Michael Buble پسر, 6, می 1st تصویری ظاهر پس از ضرب و شتم سرطان

ژله cameo! Michael Bublé و Luisana Lopilato ملحق شدند با تعجب مهمان در طول سهشنبه, مارس 24 Instagram زندگی می کنند.

زن و شوهر 6 ساله پسر نوح به سرقت برده نشان می دهد طی پدر و مادر خود را’ livestream, ساخت اولین فیلم ظاهر پس از ضرب و شتم سرطان است. یک کمی بود که مبتلا به سرطان کبد در سال 2016 است اما از آنجا رفته به بهبودی.

به عنوان جفت مورد بحث چگونه coronavirus مؤثر است خانواده ها در سراسر جهان نوح پریدند به سمت راست قاب با اسباب بازی گیتار. هنگامی که از او پرسید: پدر, 44, برای انجام یک آهنگ Bublé موظف و سنگ کر Shawn Mendes و Camila Cabello‘s hit, “Señorita” با کمک برخی از Lopilato, 32.

Michael Buble and Luisana Lopilato 6-year-old son Noah stole the show
Luisana Lopilato نوح و Buble مایکل. Michael Buble/YouTube

بعد از آن در فیلم نوح انداخت اسلحه خود را بیش از مادر و پدر خود را شانه و آنها را در آغوش گرفت.

“او خیلی بزرگ در حال حاضر بیش از حد زمانی که او نقش” Bublé گفت: پسر ارشد او. “او مانند یک فرد بزرگسال. او دشوار است.” این زن و شوهر که نکاح در سال 2011 نیز به اشتراک پسر الیاس, 4, و, دختر, Vida, 21 ماه.

این Instagram زنده می آید تنها دو هفته پس از اواز خوان مواجه شده واکنش های به ظاهر elbowing همسر خود را در یک جداگانه livestream. آرژانتین بازیگر در دفاع از همسرش در آوریل 12 به اشتراک گذاری از طریق Instagram: “این باور نکردنی است که چگونه برخی از انسان هستند!!” او نوشت در اسپانیایی. “در حالی که ما این همه گیر و زندگی می کنیم لحظات از زندان غم و اندوه و ترس و تنهایی و عدم قطعیت از همه نوع! هر روز ما از بیرون رفتن با شوهرم به زندگی به ارمغان بیاورد و آنها را کمی شادی, سرگرمی و, ما باید به یاد به گوش دهید و ببینید که چه افراد مخرب نشر آمده است که به بحث در مورد هر چیزی و بدون دانستن هر چیزی در مورد خانواده ما است.”

بابل در زمان یک حرفه ای وقفه پس از نوح مبتلا به سرطان در سال 2016. صحبت رک و راست در استرالیا امروز نشان می دهد در ماه اکتبر 2018, خواننده جاز گفت: “آن را بمکد و آن را هنوز هم داره. آنچه ما را از طریق بدترین چیزی که ممکن است شما می توانید از طریق به عنوان یک پدر و مادر و شاید به عنوان یک انسان.” او افزود که وجود دارد روز که در آن او و Lopilato “تنها بازمانده تلاش برای زنده ماندن و نفس کشیدن است.”

او ادامه داد: “من بسیار جای آن را داشته اند به من. بسیاری از بار من آرزو می کنم که آن را به حال شده است.”

بعد از همان ماه “ملاقات نکرده شما هنوز” خواننده فشرد اشک در یک بخش از “همسفری کارائوکه” در The Late Late Show With James Corden.

Michael Buble and Luisana Lopilato 6-year-old son Noah stole the show
Michael Buble و Luisana Lopilato حضور ‘تونی بنت جشن 90: بهترین است’ در سپتامبر 15, 2016 در شهر نیویورک است. Kristina Bumphrey/Starpix/شاتر

در آن زمان Bublé اذعان کرد که هر چند نوح است درمان جسمی و روانی اثر برخورد با بیماری خود گرفته اند عوارض خود را در “احساس خوب” اواز خوان.

“من نه خوب,” او گفت:. “همسر من راستش زمانی که این همه آغاز شد قدرت را به نحوی جلو ما و آسانسور ما و به مثبت … و زمانی که آنها آن را کردم و شیمی انجام شد و گفتند: ما آن را خوب و او را OK” من فقط سقوط کرد.”

Bublé 10 آلبوم عشق منتشر شد و در نوامبر سال 2018 زیر نوح ورود به بهبودی است. او بعد از فیلم برداری NBC ویژه در 2019.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>