مریل استریپ دختر Grace Gummer تقسیم از شوهر 42 روز پس از عروسی

بیش از قبل از آن واقعا آغاز شده است. مریل استریپدختر Grace Gummerازدواج به صورتش Strathairn به طول انجامید کمتر از دو ماه.

دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی نشان می دهد که آقای ربات بازیگر, 33, و, کیبورد, 39, بحباله نکاح در اوردن, در جولای 10, 2019, اما آنها هرگز به طور رسمی خود را اعلام کرد اتحادیه publicly. این زن و شوهر از هم جدا شده در آگوست 21, 2019, 42 روز پس از آنها گره خورده است گره.

این جایگاه تا سقوط بازیگر ظ برای “انحلال ازدواج” در 23 مارس سال 2020 در دادگاه عالی کالیفرنیا لس آنجلس با استناد به “نمایند” به عنوان دلایل طلاق با توجه به مقالات.

همان روز ما را تایید کرد که این جفت ارز شد و مخفیانه ازدواج پس از آشنایی برای بیش از یک سال و است که آنها را به اشتراک گذاری هر یک از فرزندان.

ما را شکست این خبر در اکتبر سال 2017 که داستان وحشت آمریکایی آلوم و Strathairn بودند پس از آشنایی آنها با حضور والاتر از مستند HBO اسپیلبرگ با هم.

اگر چه آنها نمی شروع یک رابطه عاشقانه را تا پاییز سال 2017 سابق شعله های آتش در اصل ملاقات به کودکان و نوجوانان با تشکر از معروف خود را پدر و مادر و حرفه خود.

این دختران خوب شورش آلوم اول عبور مسیرهای با ستاره تنها بازیگر در سال 1993 در مجموعه ای از رودخانه وحشی. این هیجان انگیز است که در سال 1994 منتشر شد, ستاره دار, Gummer را برنده جایزه اسکار مادر Streep, در حال حاضر 70 و نوازنده پدر David Strathairnکه یک جایزه اسکار و برنده و همچنین.

“آنها می گویند ما ملاقات کرد اما هیچ کس به یاد می آورد,” Gummer گفت: دوستان خود را در اکتبر سال 2017, برتر, یک شاهد عینی گفت: ما به طور انحصاری در زمان.

The Newsroom آلوم یکی از Streep چهار فرزند است. او خواهر کوچکتر از بازیگر Mamie Gummer, 36 و نوازنده برادر هنری ولف, 40. او همچنین خواهر بزرگتر به بازیگر لوییزا Jacobson, 28.

ممی مشغول به مهر Sethi و استقبال از اولین فرزند او در فوریه 2019 ساخت استریپ مادر بزرگ.

این کمی بزرگ نهفته بازیگر سهام تمام چهار فرزند با بیش از 40 سال مجسمه ساز همین Gummer.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>