میشل پول علائم 1 هفته پس از Brielle حادثه: ‘نمی توانم باور کنم که این”

میشل پول “نمی توانم باور” آن بوده است یک هفته پس از او 15 ساله دختر ساله های شکسته و جمجمه او.

“من فقط متوجه شدم که دقیقا یک هفته پیش من همسایه بر روی گوشی های با 911. دقیقا یک هفته پیش 6 بعد از ظهر” به لیسانس آلوم 39 گفت: در روز شنبه, مارس 5, Instagram داستان. “تماس ساخته شده بود, و آن را واقعا زندگی او را نجات داد. من تا ابد سپاسگزار برای همسایگان من در بر داشت که او … و برای تمام چیزهای خوبی که رخ داده این هفته است. شده اند وجود دارد بسیاری از نعمت است.”

سابق واقیعت ستاره رفت و گفت: “من نمی توانم باور کنم که یک هفته تمام رفته است. من فقط نمی تونم باور کنم این زندگی من است راست, در حال حاضر. من می توانم آن را باور نمی کند. این بسیار شگفت انگیز است که چگونه همه چیز می تواند تغییر در دوم و تمام زندگی خود را انداخته است وارونه است.”

Michelle Money Marks 1 Week Since Daughter Brielle Accident
میشل پول حسن نیت ارائه میدهد از میشل پول/Instagram

یوتا بومی اعلام کرد در مارس 30 که او نوجوان بود و در ICU در حمایت از زندگی زیر یک اسکیت بورد تصادف.

“او در پزشکی ناشی از کما برای از بین بردن فشار در مغز او” the Bachelor Pad آلوم نوشت طریق Instagram در آن زمان است. “او در دست شگفت انگیز در اصلی بیمارستان کودکان. لطفا, من, درخواست برای نماز. … او نیاز به حمایت و درمان در حال حاضر. و اگر شما می تواند به ارسال و یکی برای من به عنوان من می خواهم آن را قدردانی میکنیم. این بدترین تجربه زندگی من بود.

پول از او خواست پیروان برای بیشتر نماز در روز یکشنبه در حالی که انتظار برای Brielle را “اعداد [به] ایجاد ثبات.” این کارشناسی در بهشت آلوم توضیح داد: “اگر ما نمی توانیم … پس از آن ما در حال رفتن به مجبور به قرار دادن او را به عمیق تر کما این که بسیاری از عوارض جانبی دیگر که ما نمی خواهیم و یا ما در حال رفتن به مجبور به انجام عمل جراحی و برداشتن قسمتی از جمجمه او.”

با نوجوان “مغز فشار از بالا” سابق ABC گفت: شخصیت او و شوهر سابق او, Ryan پولبودند “با توجه به گزینه های دیگر.”

Michelle Money Marks 1 Week Since Daughter Brielle Accident
میشل پول و دخترش Brielle. حسن نیت ارائه میدهد از میشل پول/Instagram

این ازدواج بوت کمپ: ستاره واقعیت آلوم بعد نشان داد در داستان او که Brielle شماره های بهبود یافته بود. او را باز کرد تا در مورد “سه برنده” از او روز جشن نماز او دریافت آهنگ های مورد علاقه دخترش را به یاد او و او را “عمیق تر” احساس آرامش.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>