Meghan Markle طول می کشد پیاده روی روزانه با پسر مورچه در ونکوور

عشق به زندگی! Meghan Markle شده است و با او در مورد پسر مورچه هریسون Mountbatten-Windsor پس از او و شاهزاده هری‘s حرکت به ونکوور.

“مگان طول می کشد راه رفتن با مورچه هر روز از طریق جنگل” یک منبع نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی. “او یا او را هل می دهد در یک پرسه زن از طریق هموار مسیرهای پیاده روی از طریق جنگل با خانه خود و یا تسمه های او در پیاده روی روستایی بیشتر مسیرهای. پیاده روی معمولا حدود یک ساعت یا دو اما او آنها را روزانه است.”

خودی می افزاید که مناسب آلوم 38 است “بسیار مهربان به مردم محلی او ملاقات در حالی که پیاده روی” توقف را به گپ زدن با مردم در مورد پدر و مادر و آب و هوا. “او در سراسر دلپذیر به غریبه ها” منبع می گوید. “او این است که گفتن دوستان که او بسیار خوشحال بود در طبیعت و [در] خود را در منطقه منزوی.”

Meghan Markle Takes Daily Walks With Archie in Vancouver: She Got 'Exactly What She Wanted’
Meghan Markle حضور یک Mothers2Mothers رویداد در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی در سپتامبر 25, 2019 با پسر, مورچه و شوهر, هری پاتر و شاهزاده. Mirrorpix/MEGA

او و دوک ساسکس 35 اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله بازگشت از وظایف خود را به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در ژانویه نوشتن در Instagram در یک بیانیه مشترک در آن زمان: “ما در حال حاضر برنامه ای برای تعادل ما بین بریتانیا و آمریکای شمالی در ادامه به افتخار وظیفه ما به ملکه مشترک المنافع و ما patronages. این geographic تعادل ما را قادر به بالا بردن پسر ما با قدردانی سلطنتی سنت را که او در آن متولد شد در حالی که همچنین ارائه خانواده ما با فضای کافی برای تمرکز روی فصل بعد, از جمله تروریست های خیریه نهاد.”

این جفت ارز پس از نقل مکان به کانادا بازگشت به انگلستان در اوایل این ماه برای نهایی خود را نامزدی در کشورهای مشترک المنافع روز. این بازیگر سابق بود و همه لبخند سبز امیلیا Wickstead لباس و تطبیق افسونگر.

“نگاهی است که از شادی در چهره او واقعی است” این منبع می گوید ما از لس آنجلس بومی است. “او بدست دقیقا آنچه او می خواست.”

این جفت ارز در حال دست و پا اجرا در دوشس کیت و شاهزاده ویلیام در خدمات کلیسا ، “هری نتواند خود را برادر و کیت اما وجود بیش از حد و گل و لای زیر پل در این مرحله برای هر معنی دار ارتباط” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری از ارتباط آنها اوایل این هفته. “آنها صمیمی اما این مورد تا آنجا که از آن می رود.”

برای اطلاعات بیشتر در Meghan زندگی در ونکوور, سازمان دیده بان ویدیو بالا و چک کردن شماره این هفته ما هفتگیدر دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

با گزارش توسط تراویس Cronin

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im