میشل پول می دهد به روز رسانی در دختر او را زیر اسکیت تصادف

میشل پول به طرفداران یک به روز رسانی در 15 سال دختر قدیمی, Brielle ساعت بعد از ورزش اسکیت بورد سواری حادثه فرود آمد و او را در بخش مراقبت های ویژه.

سابق کارشناسی star, 39, به او توضیح داد followers on دوشنبه, مارس 30 از طریق Instagram که دختر او با خیال راحت از عمل جراحی برای کاهش فشار بر روی مغز, اما آن را هنوز هم می شود چند روز قبل از اینکه آنها می دانند که اگر او باید هر اثر باقی مانده.

“این بود که دو ساعت قبل از حادثه” پول نوشت: از طریق Instagram در کنار تصویری از خودش در اتومبیل با Brielle. “ما تصمیم به قرار دادن آرایش و رفتن به ایستگاه های گاز و گرفتن یک نوشیدنی است.”

او نشان داد که او اجازه Brielle رانندگی ماشین خود را در اطراف پارکینگ به برخی از تمرین و پس از آن نشان داد دختر او را وحشتناک پارکینگ در یک ویدئو دوم.

“ما باید بسیار سرگرم کننده با هم” پول ادامه داد. “او مورد علاقه من است انسان! من نمی توانم صبر کنید برای شنیدن صدای او دوباره خنده!”

The Bachelor Pad آلوم سپس روز خود را پیروان در بریلل عمل جراحی برای حذف مایع از مغز او اشاره کرد که آن را “خوب پیش رفت.”

“او شماره ها در یک مکان واقعا خوب,” او نوشت. “دو روز بیشتر اجازه دهید به مغز متورم و مانیتور تا او را از آرامبخشی برای دیدن آنچه که ما پیدا کنید. با تشکر از شما دوباره برای نماز. شما هرگز نمی خواهد می دانم.”

ساعت زودتر پول قطره قطره توضیح داد که او تا به شده است به تنهایی در بیمارستان به دلیل “تنها یکی از والدین [می تواند] در یک زمان در هر دوره 24 ساعت” در میان شیوع کروناویروس.

او نشان داد که دختر او و پدر رایان پولشده است نشسته در خارج در پارکینگ “نمی دانستند چه چیز دیگری را انجام دهد.”

'Bachelor' Alum Michelle Money Gives Update on Her Daughter
میشل پول در افتتاحیه “Mike Tyson: Undisputed Truth” در لاس وگاس در مارس 14, 2012. VRCP/©2012 RAMEY عکس/MEGA

“من فکر نمی کنم من قادر به ترک او اما پدر او نیاز به زمان بیش از حد” او نوشت: از طریق Instagram. “من یک ظرف غذا. او به خوبی انجام می دهند. پایدار و هل دادن. این عمل جراحی بسیار مفید خواهد بود.”

میشل شده و توسط دختر او را از یک سمت از او بود بستری در ICU و توضیح داد که چگونه سپاسگزار او برای طرفداران نماز.

“ما احساس می کنیم آنها را. ما آنها را ببینید ، با تشکر از شما برای پیام. همه آنها. من همه آنها را ببینید” او ادامه داد. “بنابراین آیا رایان و [پسر] مایک [ویر] و خانواده های ما. من به شما در حفظ و به روز رسانی. #prayforbrie.”

سابق واقیعت ستاره مشترک تصویری به روز رسانی و همچنین از طریق رسانه های اجتماعی که در آن او نشان داد که “این واقعا سخت به تنهایی در چیزی شبیه به این.”

در زمان او پست Brielle بود در عمل جراحی برای برداشتن مایع از مغز او را پس از او تصادف.

“او را در نماز خود را” میشل گفت: در این کلیپ از بیمارستان در روز دوشنبه. “این بدترین کابوس من. آن است که فقط در قلب wrenching.”

با وجود ترس او را ایمن بازیابی میشل اعتراف کرد که Brielle است “مبارزه.”

“من شما را دوست دارم بچه ها. از شما بسیار سپاسگزارم برای حمایت,” او گفت: قبل از اشاره کرد که او “شده است یک ظرف غذا مطلق و نه خواب” به همین دلیل است که او “مجبور [خودش] به خواب در حالی که او را به این روش انجام می شود.”

میشل بوده است و نگه داشتن او به دنبال به روز رسانی در طول سلامت دخترش نبرد با شروع با یک عکس از داخل ICU در حمایت از زندگی قبلی در روز دوشنبه.

“Brielle وحشتناک بود skateboarding, تصادف,” او نوشت: از طریق Instagram در آن زمان است. “او جدی رنج می برد ترومای مغزی و جمجمه شکسته.”

نوجوان قرار داده شد در پزشکی ناشی از کما به “از بین بردن فشار در مغز او” پس از ورود او در بیمارستان است.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im