مایک بلومبرگ شرکت زد که انتخابات ریاست جمهوری است که مناقصه به بیش جو بایدن

این مهر متعلق به شرکت Hawkfish که زد مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از مایک بلومبرگ در مذاکرات جدی برای خدمت به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری جو بایدن با توجه به منابع با دانش در حال انجام مذاکرات است. همراه با بایدن انتخاباتی شرکت است که از معاشرت یک نوار گسترده ای از دیگر مترقی و دموکراتیک سازمان باز کردن امکان بلومبرگ قابل توجهی به دست آوردن کنترل بیش از این تکنولوژی و زیرساخت داده است.

دیجیتال شرکت مشاوره تا به حال کمی تجربه سیاسی خارج از بلومبرگ, کمپین یک محاکمه با آتش است که در آن سابق شهر نیویورک شهردار سوخته از طریق نزدیک به 1 میلیارد دلار در کمتر از چهار ماه. Hawkfish که بلومبرگ تاسیس در سال 2019 به توان عملیاتی فقرات مبارزات انتخاباتی خود است هنوز رتبهدهی نشده است قادر به فروش آن سابقه و یا کیفیت خدمات پس از این دیگر مشتریان عمده و چند اگر هر جزئی هستند.

اما به جای آن می آید با دیگر فریب به مشتریان. دموکرات هایی که بوده ام تن به تن با Hawkfish می گویند که این شرکت قادر به ارائه فوق العاده با قیمت پایین توسط عامل در از دست دادن یارانه توسط بلومبرگ که ثروت dangles به عنوان یک مزیت اضافه شده است که می تواند با امضای این شرکت است. یک Hawkfish خودی که صحبت در خواست نامش فاش نشود بنابراین به عنوان نه به خطر اندازد اشتغال تایید کرد که این شرکت مایل به کار در از دست دادن به منظور گرفتن کنترل حزب زیرساخت توضیح داد که این شرکت امیدوار است به ارائه هزینه خواهد بود که به اندازه کافی کوچک برای جلب بایدن مبارزات انتخاباتی در حالی که عبور از جمع اوری با تنظیم کننده فدرال. (اگر یک شرکت ارائه می دهد خدمات کمتر از ارزش منصفانه بازار تخفیف در نظر گرفته شده است تحت کمپین قانون بودجه به یک در نوع سهم و در نتیجه موضوع به محدودیت های قانونی بسته به این نهاد جمع آوری سهم. یک انتخابات ریاست جمهوری را قبول نمی کند بیش از 2800 $از یک فرد در هر انتخابات و یا هر سهم از یک شرکت است.)

“زمانی که هدف پول نیست اما کنترل 18 میلیون دلار است فوق العاده ارزان برای تبدیل شدن به مرکز ثقل برای همه سیاسی دموکراتیک و اطلاعات آن ما خواهد بود اگر هر دو بایدن و [آمریکا] باید از طریق ما” این منبع گفت: با اشاره به این مقدار پول بلومبرگ کمپین انتقال به حزب دموکرات در ماه گذشته در واژگونی زودتر خود را متعهد به ایجاد یک سوپر پک در حمایت از نامزد. “و در این زمان محیط عمومی می بیند این به عنوان سخاوت.”

در مدرن مبارزه و کنترل از رای دهندگان اطلاعات و تکنولوژی همه چیز است. در حال حاضر کمیته ملی حزب دموکرات خانه حزب داده ها در یک زمان با کمبود بودجه روبرو شده و ناکارآمد داد با 50 احزاب دولت. اما همه نامزدها باید دسترسی برابر به اطلاعات از جمله رای دهندگان فایل. این حزب می کند و نوار رقبا به امتیازهای یا اعضای کنگره که عبور رهبری برای مثال از دسترسی است که رای دهندگان فایل. اما در دست خصوصی ترین تا به روز اطلاعات می تواند نکردن به عنوان یک رشته ابزار در برابر تبادل نظر نامزدها و نمایندگان مجلس و یا ارائه شده به عنوان پاداش به وفاداران. برنده بایدن کمپین قرارداد را Hawkfish یک فرصت به طور چشمگیری خود را به رشد کسب اطلاعات عملیات. بدون آن Hawkfish یک شرکت بزرگ با هیچ مشتری بزرگ. Hawkfish و رهبری آن نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر. این بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر.

ولید شهيد سخنگوی عدالت دموکرات که نیروهای مترقی رقبا به امتیازهای گفت که بلومبرگ شرکت در حال اجرا را داده عمل خواهد ارسال سیگنال اشتباه است و می تواند در دراز مدت آسیب رساندن عواقب. “این ایده از حزب دموکرات نامزد بالقوه پاداش بلومبرگ شرکت با این قرارداد نگران کننده است,” او گفت:. “ما نباید از کمک به میلیاردرهای متراکم کردن مقدار بسیار عظیمی از مگا داده بر روی رای دهندگان اجازه می دهد که نگه داشتن آنها را به مستحق آن مقدار زشت و ناپسند قدرت در دموکراسی ما.”

یکی دیگر از مشتری مهم Hawkfish است که به دنبال رهبری است گفت: کارکنان است که جناح اکثریت مجلس PAC فوق العاده PAC برای خانه دموکراتیک رهبری است که متفقین با دموکرات کنگره کمیته کمپین. بلومبرگ به خانه اکثر PAC 10 میلیون دلار به عنوان به تازگی به عنوان در ماه دسامبر گذشته. خانه اکثریت تایید رسمی تایید این سازمان است که در مذاکرات با Hawkfish اما گفت که هیچ چیز تا به حال شده نهایی.

بلومبرگ به 20 میلیون دلار برای اکثریت سنا تایید شده در سال 2018 و Hawkfish قصد دارد به زمین سازمان به زودی برای تبدیل شدن به یک مشتری شرکت رهبران به گفته کارکنان در یک تماس در روز دوشنبه با توجه به Hawkfish منابع.

در آن تماس رهبران شرکت گفت: این شرکت نیز به طور فعال به تبادل یک مجموعه از دیگر دموکراتیک و مترقی شدند. آنها به نام Voto Latino که به گفته آنها با هدف به ثبت نام 1 میلیون Latino رای دهندگان در میدان نبرد متحده پیش از انتخابات آینده به عنوان یک مشتری بالقوه. بلومبرگ در ماه مارس به Voto Latino $500,000 برای آن بسیار تلاش است.

دیگر شرکت هایی که تن به تن با Hawkfish شامل سابق آمریکا دادستان کل اریک هولدر گروه کاری در رای گیری حقوق ملی دموکراتیک Redistricting کمیته; سابق بانوی اول میشل اوباما به گروه که همه ما رای; آب و هوا ائتلاف که شامل محیط زیست دفاع صندوق اقدام و لیگ حفاظت از رای دهندگان; Galvanize که اهداف زنان در میدان نبرد متحده که به احتمال زیاد رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; و Democratic Governors Association. (در زمین جلسات به گفته مقامات ایم که در دریافت پایان Hawkfish نقل از اوباما هنگامی که ما همه رای به عنوان یک مشتری این کار را انجام داده اما که شامل یک ویرجینیا دولت قانونی ویژه انتخابات, قبل از بلومبرگ اعلام ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد.)

“آن روشن به نظر می رسد آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام آن است تصاحب اطلاعات و تکنولوژی زیرساخت های این حزب است.”

بلومبرگ داده است میلیون ها نفر به محیط زیست دفاع صندوق به صندوق فعالیت در اطراف گاز طبیعی است. “در اینجا حقیقت در گاز” بلومبرگ گفت: در سال 2012 در بیانیه ای همراه با راه اندازی یک yearslong اعطای بخشی از بیش از 100 میلیون دلار او را صرف در سازمان مبارزه با تغییر آب و هوا. “محیط زیست که مخالف همه fracking در اشتباه هستند و هستند کسانی که ادعا می کنند که مقررات را بکشند صنعت در اشتباه هستند. آنچه ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که گاز استخراج شده را با دقت و در مکان های مناسب است که باید انجام شود از طریق قوی مسئول تنظیم. و این چیزی است که کار ما با EDF مورد تمام شده است.”

یکی از دموکراتیک عمل تن به تن توسط این شرکت گفت که Hawkfish مقامات روشن ساخته است که این پروژه ایدئولوژیک و نه دیده می شود به عنوان یک فرصت کسب و کار با هدف شکست دادن تهمت و هل دادن حزب “در یک جهت است که منعکس کننده ارزش های مایک بلومبرگ.”

“آن روشن به نظر می رسد آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام آن است تصاحب داده ها و زیرساخت های فن آوری از حزب” عمل گفت.

بلومبرگ سیاسی انداز خود او اذعان کرده است نه خط با کسانی که از بسیاری از دموکرات ها. “آن را فقط نمی خوای اتفاق می افتد در سطح ملی برای کسی مثل من شروع به جایی که من هستم مگر اینکه من مایل به تغییر تمام نمایش ها و در چه سی ان ان به نام عذرخواهی تور” بلومبرگ گفت: در یک رویداد در نیویورک تنها چند ماه قبل از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود با عذرخواهی خود را برای توقف-و-frisk سیاست. “من جذابیت اگر شما خواهد شد این است که من می گویند آنچه که من باور دارم و آن را انجام دهد. متاسفانه برخی از مردم دوست ندارند که شما می توانید اندازه گیری چقدر,” بلومبرگ افزود: قرار دادن خود سقف در یک سوم از رای دهندگان دموکرات. اگر هر چیزی او تا به حال دست بالا را پشتیبانی و زدم شد پس از ملال انگیز عملکرد فوق العاده در روز سه شنبه. او پس از تایید بایدن پس از این است که هدف خود را در اولیه بود برای جلوگیری از دیابت برنی ساندرز از برنده شدن نامزدی.

بایدن در حال حاضر کار به دادگاه مترقی. در روز پنج شنبه به عنوان بخشی از این تلاش به او پیشنهاد کاهش مدیکر به سن 60 و لغو برخی از بدهی های دانشجویی. زمین خود را به حامیان ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن, اما, می تواند تضعیف توسط یک عملیاتی اتحاد با بلومبرگ است Hawkfish. “دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند redlining و توقف-و-frisk,” وارن گفت: اولین بار بلومبرگ پیوست, بحث, مرحله, معروف, پایان مبارزات انتخاباتی خود را در نقطه. “دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.” ساندرز به نام ثروت خود را “مضحک” و هشدار داد “He فکر می کند او cیک خرید این انتخابات است.”

خرید انتخابات معلوم نمی شود ممکن است در سال 2020 برای بلومبرگ اما مبارزات انتخاباتی خود خریداری یک مقدار بی سابقه ای از مصرف کننده و رای دهنده داده ها در طول راه داده که Hawkfish امید به مخلوط با آنچه در آن می تواند به دست آوردن در حال اجرا بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری به آن بیشتر تسلط بیش از این حزب رای دهندگان فایل با توجه به منابع هر دو در داخل شرکت و کسانی که بوده ام تن به تن با آنها. مبارزات و سازمان های ارائه شده یک ناهار رایگان توسط Hawkfish اما باید کمی توانایی برای ارزیابی اینکه آیا این شرکت قادر خواهد بود برای ارائه — و یا اینکه آنها را دریافت کنید, پس به صحبت می کنند آنچه که آنها برای پرداخت. در واقع آن دور نمانده است در میان مشتریان بالقوه است که مهر خود سازمان مانند Everytown for Gun Safety, نیست, استخدام Hawkfish.

شرکت رهبری با جانبازان از سیلیکون ولی بدون خیلی در این راه از تجربه سیاسی. آن را به رهبری توسط Gary بریگز که قبلا افسر ارشد بازاریابی در Facebook. دیگر رسمی است جف Glueck سابق مدیر عامل شرکت Foursquare پیوست توسط جاش Mendelsohn که تاسیس موتور حمایتاین لابی برای بزرگ با تکنولوژی. سه مرد بودند پیوست در دوشنبه کارکنان تماس با مایع جانسون که در خدمت هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی. Hawkfish به تازگی آورده در تیم Castree, یکی از جدید نیویورک بالا ad مدیران به عنوان یک مقام ارشد در شرکت است.

به بایدن را در دایره درونی شده است که تا حد زیادی از مردم در 60s و 70s این واقعیت است که Hawkfish رهبری است Silicon Valley honchos ممکن است جذاب است. آنها زد چهار ضلعی و کار برای Facebook? آنها به فروش می رسد یک شرکت به گوگل ؟ آنها باید کارشناسان. و برچسب قیمت خواهد بود فریبنده برای هر مدیر کمپین به دنبال کشش منابع کمیاب است. اما دموکراتیک دیجیتال زیرساخت های خود را از جانور و یادگیری آن در پرواز در گرما از یک انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود یک چالش است.

Hawkfish کار برای مشتریان مستلزم جنبه های مختلف رای دهندگان هدف جمع آوری اعانه اجبار و تبدیل کردن رای. هر چند این شرکت امیدوار است که برای انجام جمع آوری کمک های مالی برای حزب دموکرات تا هفته گذشته آن را به حال هیچ رابطه ای با ActBlue پلت فرم که در آن است که اتفاق می افتد زمانی که Hawkfish مقامات LinkedIn-بمباران ActBlue کارکنان به راه اندازی یک جلسه. چون بلومبرگ مطرح شده به معنای واقعی کلمه هیچ پول برای مبارزات انتخاباتی خود Hawkfish تا به حال هیچ قبلی نیاز برای ActBlue. یک ActBlue سخنگو تایید کرد که اولین تعامل با Hawkfish آمد هفته گذشته است. “ما با بزرگترین بازیگران در, مترقی, فضای, اما ما تا به حال نشده یک فرصت برای تعامل با Hawkfish در عین حال گفت:” Caleb حیوان دست اموز. “آنها مرتب دیدار با آمریکا در هفته گذشته و در حالی که آنها به جمع آوری کمک های فضایی ما نگاه به جلو به بررسی راه هایی برای ادغام با گردش کار خود را.”

چه Hawkfish به فروش بر کیفیت مقدم است آنچه در آن انجام شده با بلومبرگ مبارزات انتخاباتی. گذشته از آن بحث برانگیز مانع از قرار دادن بلومبرگ چهره در یک کوفته و یا داشتن او ترشح بزاق بیش از بزرگ گی بستنی — شرکت مواجه چالش های داخلی نیز هست. یک شرکت مشاوره با هدف اصلی گردآوری اطلاعات از گاهی انگیزه هایی است که می تواند انشعاب از کسانی که از کمپین و شرکت در بلومبرگ عراق به شدت در دستیابی به فردی در سطح داده ها برای Hawkfish مجموعه داده با توجه به فعالان آشنایی با عملیات. یکی بسیار به یاد مثال منابع متعدد گفته شد Hawkfish گران تست از اینکه مردم دوست game, خوانندگان جاستین بیبر یا کتی پری در سرب تا سه شنبه. این تست ممکن است عملکرد نتایج جالب برای یک کمپین تبلیغاتی شرکت ها و, اما آن را کم ارزش سیاسی. به عنوان طولانی به عنوان یک پیام کلیک کردم و نظرات — ساختمان داده ها برای شرکت — پول بیشتر خواهد بود قرار داده و در پشت آن صرف نظر از اینکه آیا کسانی که مفید سیاسی درگیری.

Hawkfish رهبری گفت: کارکنان که آنها با احتیاط خوش بینانه آنها را برنده قرارداد با استناد به محدود پول نقد در دست بایدن کمپین است و به صرف اولیه.

این بایدن کمپین Hawkfish رهبران به گفته کارکنان در دوشنبه گفته است Hawkfish که آن را به تصمیم گیری که آیا برای استخدام یک تکنولوژی و یا اطلاعات شرکت مارس 15, هر چند بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به تایید می کنند که مهلت و یا نظر به طور کلی. Hawkfish رهبری گفت: کارکنان در روز دوشنبه که آنها با احتیاط خوش بینانه آنها را برنده قرارداد با استناد به محدود پول نقد در دست بایدن کمپین است و به صرف اولیه است که هنوز از نظر قانونی ، یکی Hawkfish رهبر با اشاره به شرکت “بهره وری” به عنوان یک مزیت آن را با بسته های پول بایدن مبارزات انتخاباتی.

بلومبرگ است سال 2020 کمپین آشکار لیست بیش از 40 میلیون دلار پرداخت می شود به Hawkfish هر چند که را شامل نمی شود و صدها میلیون نفر در تبلیغات تلویزیونی Hawkfish درگیر بود اما شرکت های دیگر پرداخت شد ، Hawkfish تا به امروز تا حد زیادی به برون سپاری کار خود را خدمت به عنوان یک چتر شرکت که نشانه subcontracts با سه اصلی شرکت: مجمع که آیا رسانه های خرید; افق رسانه که ایجاد محتوای; و BlueLabs, یکی از عمده دموکراتیک اطلاعات شرکت.

باز سوال این است که چقدر از بلومبرگ انتخاباتی صرف کمک به ساخت Hawkfish ظرفیت و چقدر آن هنوز هم متکی به BlueLabs و فروشندگان دیگر برای انجام کار. به دلیل مبارزات انتخاباتی صرف انبوه دستیابی به مصرف کننده داده است که هزینه های سنگین دیگر دموکراتیک شرکت آن را در حال حاضر می تواند در یک موقعیت ممتاز. با توجه به Hawkfish رهبری است پرداخت کردن گفتن کارکنان این هفته که آنها احساس خوبی قرار را به نفع خود Voto Latino قرارداد به دلیل آن است که نام 9 میلیون نفر بیشتر ثبت نشده لاتینی ها در پایگاه داده خود را از وجود دارد در Civis پایگاه داده این شرکت شده است با استفاده از راه اندازی آن. سوال بعدی این است که آیا disruptors در Hawkfish می دانم که چگونه به اهرم که لیست و تبدیل آن نام به ثبت نام رای دهندگان. این ممکن است سخت تر از آن به نظر می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>