اعضای کنگره باید یک استراتژی جدید برای اخلاق تحقیقات: Stonewalling

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

کنگره محققان می خواستم به صحبت.

تشکر. رشیدا Tlaib که دانشجوی سال اول دموکرات از میشیگان مواجه اتهامات که او نادرست خودش پرداخت حقوق و دستمزد از مبارزات انتخاباتی او حساب از جمله فله پرداخت $15,500 پس از انتخابات بود.

Tlaib به خبرنگاران گفت: پرداخت مناسب. اما زمانی که دفتر کنگره اخلاق خانه مستقل غیر حزبی watchdog خواست برای مصاحبه با او که کنگره خودداری کرد. بنابراین او کارکنان که درگیر شده بود با پرداخت.

Tlaib که ساکن در مترقی جناح از حزب او نیست به تنهایی در این پاسخ که اسه تلفن آمد. دیگر نمایندگان مجلس که stonewalled شامل ویرجینیا جمهوری خواه که گفته فرستاده خانه اش کارکنان در کارهای شخصی از جمله چیدن شیر و مراقبت از سگ خود را و آزادی حزبی نماینده مجلس از کارولینای شمالی است که در ادامه به پرداخت خود را رئیس ستاد حتی پس از محرومیت او پس از اتهام آزار و اذیت جنسی.

در واقع خانه اعضا و کارکنان هر دو طرف به طور فزاینده ای dodging اخلاق محققان. دهه گذشته نشان داد یک افت شدید در همکاری با شروع در اواسط سال 2016. قبل از آن در 74 درصد از موارد متمایز افراد همکاری به طور کامل ارائه مصاحبه و اسناد و مدارک به عنوان درخواست شده با توجه به Marketplace بررسی هر مورد که در آن اسه بالقوه نقض. از آن پس همکاری کامل کرد فقط 33 ٪ از موارد.

امروز آن مشترک برای قانونگذاران از هر دو طرف به رد و نه فقط برخی از درخواست برای مصاحبه و اسناد و مدارک از اسه اما همه آنها. در چهار سال گذشته افراد در 11 از 18 متمایز موارد رد هر گونه همکاری ندارند. در شش سال قبل از آن وجود دارد فقط سه جمله موارد از 43.

کنگره ایجاد شده اسه که 10 نفر پرسنل در سال 2008 پس از یک رشته رسوایی ها بر روی تپه بازیگران شک بیش از اینکه خانه کمیته اخلاق رهبری قانونگذاران می تواند به طور موثر در ریشه کن کردن فساد در صفوف خود را. اسه نبود اعطا حکم قدرت, پس از آن هنوز هم متکی به کمیته وادار به مصاحبه و اسناد و مدارک از uncooperative افراد است.

دلایل ارائه شده برای افزایش انسداد متفاوت است. با وجود فاقد حکم قدرت اسه است به عنوان تهاجمی تر بنابراین کاربران ممکن است ترجیح می دهند در تلاش شانس خود را با این کمیته ، این کمیته دارای شهرت برای حرکت آهسته تر بودن بیشتر احترام به اعضا و در حال حاضر به حل و فصل برخی از مسائل محرمانه. یک مورد مربوط به اتهام مالی ناشایستگی با تشکر. دیوید Schweikert R-Ariz., یارب بیچاره در این کمیته برای تقریبا دو سال است. (او در دفاع از اقدامات خود را.)

علاوه بر این برخی از ناظران نشان می دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجوز مقاومت به خارج از نظارت به عنوان مقامات از خود کاخ سفید را نادیده کنگره احضاریه و خود رئيس جمهور حاضر به نشستن برای یک مصاحبه با مشاور ویژه رابرت مولر.

کاهش همکاری نشان دهنده آخرین تلاش قانونگذاران از هر دو حزب را به عقب براند در watchdog. در سال 2010 دموکرات از کنگره سیاه حزبی تلاش ناموفق برای محدود کردن اسه توانایی به انتشار یافته های آن است. در سال 2017 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد, خانه, جمهوری خواهان تلاش برای محدودیت اسه استقلال, اما آنها شکست خورده پس از حرکت درو گسترده خشم و انزجار.

قادر به قانونگذاری تغییرات به ماموریت خود, برخی از قانونگذاران باید راهی به سعی کنید برای انجام یک پایان اجرا در سراسر بدن است. بر خلاف گذشته تلاش های امتناع از همکاری بدون نیاز به تغییر حکومت و از آن شده است بی سر و صدا بازی کردن در یک مورد به مورد و بر اساس.

کریگ Holman جانباز ناظر کنگره تحقیقات و لابی گر برای watchdog گروه عمومی شهروند گفت: Marketplace را بررسی نشان داد: “نفس تغییر در همکاری نرخ.”

“این تغییر بسیار تقویت نیاز به کمک مالی اسه با حکم مقام” او گفت:.

عمر Ashmawy مدیر اسه, اذعان اخیر کاهش همکاری با افراد در موارد ارجاع شده به این کمیته برای بررسی بیشتر. “شاید با توجه به توصیه های برخی از, مشاور,” او گفت:.

استخر واشنگتن وکلا که به نمایندگی مجلس قبل از اسه کوچک است.

در مصاحبه با ProPublica چند تن از کسانی که وکلا به نمایندگی از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها گفت: آنها به طور کلی بر این باورند مشتریان خود هستند بهتر است در برخورد با این کمیته به جای اسه.

Robert K. Bra یک جمهوری خواه وکیل در کاوینگتن & برلینگ گفت: تغییر در برابر همکاری شد و با توجه به اسه تاکتیک های او به نام های تهاجمی و غیر منصفانه است.

“وجود دارد یک دیدگاه قوی در میان نوار از وکلا که تمرین قبل از کمیته اخلاق که کمیته اخلاق به دنبال یک مقدار عادلانه تر روند از اسه,” او گفت:. “اگر شما باید یک انتخاب در حال انتظار برای مورد شما شنیده ام که در یک بدن است که رعایت هنجارهای اساسی با توجه روند, چرا نمی خواهد شما صبر کنید برای که؟”

Bra تمجید کمیته گاهی اوقات برای حل و فصل موارد خصوصی بر خلاف اسه: “آنچه که ما باید در مورد مراقبت از این است که آیا آنها باعث اعضا مطابق با قوانین نیست در مورد این که آیا آن را علنا انجام می شود و یا اینکه آنها را به یک منظره از آن است.”

در میان شکایت از وکیل مدافع در مورد اسه است که بدن نسبت گناه به قانونگذاران برای همکاری قبول ناشناس شکایت و فشارهای اعضای خود را از کارکنان همکاری به عنوان به خوبی.

یکی دیگر از واشنگتن وکیل که نشان دهنده دموکرات و نمی خواهد صحبت در مورد ضبط از ترس از antagonizing اسه توافق کردند که کمیته تمایل به حرکت آهسته تر از اسه اما گفت که نشانه ای از حرفه ای تر و کامل تحقیقات.

“انگیزه ای سازه ها متفاوت است. اسه بیشتر از یک انگیزه ای برای جلب توجه و ایجاد امواج. بسیاری از زمان این کمیته در تلاش است به شکل از چگونه برای کمک به اعضای اساسا مطابق” وکیل گفت. “آنها به آنها ارسال نامه خصوصی و از آنها بخواهید که این کار را انجام دوباره و به طور کلی آن است که اثر مورد نظر.”

یک سوم اخلاق وکیل که او نیز نخواست نامش فاش شود به دلایل مشابه گفت: هنگامی که مشتریان در حال گناه یا در صورتی که دارای اسناد و مدارک است که دلالت آنها ممکن است در بهترین منافع خود را به امتناع داوطلبانه به نوبه خود این اطلاعات به اسه.

در حالی که اسه می کند خود را یافته و در موارد که در آن می یابد بالقوه نقض — ایجاد فشار منفی برای اعضای کنگره — آن را تا به قدرت به طور رسمی توبیخ نمایندگان خود را دارد. اسه اشاره چنین مواردی به این کمیته که پس از آن تصمیم می گیرد که آیا برای انجام تحقیقات خود را و در نهایت اینکه آیا به نظم و انضباط قانونگذاران.

“حتی اگر ریسک بالاتر با کمیته اخلاق شما احتمالا بهتر از داشتن آن تعطیل” وکیل گفت.

در سال 2016 اسه مراجعه کننده مورد Rep. راجر ویلیامز, R-تگزاس که صاحب یک نمایندگی خودرو تحت فشار قرار دادند و یک ماده اجازه می دهد تا نمایندگی خودرو به ادامه اجاره کردن وسایل نقلیه موضوع را به ایمنی را به یاد می آورد.

ویلیامز نیست همکاری با اسه به دلیل خودداری از ارائه اسناد و مدارک و یا نشستن برای مصاحبه. در آن گزارش اسه نتیجه “وجود دارد قابل توجه دلیل به این باور است که نماینده ویلیامز مالی شخصی علاقه خود را نمایندگی خودرو ممکن است به عنوان داشتن خود را تحت تاثیر قرار عملکرد از وظایف رسمی.”

اما این کمیته تصمیم به اقدام علیه ویلیامز. اگر آن را یافت او “ممکن است تا به حال برخی از مالی شخصی علاقه به تصویب اصلاح” این کمیته رد هر گونه منافع مالی به عنوان “نظری و فرضی.” چقدر loaning ماشین افزایش قانونگذار سود و چقدر ممنوعیت به یاد می آورد اتومبیل صدمه دیده بود خود سود بود: “معلوم نیست اگر نه غیر ممکن است برای تعیین کمیت.”

طرفداران سخت اخلاق اجرای لعنتی تصمیم کمیته با یکی از آن گفت: “ثابت می کند آنها یک ‘اخلاق’ کمیته به نام تنها.” سخنگوی ویلیامز گفت: “به دنبال این قوانین به عنوان مندرج در کنگره” و اشاره کرد که او “به طور کامل شرکت کردند” با این کمیته ،

کمیته رسیدگی به اتهامات علیه Tlaib که آن را دریافت ارجاع در تابستان گذشته در حال انجام است. در مورد ویرجینیا از حزب جمهوری خواه در کنگره تام گرت که در سمت چپ دفتر در سال گذشته این کمیته در نهایت در بر داشت او ارسال کارکنان خود را در کارهای شخصی. اما تعیین آن نمی تواند خوب او را به خاطر او به دنبال انتخاب مجدد. این کمیته را توبیخ آزادی حزبی نماینده مجلس از ایالت کارولینای شمالی در کنگره علامت مراتع که در ادامه به پرداخت خود را رئیس ستاد حتی پس از منع او از این کار پس از چندین اتهام آزار و اذیت جنسی. مراتع لازم بود برای پوشش $40,000 هزینه. (روز جمعه مراتع نامگذاری شد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد.)

Schweikert, Tlaib گرت و مراتع بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یک مقام رسمی با خانه کمیته اخلاق کاهش یافته بود.

سابق اسه رسمی نسبت به کاهش همکاری در بخش, 2016 فدرال اتهامات علیه دیوید Bowser رئیس ستاد به یک کنگره جمهوری خواه بیش اظهارات غلط او را متهم به اسه. Bowser خود اقدام به مانع اسه را بررسی اینکه آیا یک کمپین مشاور پرداخت می شد با مالیات دهندگان بودجه دادستان ادعا با عدم تولید اسناد و مدارک مؤثر در شهادت شهود و به دروغ ادعا می کنند که مشاور بود صرفا استخدام برای کار در کنگره مهم است. Bowser خود که نمی تواند نظر رسیده بود به اعدام محکوم شده در مارس 2018.

“که ممکن است به همین دلیل شما باید عضو تلاش به بسیار مراقب باشید به قرار داده می شود که در همان وضعیت” گفت: Kedric Payne معاون سابق مشاور رئیس در اسه.

اما Payne گفت: حاضر به همکاری شد “نه یک استراتژی برنده” — مجبور اسه به قضاوت بدون شنیدن قانونگذار طرف داستان و تنها افزایش شانس که اسه خواهد ارجاع پرونده به کمیته برای بررسی بیشتر نتیجه گیری اتهامات ،

Ashmawy اشاره کرد که برای مواردی که اسه تصمیم گرفت باید اخراج شود که در حال ساخته شده, اکثریت قریب به اتفاق افراد تا به حال همکاری داشتند.

Ashmawy پیشنهاد کرد که حتی زمانی که قانونگذاران همکاری نمی اسه تحقیقات بر روی بروید. محققان می توانید اسناد و مدارک آنها نیاز دارید — از جمله متون ایمیل ها و سوابق مالی — از اشخاص ثالث مانند سابق کارکنان و کسب و کار.

“در حالی که بسیاری از پیشنهاد کرده اند که اسه نیاز به حکم اقتدار ما را به خوبی و بدون آن” Ashmawy گفت. “و این اعتبار به دفتر.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>