میشل پول می گوید دختر ‘رفتن به خوب’ در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی شکستن

در نظر گرفتن یک گام به عقب. میشل پول گرفتن یک استراحت از رسانه های اجتماعی به طور کامل تمرکز بر روی 15 ساله دختر ساله را پس از بهبود او کما.

“همانطور که او مادر من فقط این احساس نیاز شدید به فقط در حال حاضر با او در طول این فصل بعد در زندگی خود” به لیسانس آلوم 39 گفت: در یک ویدیو ارسال شده از طریق Instagram در سهشنبه, مارس 10. “این داستان برای گفتن. این داستان او است. من فکر می کنم به عنوان یک 15 ساله که به تازگی از طریق رفته چیزی بسیار آسیب زا آن را احساس نمی کند در تراز برای من به های دیگر.”

Michelle Money Says Daughter Brielle Is ‘Going to be OK,’ Taking Social Media Break
میشل پول و Brielle حسن نیت ارائه میدهد از میشل پول/Instagram

پول افزود: “او در حال رفتن به خوب است. او خوب میشه. ما در حال رفتن را از طریق این. او در حال رفتن به 100 درصد بهبود یافته است. من احساس می کنم به شدت در مورد آن است.”

سابق واقیعت ستاره — که رقابت در بن Higgins‘ فصل 15 از لیسانس — نمی دهد یک قاب زمان برای زمانی که او قصد دارد برای بازگشت به رسانه های اجتماعی اما وعده داده شده به اجازه Brielle به اشتراک گذاری داستان خود را هنگامی که او آماده است.

به روز رسانی می آید پس از یک هفته از پیشرفت در بریلل وضعیت پس از ورزش اسکیت بورد سواری تصادف در مارس 30, که در سمت چپ در ICU در حمایت از زندگی.

پول شوهر سابق و Brielle پدر رایان پولنشان داد که Brielle انجام شده بود خم و صاف کردن مچ دست در حالی که پدر او برگزار شد دست او را در روز پنج شنبه, آوریل 9.

“Brielle شروع به حرکت خواهد کرد و بالا بردن ابروهای خود را هنگامی که ‘فریاد’ یا در باریکش” رایان زیر نویس این ویدئو از طریق Instagram. “کارکنان پزشکی است درخواست خود را به فشار انگشتان دست خود را و یا حرکت انگشتان او و او آن را انجام دهد بیشتر از زمان. او سمت چپ است که قطعا بیشتر پاسخگو نسبت به سمت راست او است. او حرکت دست چپ او بسیاری است و گرفتن برخی از عبارات در چهره او. سنسور است از او سر!!!! خیلی خوشحال در مورد آن است.”

Michelle Money Says Daughter Brielle Is ‘Going to be OK,’ Taking Social Media Break
میشل پول حسن نیت ارائه میدهد از میشل پول/Instagram

رایان به اشتراک گذاشته شده است که دختر خود را به لوله تنفس و گردن بند را به زودی برداشته شود و او را تحت MRI و CT اسکن. او اضافه کرد که دختر خود را نیز قرار داده شده در “20-بعد از شیر گرفتن روند در مورفين که او را از درد و خواب آلودگی و فلج دارو.”

روز شنبه, مارس 7, میشل دقیق است که آن را “هنوز چند روز” برای Brielle بدن پاک می شود از آرام بخشی دارو. اگر چه از آن خواهد شد یک روند سابق ABC شخصیت سپاسگزار برای دخترش پیشرفت است.

“آن را مانند او را به تو باز چشم او می شود و مانند “سلام مادر'” میشل گفت: در آن زمان. “من نمی توانم صبر کنید برای این بچه از خواب بیدار بنابراین من می تواند فریاد زدن در او. فقط شوخی من میخوام او را بزرگترین آغوش. من از دست این بچه بسیار است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>