Meghan Markle سابق, شوهر, Trevor Engelson است برای رفتن به یک پدر و

کودک در راه است! Meghan Markle‘s ex -, شوهر, Trevor Engelsonاست برای رفتن به یک پدر ما هفتگی می توانید به طور انحصاری را نشان دهد.

Engelson, 43 و همسرش, تریسی Kurlandهستند انتظار اولین فرزند خود را با هم یک دختر بچه یک منبع می گوید ما.

با توجه به خودی لس آنجلس مبتنی بر زن و شوهر که هر دو برای اولین بار در مجموعه ای به استقبال دختر خود را زمانی در ماه سپتامبر.

ما تایید کرد در ماه مه سال 2019 که تولید کننده و Kurland, 32 بستن گره on May 11 در چوب بلسان بنفش Miramar Beach در منتکیتو کالیفرنیا. خود را nuptials آمد کمتر از یک هفته پس از مگان, 38, به هنگام تولد اولین فرزند او مورچه در مارس 6, با, شوهر, هری پاتر و شاهزاده.

در زمان مورچه تولد یک منبع گفت:” ما که Engelson “واقعا فکر می کنم در مورد مگان به عنوان او در یک رابطه شاد.”

خودی افزود: “او نمی خواهد رسیدن به آنها تبریک می گویم به عنوان Meghan و ترور دیگر صحبت می کنند.”

این مناسب آلوم ازدواج نیویورک بومی در سپتامبر 2011 در یک مراسم در جامائیکا پس از هفت سال از قدمت. آنها آن را به نام واریز کمتر از دو سال بعد بی سر و صدا تقسیم در اوت 2013, استناد نمایند به عنوان دلیل برای طلاق.

خود را زیر تقسیم the exes ” عشق زندگی تا به حال مشابه جدول زمانی. Meghan اعلام نامزدی اش به هری, 35, در نوامبر 2017 و راه می رفت پایین راهرو در مارس 2018 در یک سخنرانی تلویزیونی مراسم در سنت جورج نمازخانه در قلعه ویندسور در انگلستان است.

کمتر از یک ماه پس از این بازیگر سابق بحباله نکاح در اوردن, این نظامی سابق خلبان Engelson پیشنهاد به عشق او Kurland در نپا کالیفرنیا. این دو شده بود دوستیابی برای سه سال قبل از او ظهور سوال.

“خوشبخت ترين پسر من می دانم” Engelson نوشت طریق Instagram در ژوئن 2018 اعلام نامزدی خود را به متخصص تغذیه. “آماده به حزب!”

قبل از بستن گره کار مرا به خاطر بسپار تولید کننده و عروس خود را به جشن گرفته می شود آینده خود را در تب و تاب ازدواج با جدا کردن احزاب است. Engelson رهبری به میامی در مارس 2019 برای حزب لیسانس در حالی که Kurland تا به حال یک لباس عروس در پیچک در ساحل در سانتا مونیکا همان ماه است.

هر دو زوج در حال حاضر اقامت در L. A. هری و مگان به کالیفرنیا نقل مکان کرد در ماه مارس از ونکوور کانادا است که در زندگی پس از ماه دسامبر است. که همان ماه آنها انجام شده خود را نهایی وظایف به عنوان ارشد خانواده سلطنتی پس از اعلام طرح خود را به مرحله بازگشت از خانواده سلطنتی بریتانیا در ماه ژانویه است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im