Meghan Markle, Prince Harry خال در L. A. برای زمان 1st پس از حرکت

در حال حرکت! Meghan Markle و شاهزاده هری خال خال شد در لس آنجلس دادن به جامعه در شنبه 15 آوریل یک ماه پس از حرکت طلایی دولت است.

در یک ویدئو منتشر شده توسط TMZ در روز پنج شنبه مارس 16, هری, 35, و Meghan, 38, دیده می شود, در غرب هالیوود محله L. A. به داوطلبانه با پروژه فرشته غذایی در روز چهارشنبه.

سابق لباس ستاره عینک آبی, کلاه بیس بال, سفید, سه, سیاه, شلوار سفید و کفش با یک ماسک بر دهان او. هری در ضمن تصمیم گرفتند برای یک پیراهن خاکستری مطابق با کلاه بیس بال و چهره آبی پوشش آنها به عنوان منتظر به دیدار با کسی که از کالیفرنیا بر اساس خیریه.

اواز یا موسیقی دو نفری وارد مجتمع آپارتمانی بدون هیچ گونه قابل مشاهده محافظان نزدیک پس از ورود به کمک و حمایت این سازمان است که متمرکز در پخت و پز و ارائه وعده های غذایی به افراد و کودکان تحت تاثیر زندگی تهدید بیماری در این منطقه است.

Prince Harry and Meghan Markle Volunteer, Deliver Food in Los Angeles Amid Coronavirus Pandemic
شاهزاده هری و Meghan Markle. بهبهان تصاویر/سن

جمعه نبود اولین بار است که این زن و شوهر که از نقل مکان به لس آنجلس در ماه مارس پس از صرف وقت در کانادا در اوایل سال 2020 داوطلب شده اند برای پروژه فرشته غذایی است.

“به افتخار از تعطیلات عید پاک دوک و دوشس صرف صبح یکشنبه داوطلبانه با پروژه فرشته غذایی و تحویل غذا به مشتریان” پروژه مواد غذایی فرشته, مدیر اجرایی, ریچارد ایوب نوشت: در بیانیه ای از طریق Instagram on پنج شنبه, مارس 16.

آنها دنبال کرد تا خود را از یکشنبه عید پاک با سفر دوم در روز چهارشنبه به عنوان مستند در این ویدئو.

“روز چهارشنبه آنها بی سر و صدا ادامه داد: ارائه وعده های غذایی برای از بین بردن ما overworked درایور” این بیانیه ادامه داد. “آن را راه خود را به تشکر ما داوطلبان سرآشپزها و کارکنان که مشغول به کار خستگی ناپذیر از COVID-19 بحران آغاز شد.”

زن و شوهر دو ظاهر در حمایت از سازمان های غیر انتفاعی هستند و آخرین در یک لیست خیریه تلاش های آنها انجام داده ایم پس از نقل مکان به ایالات متحده

این جفت ارز اهدا بیش از $112,000 روز چهارشنبه از سود اضافی از عروسی سلطنتی پخش به انگلستان تغذیه بریتانیا خیریه.

هری که خود منزوی و 11-ماه-پیر پسر مورچه پیوست, تماس تصویری در حمایت از یکی از patronages, WellChild در انگلستان بیش از آخر هفته. در طول تماس های ویدئویی او توضیح داد که در طول این استرس زا و مطمئن زمان هر کس باید تمرکز بر صرف وقت با کیفیت با عزیزان خود.

“شما رو به جشن آن لحظات زمانی که شما فقط در طبقه نورد در اطراف در حمله و تشنج به دلیل چیزی است که اتفاق افتاده است,” او گفت: خانواده هایی که در حال مراقبت از کودکان بیمار در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به سلام! “زمانی که شما به دنبال پس از خود و به دنبال پس از هر یک از دیگر که بهترین است که شما می توانید انجام دهید.”

بومی انگلستان نیز شوخی که “داشتن یک بچه در 11 ماه کافی است [کار],” اشاره کرد که او نمی تواند حتی شروع به تصور کنید که چگونه سخت است” برای کسانی که کودکان با سیستم ایمنی بدن و مسائل مربوط به سلامت در طول گسترش COVID-19.

“خود را مشغول نگه دارید خلاق بودن جرات خودتان سعی کنید سرگرمی های جدید و من امیدوارم که همه شما را دوباره بسیار بسیار به زودی” هری به این نتیجه رسیدند.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>