مایک بلومبرگ ادعا می کند او قطع توقف و Frisk 95 درصد — پس از افزایش آن هفت برابر

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگ شده رو نصب آنلاین انتقاد خود شهرداری ضبط در توقف و frisk یک تاکتیک استفاده می شود توسط اداره پلیس نیویورک در چه منتقدان — و در نهایت یک قاضی فدرال — که گرایش به شیوه ای. این هفته پنج سال ضبط پدید آمده از بلومبرگ مورب به دفاع از برنامه است. در پاسخ بلومبرگ کمپین منتشر شد بیانیه ای در روز سه شنبه گمراه کننده این ادعا که او به سادگی به ارث سیاست و بعد از آن کاهش می یابد این عمل است.

“من به ارث عمل پلیس از توقف-و-frisk و به عنوان بخشی از تلاش های ما برای جلوگیری از خشونت اسلحه در آن بود بیش از حد او گفت:” در بیانیه ای که در انتخابات ریاست جمهوری سایت. “در زمانی که من سمت چپ دفتر” در این بیانیه ادامه داد: “من آن را به عقب 95% اما من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من و از من عذرخواهی کرد و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع است.”

این بیانیه جلب فوری واکنش بیش از آن چرخاندن تاریخ است. در سال 2001 در شهر نیویورک نگهداری می شود یک برنامه تهاجمی از توقف و جستجو از مردم در سراسر شهرستان با قریب تمرکز بر جوان آفریقایی و لاتین در مردان است. اما تحت بلومبرگ دولت برنامه های بسیار گسترده از اطراف 97,296 متوقف می شود در سال 2002 به ارتفاع 685,724 در سال 2011 بیش از هفت برابر افزایش طول شهردار سابق تصدی.

به دور از تغییر دوره بیش از شهردار تمرکز بر “نژادی عدالت” را به عنوان او پس از ادعا عمل شد چیتی توسط چندین پرونده های حقوقی که متهم کرد که اجرای قانون برنامه نقض اساسی حقوق اساسی ساکنان. ایالات متحده منطقه قاضی Shira A. Scheindlin در یک داغدار تصمیم اشاره کرد که بیش از این دوره از 2.3 میلیون frisks سلاح داشت و تنها 1.5 درصد از زمان. این تصمیم با اشاره به این که بیش از نیمی از توقف شامل آمریکایی های آفریقایی تبار و مورد سوم لاتین با کمتر از 10 درصد با هدف قرار دادن سفیده.

به مهر اداره مبارزه در کنار نیویورک به شدت تهاجمی اتحادیه پلیس به ادامه برنامه با این استدلال که توقف-و-frisk تلاش متمرکز شد متهمان با “دزدکی حرکت” در “مناطق جرم خيز” و کسانی که با “مشکوک برآمدگی.” اما قاضی زدم کسانی که اظهارات و اشاره کرد که این ادعا ها مبهم و ذهنی است.

در نظر است که گردش آنلاین در این هفته بلومبرگ شنیده می شود صحبت کردن در یک موسسه آسپن در کنفرانس 2015 در دفاع از برنامه های نژادی شیب به عنوان قابل توجیه با توجه به نسبت جرم و جنایت در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین جوامع است. “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس گفت:” میلیاردر شهردار سابق. “آنها مرد و اقلیت های 16 تا 25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهر است.”

در حالی که داده ها منعکس نمی کند که جرم و جنایت خشونت آمیز تمایل به خوشه به ویژه در محلات و در میان مردان جوان بلومبرگ دولت توقف-و-frisk برنامه رفت و فراتر از هدف قرار دادن صرفا بر اساس شواهد عینی. شهادت متخصص در دادگاه فدرال در بر داشت که اداره پلیس نیویورک انجام شده به مراتب بیشتر توقف و frisks در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین ساکنان حتی زمانی که کنترل حوزه در سطح آمار جرم و جنایت و اجتماعی و اقتصادی ، به عبارت دیگر شواهد نشان داد که اقلیت بودند و هدفمند برای متوقف بر اساس یک درجه کمتر از سوء ظن نسبت به افراد سفید.

در 2019, اداره پلیس نیویورک گزارش 11,008 متوقف می شود بخش کوچکی از میزان توقف در طول بلومبرگ عصر.

به اتهام تعصب نژادی بود و همچنین حمایت های متعدد و تحقیقات رسانه ای رسوایی. در یک مورد یک سطح پایین افسر پلیس ضبط شده خود را برتر از آموزش او در مورد چگونه به هدف قرار دادن ساکنان برای متوقف کردن و frisk خاص در یک محله. “من هیچ مشکل شما گفتن این: مرد سیاه پوستان 14 تا 20, 21,” افسر گفت: در ضبط. در یک مورد دیگر یک جوان هارلم نوجوان مخفیانه ثبت افسران توقف و frisking او. چرا آنها را هدف قرار داده بود او افسر جواب داد: “برای اینکه یک لعنتی, mutt.”

بیشتر چه میزان واقعی این برنامه ممکن است هرگز شناخته شده است. هر بار که یک افسر پلیس نیویورک درگیر در یک توقف و frisk آنها در حال انتظار برای پر کردن یک فرم برای اقدام به ثبت شده این شهر است. دادگاه مانیتور باید اشاره کرد که شواهدی وجود دارد که بسیاری از توقف برو ثبت نشده و یا به طور نادرست ثبت شده است. زمان شهردار نیویورک, بیل د Blasio که موفق بلومبرگ در سال 2014 به طور چشمگیری محدود پلیس برنامه, باعث واکنش شدید از اتحادیه پلیس. در 2019, اداره پلیس نیویورک گزارش 11,008 متوقف می شود بخش کوچکی از میزان توقف در طول بلومبرگ عصر.

بلومبرگ اقدام به استفاده از ثروت گسترده به نام تجاری جدید خود تصویر. به بلومبرگ انسان دوستی داده و کمک های مالی به های مختلف حقوق مدنی و گروه های کار کرده به ساخت مدارس و کتابخانه ها و مراکز اجتماعی در کم درآمد و اقلیت های محله یک واقعیت اغلب ذکر شده در بلومبرگ انتخاباتی برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی.

میلیاردر اجرایی را سخاوتمندانه اما نمی تواند پنهان بلومبرگ از کلمات خود در دفاع از تعصب نژادی در رویکرد خود را به اجرای قانون است. آسپن موسسه نظر در سال 2015 در میان بسیاری از موارد که در آن او در دفاع از برنامه. در سال 2013 در یک برنامه رادیویی بلومبرگ اعلام کرد: “من فکر می کنم ما به طور نامتناسبی جلوگیری از سفید پوستان بیش از حد و اقلیت های بیش از حد کوچک. این دقیقا برعکس چیزی که آنها می گویند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>