Meghan Markle تشویق هوشمند کار می کند مشتری در چت قبل از مصاحبه شغلی

دفاع از زنان است. Meghan Markle تصویری-گفتگو با یک مشتری از او حمایت هوشمند کار می کند در حالی که زن جوان آماده برای آینده مصاحبه شغلی.

این سازمان در وبسایت مارس 27 ارز از طریق توییتر در چهار شنبه, آوریل 29. Markle, 38, تحسین زن برای دنبال کارآموزی در روانشناسی و بهداشت روانی. “شما به نظر می رسد فوق العاده با اعتماد به نفس و آماده شده,” او گفت:. “من فکر می کنم تو از اون فوق العاده است. این خیلی هیجان انگیز است.”

دوشس ساسکس پس از آن ارائه شده بیشتر تشویق به مشتری. “من فقط می خواستم قادر به تماس بگیرید و بگویید شما بهترین شانس و انگشتان من در حال عبور برای شما” او بوده.

Markle همچنین اشاره کرد که چگونه هوشمند کار می کند امیدوار به حمایت از زن در میان coronavirus بیماری همه گیر. “چیزهای زیادی وجود دارد که در جهان در حال حاضر و فقط به مانند یک فانوس دریایی از امید و با تمرکز بر گرفتن از طریق آن و همه مثبت ما فقط می خواهم به ارسال راه خود را به مطمئن شوید که شما می توانید در طرف دیگر از این بیش از حد و یک فرصت بزرگ وجود دارد,” او به او گفت.

Meghan Markle Chats With SmartWorks Client Before Job Interview
Meghan Markle توییتر

مشتری های تشکر شده از بازیگر سابق برای همکاری با این موسسه خیریه برای توانمند سازی زنان است. “شما ببینید که چگونه بزرگ می کنند و فقط واقعا چگونه بسیاری از مردم آنها کمک کند, درست است؟” Markle پاسخ داد. “و این چیزی است که آن را همه چیز در مورد, بنابراین من واقعا افتخار قادر به حامی خود را.”

هوشمند کار می کند انتقال به مجازی خدمات شش هفته پیش به دلیل بهداشت جهانی بحران. “ما مفتخر شد که ما حامی, The Duchess of Sussex مهربانی داوطلب برخی از زمان برای صحبت با یکی از مشتریان ما جلوتر از او مصاحبه ارائه کلمات توصیه و تشویق” سازمان توییتی در روز چهارشنبه.

Meghan Markle Chats With SmartWorks Client Before Job Interview 2
Meghan Markle Shutterstock

همانطور که برای Markle او ستایش خیریه برای ادامه کمک به زنان امن اشتغال در میان تغییرات. “این چنین یک افتخار برای دیدار و یادگیری از بسیاری از استعداد زنان در هوشمند کار می کند شبکه در طول سال و به تازگی به دیدن کار شگفت انگیز آنها در حال انجام برای انطباق برنامه های خود را به واقعیت از این بیماری همه گیر” او در بیانیه ای گفت به هوشمند کار می کند و مشتریان. “توانایی خود را برای ادامه به توانمند سازی زنان و کمک به آنها را مهار اعتماد به نفس آنها نیاز به موفقیت در طی این زمان الهام بخش است.”

مشتری برای او ابراز قدردانی برای این مناسب آلوم هدایت: “من فقط می خواستم بگم یک “متشکرم” به شما دوشس و کل تیم در هوشمند کار می کند برای ساخت این امکان را برای زنان در سراسر انگلستان به دلیل به چنین کار است که واقعا الهام بخش و نشاط بخشی است.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>