میشل پول ‘با توجه به گزینه’ پس از پدر مغز فشار بالا می رود

میشل پول است ارزیابی خود گام های بعدی پس از او 15 ساله دختر ساله را به مغز فشار بالا رفت و پس از او تحت عمل جراحی پس از یک اسکیت بورد تصادف.

Michelle Money ‘Considering Other Options’ After Daughter’s Brain Pressure Goes Up
میشل پول حسن نیت ارائه میدهد از میشل پول/Instagram

“امروز شده است یک هفته [از حوادث] و اگر ما می توانید شماره خود تثبیت شده تر از ما در حال رفتن به مجبور به قرار دادن او را به عمیق تر کما این که بسیاری از عوارض جانبی دیگر که ما نمی خواهیم و یا ما در حال رفتن به مجبور به انجام عمل جراحی و برداشتن قسمتی از جمجمه او را” کارشناسی آلوم 39 گفت: در یک عاطفی تصویری ارسال شده از طریق Instagram on یکشنبه, آوریل 5.

پول که به نظر می رسد در براد Womack‘s, فصل دوم, ABC نشان می دهد قدمت در سال 2011 توضیح داده شده در عنوان پست خود که پس از Brielle را “مغز فشار است تا” او “با توجه به گزینه های دیگر از آن نمی تواند موفق با آنچه که ما در حال حاضر در حال انجام است.” سابق واقعیت تلویزیون ستاره و سپس قطره قطره از او خواست كه به او را در خود نماز و بعد از آن نشان داد در یک عکس در Instagram داستان که Brielle شماره های بهبود یافته بود و در حال حاضر پایین است.

Brielle قرار بود در حمایت از زندگی در ICU در دوشنبه 30 مارس پس از او دچار یک جمجمه شکسته از یک اسکیت بورد تصادف. او را به پزشکی ناشی از کما برای از بین بردن تورم در مغز او.

پول شوهر سابق و Brielle پدر رایان پولداد به روز رسانی در دختر خود شرایط روز شنبه, آوریل 4.

“من حدس می زنم آن مهم است برای به اشتراک گذاشتن خوب و بد. ما واقعا امیدواریم که ما قادر خواهد بود برای دریافت Brielle MRI در روز یکشنبه (فردا)” او نوشت: از طریق Instagram.”این MRI برای بررسی رباط در گردن او و مطمئن شوید که هیچ آسیب به آنها. دلیل که چرا این مهم است این است که اگر آنها آسیب دیده و سپس گردن او نیاز به تثبيت شده بود.”

Bachelor Michelle Money Daughter Brielle Skateboarding Accident
میشل پول و دخترش Brielle. حسن نیت ارائه میدهد از میشل پول/Instagram

رایان مشترک یک سی تی اسکن از دختر خود سر در روز پنج شنبه, آوریل 2 و توضیح داد که تصویربرداری “به ما یک دسته از اخبار خوب” در مورد Brielle پیشرفت.

“کبودی و تورم در پنیر بری سر رفته. جدید تورم. همچنین بری تا به حال یک لخته خون در jugular این angiogram نشان داد خون است که در حال حاضر جریان از طریق آن رگ” او نوشت.

اگر چه مصیبت شده است و عاطفی برای میشل ABC شخصیت به اشتراک گذاشته شده برخی از لحظات نشاط.

“من تا به حال واقعا خوب کارو با Brielle امروز. من تا به حال چند واقعا عالی convos با Brielle امروز. این خنده دار چگونه بسیار ساده تر از آن است که به صحبت کردن با ما بچه ها زمانی که آنها کاملا تسکین یافته و” میشل شوخی از طریق Instagram در روز شنبه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>