مگان مک کین سهام توجه داشته باشید درخواست ‘نمایش’ کارکنان به سرقت ضد عفونی کننده دست

این ضد عفونی کننده دست با کمبود آمار مشاهده! مگان مک کین به اشتراک گذاشته یک هشدار شدید به کارکنان از بحث نشان می دهد در میان نصب ترس از شیوع کروناویروس.

مشاهده cohost, 35 ارسال یک عکس از طریق Instagram در جمعه 6 مارس از ضد عفونی کننده دست ضبط به یک آینه با یک توجه داشته باشید که خواندن “است که ارزش آن از دست دادن شغل خود را اگر شما سرقت این؟”

مک کین زیر نویس عکس “دیده می شود پشت صحنه @theviewabc 😂 #coronavirus #سرایت.”

به عنوان روز شنبه, مارس 7, بیش از 104,000 مردم آلوده شده اند با کروناویروس در سراسر جهان است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بیش از 3300 نفر جان خود را از دست داده اند به این بیماری در سه ماه گذشته است. افرادی که به تازگی از سفر به کشور به شدت آسیب دیده توسط ویروس — از جمله چین, ایران, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی — توصیه شده است به خود شده است.

به عنوان پنج ایالت نیویورک که در آن نظر است که فیلم برداری شده 45 مورد تأیید ویروس — یکی از بالاترین تعداد موارد در ایالات متحده آمریکا

به عنوان ویروس همچنان به گسترش تجاری دست عفونی شده اند و فروخته شده هر دو در فروشگاه ها و آنلاین مردم را وادار به ایجاد DIY خود را با مواد ضد عفونی کننده مانند آلوئه ورا و الکل.

Meghan McCain Shares Note Asking 'View' Staff Not to Steal Hand Sanitizer
مگان مک کین حضور انواع 3rd Annual سلام به خدمت در Cipriani 25 برادوی در نوامبر 06, 2019 در شهر نیویورک است. عکس کلینت Spaulding/انواع/شاتر

که مقررات بین المللی بهداشت کمیته اضطراری اعلام coronavirus در سراسر جهان “اضطراری برای بهداشت عمومی” که در حال حاضر تحت تاثیر صنعت سرگرمی است.

CBS اعلام کرد در ماه فوریه تولید فصل 33 از مسابقه شگفت انگیز متوقف شد “با توجه به افزایش نگرانی و عدم اطمینان در مورد کوروناویروس در سراسر جهان است.” این شبکه در بیانیه ای اشاره کرد که “تمام شرکت کنندگان و کارکنان تولید” در راه خانه خود را و که هیچ کس درگیر در نمایش “قرارداد ویروس و یا علائم نشان داده شده.”

یک ماه بعد SXSW اعلام کرد که آن را لغو سالانه تگزاس جشنواره فیلم مطابق با آستین شهردار استیو آدلر را به منظور به تعویق انداختن این رویداد است.

“ما در حال ویران به اشتراک گذاری اخبار با شما” SXSW سازمان در بیانیه ای گفت: در روز جمعه. “این نشان می دهد باید روی” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد. ما در حال حاضر از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای. اخیرا در چهار شنبه Austin بهداشت عمومی اظهار داشت که ” هیچ مدرکی وجود ندارد که که بسته شدن SXSW و یا هر گونه تجمعات را به جامعه امن تر است.’ این وضعیت به سرعت در حال تکامل و ما با افتخار و احترام شهر Austin در تصمیم گیری است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>