویس.)

اگر منطقه 10 رفته بود راه کالیفرنیا اولیه Siegel شده اند درآورده و لاشه بلعیدم بزرگتر طعمه. اما سیگل را مردمی عملیات که به سختی اجازه دهید تا پس از انتخابات طراحی شده راه خود را به یک TK پایان برساند.

روز یکشنبه پس از رهگیری پیشنهاد کرد که سیگل را چالش اصلی بود که در پایان دو تیم برتر و رسیدن به رواناب Siegel به نام من به احترام جسم است. ما در حال رفتن به برنده شدن او در هوا. (که قول; من در زمین بازی و یادداشت برداری است.)

دو نامزد دیگر صرف هفته های پایانی مسابقه حمله به هر یک از دیگر. ترکیبی فوق العاده PAC پشتوانه گاندی صرف بزرگ حمله Hutcheson.

Hutcheson, در ضمن روشن واشنگتن مورد علاقه. او شده است به گل نشسته در اولیه توسط شرکت قانون کار به خصوص دفاع او از گارد زندان متهم به آزار مهاجران در میان دیگر موارد بحث برانگیز. او رای دادند و در سال 2010 جمهوری خواه اولیه, سال, چای, حزب, واکنش باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و حمایت قوی از این شرکت حقوقی است که متصل به تگزاس ایران ماشین آلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>