Meghan Markle باعث می شود 1 تلویزیون ظاهر پس سلطنتی خروج

به عقب بر روی صفحه نمایش کوچک! Meghan Markle ساخته شده است اولین تلویزیون ظاهر پس از خروج خانواده سلطنتی بریتانیا با شاهزاده هری.

یک ضبط مصاحبه با مناسب آلوم, 38, پخش Good Morning America در دوشنبه 20 آوریل به ترویج فیلها مستند Disneynature است که او روایت برای دیزنی+ پخش آنلاين خدمات.

Meghan Markle Disney Elephant GMA
Meghan Markle در شهرستان برای یادگیری در مورد اشتغال جوانان خدمات در آفریقا در 2 اکتبر 2019. شاتر

“من واقعا ممنون که این فرصت را به بخشی از آوردن داستان فیل به زندگی,” او گفت: در مصاحبه ای که ثبت شد در تابستان 2019. “من بسیار خوش شانس می شود قادر به تجربه عملی با فیل ها در زیستگاه طبیعی خود. زمانی که شما صرف زمان با آنها اتصال و دیگر حیات وحش, شما واقعا درک ما نقش خود را در حفاظت و ایمنی است.”

این فعال سیاسی افزود: “من امیدوارم که زمانی که مردم با دیدن این فیلم متوجه چگونه متصل همه ما هستند و اگر ما تا به حال بیشتر از یک آگاهی در مورد موانع آن مواجه هستیم من فکر می کنم ما می خواهم به مراقبت از هر یک از دیگر در این سیاره و حیوانات در یک راه بسیار متفاوت است.”

Meghan Markle Disney Elephant GMA
دیزنی+

GMA اعلام کرد در روز شنبه, مارس 19 که مگان به ظاهر در روز دوشنبه قسمت. اما هرزه برای ABC نشان می دهد صبح بعد از روشن به ما هفتگی است که بازنشسته بازیگر نمی خواهد انجام یک زندگی نشسته ،

مگان و هری, 35, رسما سمت چپ خانواده سلطنتی در 31 مارس پس از اعلام در ماه ژانویه که آنها برنامه ریزی شده به قدم به عقب از ارشد خود وظایف و تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است. خود 11-ماه-پیر پسر مورچه در ابتدا نقل مکان کرد و به جزیره ونکوور در کانادا قبل از جابجایی به Meghan بومی لس آنجلس.

“آنها شده ایم به دنبال به جلو به [حرکت] و آنها بسیار با محتوا و خوشحال بود در نهایت به حل و فصل تمام در” یک منبع به تازگی گفت: ما به طور انحصاری است. “و البته مگان احساس می کند بیشتر در خانه بیش از حد و او واقعا شروع به احساس می کنم مثل خودش دوباره.”

هری و مگان خال خال شد در L. A. برای اولین بار در روز جمعه 17 آوریل در حالی که ارائه مواد غذایی و دیگر ملزومات به خطر مردم در میان coronavirus بیماری همه گیر. این رقابت ها بنیانگذار نگه داشته و آن را گاه به گاه در یک رنگ خاکستری تی شرت یقه دار و شلوار خاکی در حالی که از دانشگاه فارغ التحصیل عینک آستین پیراهن سیاه و سفید و خاکستری مایل به قهوه ای جاگر. آنها هر دو عینک کلاه و محافظ پوشش صورت در حالی که حمایت از موسسه خیریه محلی پروژه فرشته غذایی است.

“من دور باد که آنها را در انتخاب ما است. آنها در مورد مراقبت از ما جمعیت آسیب پذیر” غذا بانک, مدیر اجرایی, ریچارد ایوب گفت: Entertainment Tonight. “مشتریان ما هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به قرارداد coronavirus داشتن سیستم ایمنی بدن از جمله بیماری های قلبی و بیماری های ریوی و دیابت و بسیاری از آنها بیش از سن 60.”

هری پدر پرنس چارلزآزمایش مثبت برای COVID-19 مارس است اما پس از بهبود.

فیل جریان است در دیزنی+ در حال حاضر.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>