مکزیک را تنها رها-در مرکز و غریب شهروندان ارشد

این یک بعد از ظهر آفتابی در شهر مکزیک و خارج و روشن رنگ نمای توسط Xola ایستگاه مترو بوس, یک پرچم رنگین کمان می درخشد در نور خورشید. در داخل من استقبال سامانتا Flores, یک زن 87 ساله تغییر جنسیت زن است. این محل نه تنها به اوج خود سال ها به عنوان یک گروه اختصاص داده های فعال در شهر مکزیک جامعه LGBTQ, اما آن را نیز یکی-از-یک-نوع فضا برای یک گروه از افرادی که به آن نیاز دارید.

Vida آلگر است یک قطره در روز مرکز برای جامعه سالمندان و آن را تنها در مکزیکو سیتی. که یک معامله بزرگ: تبعیض علیه جامعه شایع است در شهر و فضاهای امن تمایل به تهیه کردن به جوانان است. بسیاری از افراد مسن در مکزیک زندگی می کنند با فرزندان خود و خانواده بلکه جامعه سالمندان ممکن سنتی خانواده ها به حمایت از آنها. Vida آلگر ارائه می دهد و این اغلب نادیده گرفته جامعه یک آب نبات صورتی-هاون — ارائه همه چیز را از وعده های غذایی به کلاس ورزش; از اتصال فرصت برای کمک به کارهای روزمره زندگی.

TSJ_11

یکی از محبوب ترین خدمات ؟ تلفن همراه کمک کند. به طور منظم Celestino مارکز Vazquez زندگی می کند که در این نزدیکی هست نشان می دهد من دلپذیری تلفن همراه است که داوطلبان کمک به او یاد بگیرند به استفاده از. داوطلبان او می گوید: در حال راه مفید تر از نوه او.

Vida آلگر نیز میزبان صحبت حوادث در بیشتر موضوعات تابو مانند تمایلات جنسی برای افراد مسن و چگونه برای آماده سازی روانی برای مرگ.

فلورس افتتاح مرکز ارشد در مرکزی آلاموس محله در سال 2018 پس از افزایش به یاد ماندنی مجموع $20,000 طریق یک کمپین crowdfunding. این روزها داوطلب-اجرای فضا باز می شود و پنج روز در هفته از اواسط صبح تا اواخر شب بسته در روز است. چند ده منظم و آمد هر هفته به طور عمده برای طیف گسترده ای از فعالیت های رایگان. برای مثال روز سه شنبه بسته بندی شده برنامه شامل یوگا و مدیتیشن و ناهار (برای 10 پزو یا حدود 50 سنت) — با زمان کافی اختصاص داده شده برای غیبت بیش از قهوه. Vida آلگر نیز میزبان صحبت حوادث در بیشتر موضوعات تابو مانند تمایلات جنسی برای افراد مسن و چگونه برای آماده سازی روانی برای مرگ.

TSJ_20

و در حالی که دو اتاق فضای ایجاد شده برای جامعه سالمندان, آن را به هر کسی که می خواهد به بازدید. آن را کوچک اما گرم و نرم با دیوارهای گچ بری با عکس و پوستر در مورد رویدادهای آتی و تجاوز مسائل. آفتابی اتاق جلو استفاده می شود برای جمع آوری و در تیره پشت در اتاق که در آن ناهار در خدمت بازدید کنندگان تماشای فیلم و حضور در کارگاه های آموزشی.

Luis Rivera شروع به کار داوطلبانه در فضای این گذشته ممکن است تا حدی به دلیل او را شناسایی و با آن جمعیت هدف: “این چیزی است که من در آینده خواهد بود دیر یا زود” او می گوید:, و اضافه کرد که تجاوز سالمندان هستند “یکی از آسیب پذیرترین گروه های اجتماعی” و فقدان آنها حمایت و فرصت ها. او لذت می برد و ارتباط با مردم Vida آلگره, او می گوید بسیاری از آنها مثبت را در زندگی.

TSJ_24

برای بسیاری از بازدید کنندگان Vida آلگر نادر فضا برای پیدا کردن جامعه است. و به طور منظم که مکرر آن لازم نیست همه لزوما شناسایی به عنوان LGBTQ. برخی مانند محلی پاتریشیا Canan که کشف Vida آلگر یک روز در حالی که راه رفتن فقط لذت بردن از حلق آویز کردن وجود دارد. و آواز خواندن یک آهنگ یا دو: سابق خواننده حرفه ای از rancheras (سنتی مکزیکی ballads) است که گاهی اوقات خواسته به انجام — در طول سفر من به او اجازه می دهد تا شل کلاسیک در مورد شکستگی که جلب تشویق مشتاق. برای Canan ویدا آلگر است یک فضای که در آن او می تواند استراحت سهم چه خبر است در زندگی خود را دریافت و همه چیز خاموش قفسه سینه خود را. او دوستان جدید ساخته شده است و او دوست دارد با شرکت در فعالیت های از جمله یوگا و درمان است.

TSJ_05

البته این همه آهنگ ها و خنده: حفظ Vida آلگر در ادامه به ایجاد یک چالش اقتصادی. فضا اجرا می شود به طور کامل با کمک های مالی و از آنجا اولیه کمپین crowdfunding کسانی هستند نامنظم.

TSJ_18

طول به طور متوسط بعد از ظهر وجود دارد یک جریان از بازدید کنندگان کشیده شده توسط این مرکز ماموریت منحصر به فرد. دانش آموزان به دنبال مصاحبه مسن اعضای جامعه تجاوز خود را در مورد تجربیات زندگی. رهگذران سوال در مورد تخته سیاه در پیاده رو تبلیغات کلاس های یوگا. همسایگان اهدا ژاکت های بافتنی برای فصل زمستان. هر فرد با شوق و ذوق استقبال حدود یک و نیم دوجین سالمندان است.

ریورا به من می گوید که بیشتر از همه او قدردانی فضای گرم اینجا. “با وجود تمام مشکل اجتماعی” او می گوید: “آنها به مردم است که بسیاری از امید…. امید است آنچه که من را شگفت زده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>