Meghan Trainor پدر مجروح پس از زده بودن ماشین

Meghan Trainor‘ثانیه پدر Gary Trainorبود بستری در کالیفرنیا روز جمعه 21 فوریه پس از مجروح می شود و هنگامی که او با یک ماشین در حالی که عبور از یک خیابان.

TMZ گزارش می دهد که Gary 71 بود و راه رفتن در یک خیابان شلوغ در نزدیکی دره سان فرناندو در شب جمعه وقتی که او زده بود ، او منتقل شد به نزدیکی لس آنجلس اورژانس با توجه به وب سایت و در حال حاضر در یک وضعیت با ثبات است. سرگرمی امشب گزارش می دهد که این حادثه اتفاق افتاده در 8:15 p. m. و این خودرو و راننده باقی مانده در صحنه با اداره پلیس لس آنجلس که آن را تایید نمی شد hit-and-run حادثه است.

“همه در مورد این باس” خواننده 26 و نوازنده پدر بسیار نزدیک هستند و او به او کمک کرد تا نوشتن برخی از آهنگ ها در سال 2011 آلبوم فقط 17از جمله “کوپید”.

گری نیز همراه او را به عنوان تاریخ خود را به چندین جایزه را نشان می دهد. او در کنار او هنگامی که او برنده جایزه گرمی برای بهترین هنرمند جدید در سال 2016 با این جفت ارز در هر دو گریه که نام او اعلام شد.

این “Dear Future Husband” خواننده بعد shared a photo on Instagram از خودش و پدرش در اشک, شرح, عکس, “این است که من برای همیشه لطفا برای..bawling چشم من. نمی توانم باور کنم که چه اتفاقی افتاده است. پدرم زمزمه ” شما از آن ساخته شده قبل از من راه می رفت و من آن را از دست داد. من عاشق خانواده ام بسیار. بدون آنها من نمی بود امروز در اینجا. با تشکر از شما به تیم من و هر کسی که من در اینجا. میخوام گریه مبارک اشک تمام شب. AHHHHHH.”

در ژانویه گری ساخته شده ظاهر تعجب در صدای انگلستانهنگامی که دختر خود را از او دعوت کرد تا روی صحنه به بازی “تکان سر و صدا و رول” در صفحه کلید در حالی که او همکار قاضی تام جونز خواند.

در یک سال 2016 مصاحبه با بیلبورد, مگان — که آواز خواندن در یک گروه خانواده شامل پدر عمه لیزا و برادر کوچکتر جاستین — اعتبار پدرش الهام بخش او سبک آوازی. “پدرم فکر می کند که او James Brown, گاهی,” او گفت:. “او بسیار با روح. او فقط برو, ‘چگونه شما انجام می دهند’, کودک?'”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>