Michelin آشپز شلاق تا فیلمسازی حرفه ای

این فقط یک روز دیگر برای یک جوان Vikas خناس در پاریس که در آن او است آموزش در آشپزخانه یک رستوران شناخته شده است. او در دهه بیست سالگی خود را. پس از نانامی به بازی با معروف هتل های زنجیره ای در هند از تاج گروه به Oberoi و للا او می خواهد به فشار پاکت نامه تا آنجا که آن را به رفتن و تبدیل شدن به یک آشپز جهانی شهرت. پس از تغییر او شلاق تا خشکیده دریا و باس moilee با ترشی میگو صفحات آن را با عشق و درخواست یک همکار آن را به سر آشپز پس از Khanna نمی تواند فرانسوی صحبت می کنند. ساعت عبور و ظرف بازده دست نخورده. پس از goading های همکار sorrowfully بازگو پاسخ از سر آشپز: “بگویید که قهوه ای گه من هرگز از تیره خود را دست.”

ما در فیلم شهر بمبئی به عنوان Khanna, 48 بازگو در این داستان به سختی 10 دقیقه به نشست هر چند او نمی خواهد به اشتراک گذاری نام این رستوران است. او را پاره کردن و به طوری که من دلیل آن را مشترک به عنوان یک فرد از رنگ به رو به رو شده اند مانند سولفات. “من در نهایت درک چرا من مجاز به لمس تابه می گوید:” خناس در حال حاضر در یک زمزمه. “من به خانه رفتم و نمی تواند متوقف شستشو دست من.” او به هند بازگشت و بلافاصله رفت به نیویورک که سال بعد او تاریخ را با تبدیل شدن به اولین هندی Michelin سرآشپز برای Junoon. “من خدا را شکر به چنین [نژادپرستانه] زیرا من می خواهم که باقی مانده عام در غیر این صورت,” او می گوید.

Khanna نوشته شده است بیش از 40 کتاب در حال کار بر روی سومین دکتری (او را مطالعه اثر گرمایش جهانی در ادویه جات ترشی جات) برنامه ریزی رستوران برای 2022 (خود Kinara در دبی افتتاح بیش از یک ماه پیش) قضاوت MasterChef هند, مشاوره برای سازمان های متعدد و این فقط آغاز است. او را محبوب ساخته شده مستند و او کار بر روی مجموعه ای از دستور العمل های مواد غذایی آماده در سراسر هند به صورت رایگان. به عنوان مثال وجود یک مسجد در کشمیر است که باعث می شود فرنی هر صبح و توزیع آن بدون شارژ. او پخته شده برای رئیس جمهور باراک اوباما و راه اندازی های متعدد بشردوستانه تلاش.

شهرت می تواند گذرا. من به طور مداوم بازسازی خودم را به نگه داشتن سرعت با جهان است.

Vikas Khanna

بعدی کوه به صعود ؟ برای تلفن های موبایل. کارگردان خود را اولین آخرین رنگبرای اولین بار در پاییز گذشته در ایالات متحده و طولانی ذکر شده برای جوایز اسکار نامزد. بعدی: Raincatcherکه Khanna فقط پیچیده و سیمان می تواند او را به عنوان یک محرک و تکان دهنده در جهان فیلم.

“شهرت می تواند گذرا. من به طور مداوم بازسازی خودم را به نگه داشتن سرعت با جهان” خناس می گوید. “و چگونه جهان را تغییر داده است! گوردون رمزی همیشه به من می گوید: “من هرگز نمی دانید چه چیزی شما را انجام دهد!'”

خناس می آید مخالف رمزی از جهنم آشپزخانه شهرت. همانطور که ما در دیدار شرکت کنندگان از فصل قبل از MasterChef هند رها در ده و آشپز استقبال همه آنها را با هم برابر گرما — اگر به عنوان همسایه خود را, کودکان و نوجوانان بازدید شد و او نیاز به درمان آنها را به شیرینی و کلمات دلگرم کننده. او دقیقهای هوشیار و تیز به عنوان یک رویه و برخوردار آسیب پذیری خود را به عنوان یک دارایی.

“Vikas نمی کند ترس از دست دادن از نام می گوید:” Manisha Singh, یک دوست نزدیک. “او ایجاد می کند آنچه که او معتقد است در می کند و هر چه او می خواهد چرا که او می خواهد به آن را انجام دهد.”

آخرین رنگ بازیگران بازیگر کهنه Neena گوپتا است که بر اساس رمان به همین نام که Khanna منتشر شده در سال 2018 است. آن را حول محور دوستی بین یک 9 ساله tightrope walker و پیری بیوه در بنارس — شیرین, قدرتمند, داستان است که به دنبال فراتر از هند تابوهای از طبقه هندو مفاهیم بيوه به عنوان مجازات و عدم آموزش زنان. او امیدوار است آن را به اولین در هند در این سال است.

Offical Film Stills_The Last Color (1)
Offical Film Stills_The Last Color (4)

نزدیک به قلب او است Raincatcherداستان: یک آشپز در نیویورک است. از آن آسان است به درک که بسیاری از تجربیات خود را رفته اند به این فیلم اما Khanna segues به لحظه او برنده ستاره میچلین. “من به یاد داشته باشید تماس با من biji [مادر بزرگ] که به من آموخت همه چیز در مورد بودن در آشپزخانه” خناس reminisces. او پاسخ داد: با کلماتی که گیر کرده با او: “آیا پوشیدن تاج خود را در همه زمان ها; آن را خواهد شکست خود را به عقب.”

او نفوذ رهبری Khanna برای حمایت از زنان سهم به آشپزخانه. “خانه آشپز در کشور ما پس از underrated,” او می گوید. نه به ذکر است کار خود را به بالا بردن کشور در طبخ کلی: هندی آشپزی مدارس تدریس نمی کند مواد غذایی هند در طول زمان خود را با راهنمای میچلین و کلاسیک, فرانسوی, پخت و پز بودن امتیاز خود را از مرجع. امروزه پخت و پز هند است بصورتی پایدار و محکم بخشی از برنامه درسی.

Sanjeev Kapoor, هند برای اولین بار افراد مشهور آشپز باقی مانده است یکی از Khanna قوی ترین ارکان پشتیبانی می کند. “همه افراد خلاق باید خواب و رویاهای او علاوه بر این,” کاپور می گوید. “اما ویکاس همچنین دارای نظم و انضباط برای تبدیل این رویا به واقعیت و دیگر افراد همراه در سفر خود منحصر به فرد است که به او.” هنوز کاپور کند هکتور خناس در مورد مجرد بودن در هر زمان آنها را تامین کند. “او عبور کردن آشپزی خود را میراث اما زندگی نیز نیاز به عبور.”

GordonRamsay_VikasKhanna_001-1

در حال حاضر هر چند Khanna مسابقه در برابر زمان با توجه به تمام چیزهایی که او می خواهد برای رسیدن به در این طول عمر. دفاع چند فرهنگی و تنوع در هند یکی از آنها است. “اولین معلم من یهودی بود من در یک معبد سیک و من هنگامی که مشغول به کار در یک هتل پارسی” او اشاره می کند. یکی از بهترین و شناخته شده داستان در مورد خناس است که او را نجات داد توسط یک خانواده مسلمان در بمبئی شورش از سال 1992. “چگونه می تواند من بود مفرد” او می پرسد.

ما در حال حاضر صرف زمان قابل توجهی در MasterChef تنظیم و از آن زمان برای Khanna به صورت دوربین. او با تشکر من دست من یک جعبه شیرینی و می گوید: “شما همیشه باید راضی به آنچه شما انجام دهد. و من همه چیز را برای غرور و افتخار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>