Meghan Trainor به حال یک “فروپاشی روانی” در تلویزیون پس از آخرین انتشار آلبوم


Meghan Trainor The Voice Mental Breakdown
Meghan Trainor حضور ‘The Voice UK’ نشان می دهد تلویزیون مخاطب در دسامبر 16 2019 در لندن ، جیمز شاو/شاتر

خواب بیدار کردن تماس. Meghan Trainor منعکس شده در یک لحظه وحشتناک زندگی او را که او را منجر به یک تصمیم مهم را در مورد او به خوبی بودن.

“خوب به دیدار بله” خواننده 26 باز به Zane Lowe در دوشنبه, فوریه 3, در مورد داشتن یک “فروپاشی روانی” و “حملات هراس زندگی می کنند در تلویزیون” در حالی که اعلام کرد در سال 2017 نامزد جایزه گرمی در دسامبر 2016 در کنار گیل پادشاه. Trainor به تازگی منتشر شده از آلبوم با تشکر از شما و تسلیم شدن به فشارهای خود خواستار حرفه ای با وجود همه چیز بودن “بزرگ” در زندگی او است.

“من خواندن نامزدهای جایزه گرمی سال پس از من خواهد بود و من تکان دادن و گفتم لطفا نمی سقوط در تلویزیون در حال حاضر. ما در حال زندگی می کنند,'” او به یاد می آورد در اپل موسیقی Beats 1. “و به زودی به عنوان آنها مانند ‘برش’ من افتاد و شروع به جیغ-گریه و نمی توانستم نفس بکشم. و بعد آنها به من در زمان دور.”

Trainor ادامه داد: “من قرار بود برای انجام کار بیشتر و آنها مانند” ما در حال انجام است. این از آن است.’ آن بود که من تا به حال من نمی توانم بگویم که, اما من تا به حال بسیاری از مردم به من می گویند مانند: “اگر شما لغو در این 30 دقیقه تنظیم می کنیم هرگز این بازی Meghan Trainor هرگز دوباره.’ بنابراین من تا به حال همه چیز. من گرمی من تا به حال آنچه که مردم از خواب برای سال. من تا به حال همه چیز من همیشه می خواستم و آنها را تهدید به آن را دور.”

“همه در مورد این باس” هنرمند اذعان کرد که او نیز دچار مشکلات صوتی از “خیلی زیاد” و “در نهایت سقوط جسمی و عاطفی” به عنوان یک نتیجه. Trainor را شکست و به تبع آن بستری است آنچه باعث شد او برای تحقق بخشیدن به شدت از خستگی.

“ذهن من بود ‘بدون من رفتن نگه دارید. من نگه داشتن رفتن.’ و بدن من بود ‘خداحافظ.’ و بدن من تا به حال به من بگویید به جای من قادر به گرفتن یک استراحت,” او توضیح داد. “غم انگیزترین چیز این است که مانند تمام تیم خود را در بیمارستان با شما, مانند, ‘همه چیز قراره باشه.’ و … شما می توانید صحبت می کنند. من به تنهایی با افکار من برای راه بیش از حد طولانی و من منفجر کرد. من freaked و من freaked خارج برای مدت زمان طولانی است.”

در غلبه بر این تجربه ترسناک Trainor آمده است برای درک اهمیت مراقبت از خود. ماساچوست بومی نیز نشان داد که او آموخته است که به “باور” و “عشق” ،

Trainor, که, کاهش یافته است, آخرین آلبوم, درمان خودمدر ژانویه 31, صحبت با Shondaland در فوریه 2019 در مورد مبارزات خود را با اضطراب و افسردگی است. در آن زمان او را باز کرد تا مورد بازدید اتاق اورژانس رخ داده است که پس از او دچار یک حمله وحشت ساخته شده است که او احساس به عنوان اگر آن را بسته بودند.

“من فکر می کردم ممکن بود اسکیزوفرنی” او اعتراف کرد. “این واقعا یک تیره زمانی که من اجازه دهید من مغز کنترل من است. و من نمی توانستم آن را تحقیق و یا گوش دادن به افراد دیگر در مورد آن صحبت کنید و یا آن را توضیح دهید خودم چون زمانی که من می خواهم به بحث در مورد آن را شروع به اتفاق می افتد دوباره.”

Trainor اعتبار شوهرش, Daryl Sabaraو خانواده او برای کمک به او را از طریق این زمان دشوار و اضافه کرد: “داریل به من خیلی کمک کرد در مثبت بودن و مراقبه است. و در حال حاضر من یک دیدگاه متفاوت در همه چیز. من می دانم من یک کار بزرگ است. ما همیشه دوست دارم, ‘فراموش نکنید که چگونه زندگی عالی می شود!'”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>