Meghan پادشاه ادموندز می گوید مردان با بچه ها ‘چمدان’

بیشتر مادر! Meghan پادشاه ادموندز نیست دوستیابی فقط رتبهدهی نشده است, اما زمانی که او می کند وجود دارد یک چیز است او قصد دارد به هدایت روشنی از … مردان با بچه ها.

“من می دانم این برای تلفن های موبایل ریاکارانه من واقعا به قدمت یک مرد با کودکان و نوجوانان” ادموندز, 35, گفت, نیک Viall در چهار شنبه, ژانویه 29 قسمت از “Viall فایل” پادکست. “من بچه ها را دوست دارم و من دوست داشتم که یک زن اما بسیاری از بار.”

The Real Housewives of Orange County آلوم دارای سه فرزند دختر Aspen 3 و پسر دوقلو هارت و هیز 19 ماه که او سهام با جدا, شوهر, جیم ادموندز.

در حالی که او ازدواج کرده بود به ورزشکار سابق, 49, مگان بود که پدر به او چهار فرزند: پسر Landon و دختر ساتون بخواهد سهام با همسر سابق آلیسون ادموندزو دختران لورن 26 و هیلی, 22, که, مادر, LeeAnn هورتون فوت در جولای 2015.

“من نفرت را به تماس بگیرید, بچه ها چمدان اما بچه ها یک تعهد مادام العمر و شما نمی هر گونه ورودی به ایجاد این کودک و آن سخت است” او توضیح داد که در روز چهارشنبه. “من یک مادر دشوار است. اگر من برای رفتن به آن رابطه می شود و مادر سخت است, من می دانم آن را سخت. اما در flipside یک مرد با کودکان می داند آنچه که من قصد دارم از طریق چرا که او بچه ها.”

جیم هرزه در ضمن تعطیل Meghan نظر در یک منحصر به فرد بیانیه به Us Weekly. “من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چگونه جیم چهار فرزند احساس می کنید در مورد اینکه به نام چمدان” را هرزه گفت: در پنج شنبه, 30 ژانویه, پس از Meghan مصاحبه پخش شد.

در حالی که ظاهر می شود بر روی “آبدار حرکت شبیه چمچه زنی با Heather McDonald” پادکست در اوایل هفته گذشته Meghan اعتراف کرد که او نمی باید یک رابطه با دو نفر از او جدا شوهر و فرزندان.

“آنها تقریبا 14 و 11” مگان گفت: سابق MLB بازیکن را Landon و دختر Sutton. “من هیچ تماسی با آنها. من مسدود شده از شماره تلفن خود را از خود Instagrams. به آنها گفته شده است همه چیز با توجه به جیم که من گفته ام هرگز.”

با وجود پیچیده طلاق و پویا با جیم میسوری بومی نشان داد در روز جمعه که می آید به او و آینده او را می داند آنچه او می خواهد. او به دنبال “وفاداری [a] خانواده جامد جامد تربیت [و] جامد حرفه ای” برای شروع.

“کسی که کار می کند نه یک صندوق [نوزاد],” او گفت:. “شما می توانید یک صندوق اعتماد خوب است اما شما باید به کار است.”

او افزود: “من نمی خواهم یک ورزشکار. من نمی خواهم که به چگونه شما ساخته شده زندگی خود را. شده است وجود دارد انجام داده است.”

این “دانش صمیمی” پادکست میزبان نشده شروع به پریدن کرد پشت به آشنایی, اما او نیست و حاکم کردن عشق یا.

“من در تلاش برای کار بر روی زندگی حرفه ای من” مگان گفت: سابق لیسانس ستاره 39. “من در تلاش برای تمرکز بر روی بچه های من و کار من و گذار از طریق این انرژی عجیب و غریب فضایی در زندگی من است. تا آنجا که به من عشق زندگی من, من نیستم, به دنبال آن, اما من نمی خواهم بگویم هیچ اگر آن را به من رسید. من در تلاش برای رفتن با جریان و در لحظه ای می شود.”

ما را شکست این خبر در اکتبر 2019 که جیم برای ثبت طلاق از Meghan زیر اتهامات که او فریب خورده او را با یکی از زن و شوهر سابق nannies کارلی ویلسون. هر دو جیم و ویلسون 22 را رد اتهامات.

این براوو آلوم و جیم مستقر در 50/50 مشترک حضانت سه فرزند خود را در ماه نوامبر سال 2019.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im