مایک بلومبرگ در سال 2014: “ما امیدواریم که باید” NSA “خواندن هر ایمیل”

در ماه اکتبر 2014 در یک مرحله در سان فرانسیسکو در مقابل مخاطبان زنده کیتی کوریک خواسته مایک بلومبرگ که آیا او تا به حال “sexted در Snapchat.” سابق شهر نیویورک شهردار صحبت کردن در کنار اسنپ چت از بنیانگذاران اوان اشپیگل در Vanity Fair جدید ایجاد اجلاس شوخی که او “نمی تواند به این سوال پاسخ.” اما سوال این باعث بلومبرگ به توصیف مشاهدات خود را در جمع آوری داده ها و شخصی “ریچارد نیکسون درس” در مورد رکورد نگه داشتن.

چه به دنبال یک نشاط بحث دیجیتال و حریم خصوصی که در آن بلومبرگ در حال حاضر یک نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری با ستایش از آژانس امنیت ملی و گفت که او نمی باید یک مشکل با نرم افزار فروش اطلاعات شخصی کاربران به عنوان طولانی به عنوان مصرف کنندگان درک آنچه اتفاق می افتد.

“نگاه اگر شما نمی خواهید آن را به در حوزه عمومی را ندارد که تصویر را به نوشتن نیست. در این روز و سن شما رو به صورت کاملا ساده لوحانه به این باور است که NSA نیست گوش دادن به همه چیز و خواندن هر ایمیل” بلومبرگ گفت. “و اتفاقا با توجه به خطرناک جهان است و ما باید امید آنها به دلیل این است که واقعا جدی چه خبر است در جهان.”

بلومبرگ نظرات 2014 در آمد بیش از یک سال پس از افشای اسناد توسط NSA ادوارد اسنودن پیمانکار اما قبل از دادگاه تجدید نظر فدرال حکم داد که بخش عمده ای مجموعه ای از آمریکایی ها پرونده تلفن های غیر قانونی بود. بلومبرگ توصیف نیست هر خاص NSA برنامه یا فرم های جمع آوری اطلاعات در جزئیات اما نشاط مکالمه شامل بینش نظرات خود را در رایانه های شخصی.

بلومبرگ با اشاره اسنودن با نام اعلام کرد که به دلیل هکرها و یا خبرچین می تواند به دست آوردن و نشت سوابق او شوخی که او یک حکومت در برابر نگهداری سوابق. “و هنگامی که شما نوشتن چیزی شما را به یک تصویر و کسی نشت آن” بلومبرگ گفت. “چند بار می کند که باید به اتفاق می افتد قبل از اینکه شما متوجه این قراره دوباره اتفاق می افتد و آن اتفاق می افتد می تواند به شما ؟ و پس از آن است که آیا اسنودن و یا برخی از هکر و یا چیزی از آن چیزی است که من اسمش ریچارد نیکسون درس: ندارد ضبط آن است.”

“من فکر می کنم ما در حال معامله ما حریم خصوصی و آزادی های فردی برای راحتی و لذت” بلومبرگ ادامه داد: “ما همیشه نگرانی در مورد NSA — من نفرت را به بازگشت به آنها را به دانستن آنچه که ما در حال انجام است. همه چیز شما انجام می دهند با هر نرم افزار ثبت شده است و این شرکت ها سعی در فروش آن اطلاعات و سود حاصل از آن و پس از آن آنها می گویند: “آه از آن وحشتناک است که NSA شده است به دنبال شما.’ در می آیند. آنها در حال انجام همان چیزی که خود را دارند. NSA حداقل می گویند ” ما در حال انجام آن سعی کنید برای صرفه جویی در همه زندگی است.’ دیگر آنها آن را انجام می دهند زیرا آنها می خواهند به پول. من مشکلی ندارم با این, اما من فکر می کنم شما باید درک آنچه اتفاق می افتد.”

به بلومبرگ کمپین, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در روزهای اخیر بلومبرگ آمده است در زیر آتش خود را چشمگیر گسترش NYPD را متوقف و frisk سیاست. در صوتی کشف شده از یک 2015, سخنرانی, عصر ایران شنیده می شود گفت که “95 درصد” از “قتل قاتلان و قربانیان قتل” شد مرد جوان اقلیت ها گفت: “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است.” او بعد از توییتی که او عذرخواهی برای “مصرف بیش از حد طولانی به درک” تاثیر سیاست و گمراه کننده گفت که او “قطع آن را” 95 درصد است.

بلومبرگ رکورد در مسائل مربوط به آزادی های مدنی و نظارت نیز در آینده تحت انتقاد است. بلومبرگ شهردار انتخاب شد و در مدت کوتاهی پس از حملات 11 سپتامبر و تحت مدیریت شهر نیویورک تبدیل شد, یک تست زمینی برای نظارت و پیش بینی policing تکنولوژی به نام مبارزه با تروریسم. در این دوره از چند سال مثلا NYPD ساخته شده است یک شبکه از 3000 هوشمند دوربین های مدار بسته در اطراف مرکز شهر و میدتاون منهتن — غیررسمی شناخته شده به عنوان “حلقه از فولاد” است که می تواند بنا به گزارش تشخیص کیف کاهش یافته است در عرض چند دقیقه.

در سال 2007 در سفر به لندن — یک شهر نیز شناخته شده برای همه جا دوربین های مدار بسته — بلومبرگ گفت: “در این روز و سن, اگر شما فکر می کنم که دوربین نیست تماشای شما در همه زمان شما بسیار ساده لوحانه است. … ما در یک جهان خطرناک است و مردم می خواهند به دوربین های امنیتی.”

در طول بلومبرگ است شهرداری تصدی NYPD مورد استفاده undercover خبرچینان برای جاسوسی بر روی تعدادی از فعالان گروه از جمله اشغال وال استریت. اکثر infamously این NYPD زد yearslong برنامه نظارت از مسلمانان در بیشتر NYC منطقه که درگیر مخفی خبرچینان و انواع دیگر نظارت است. یک برنده جایزه پولیتزر سری توسط آسوشیتد پرس نشان داد که NYPD هوش بخش نه تنها تحت نظارت های متعدد در مساجد و همچنین “جمعیت واحد” است که نقشه برداری “ancestries مورد علاقه.”

در طول سال گذشته خود را در دفتر بلومبرگ حتی تا آنجا پیش رفت نشان می دهد که آمریکا قوانین و تفسیر قانون اساسی به تغییر به جای مبارزه با تروریسم. پس از بمب گذاری در ماراتن بوستون در ماه آوریل سال 2013 و وحی است که بمب افکن های ممکن در نظر گرفته شده برای حمله به شهر نیویورک در میدان تایمز و همچنین بلومبرگ گزارش داد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او تلاش برای تغییر به دور از نگرانی های حریم خصوصی.

“افرادی که نگران حفظ حریم خصوصی را مشروع نگرانی” بلومبرگ گفت. “اما ما در یک جهان پیچیده که در آن شما در حال رفتن به یک سطح از امنیت بیشتر از شما بود پشت در گذشته اگر شما خواهد شد. و ما قوانین و تفسیر ما از قانون اساسی من فکر می کنم باید برای تغییر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im