Meghan پادشاه ادموندز است ‘به سختی حلق آویز در یک موضوع’ میان طلاق


Meghan King Edmonds Is ‘Barely Hanging on By a Thread’ Amid Divorce
Meghan پادشاه ادموندز در خارج از خانه در تاریخ 18 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس. مایکل سیمون/startraksphoto.com

هل دادن از طریق درد. Meghan پادشاه ادموندز نشان داد که او را طلاق درام با شوهر جدا جیم ادموندز و دیگر فشارهای زندگی را ساخته اند گرفته شده و عوارض خود را در او.

“تروما تحت تاثیر قرار همه ما در برخی از نقطه در زمان است اما برای دیگران این همه به نظر می رسد به تحمل پایین در یک بار” مگان, 35 نوشت: در یک پست وبلاگ با عنوان “آزادی” منتشر شده در دوشنبه, مارس 9.

پس از نما سوال از طرفداران او — از جمله چگونه او را شفا داد پس او را گردن فتق دیسک ستون فقرات چگونه او بهبود از اتهام خیانت اخبار و چگونه آن را ممکن است به رفتن را از طریق طلاق و نمی تواند عصبانی — سابق واقعیت تلویزیون ستاره بستری در آن سخت بوده است.

“من آموخته اند که برای مقابله با آنچه که من اسمش ‘عاطفی انتشار,’,” او توضیح داد, توصیف روند او از نوشتن در مورد او درد و از جمله affirmations مثبت است. “اجازه دهید من به شما بگویم چیزی است که برخی از روزها من به سختی حلق آویز در یک موضوع. برخی از لحظات من نمی توانم نفس بکشم. گاهی اوقات من در رختخواب و بستر ارتعاشی اما آن را نمی: من فقط تکان دادن.”

Meghan King Edmonds Is ‘Barely Hanging on By a Thread’ Amid Divorce
Meghan پادشاه ادموندز و جیم ادموندز. حسن نیت ارائه میدهد Meghan پادشاه ادموندز/Instagram

سابق Real Housewives of Orange County, ستاره که از تقسیم جیم در اکتبر 2019 پس از پنج سال از ازدواج نشان داد که او نمی مانند در اختیار داشتن لحظات از “از دست دادن وحشت و ناامیدی مطلق.”

“همه احساسات شدید و زمان مصرف: ما رغبت در آنهایی که خوب مانند سقوط در عشق و یا درآمد, ارتقاء, اما ما پنهان از آنهایی که صدمه دیده” میسوری بومی نوشت. “و من به این معنی نیست که” درد ” مثل خشم شما احساس می کنید زمانی که شما دریافت یک بلیط پارکینگ و یا غم و اندوه شما احساس می کنید از لباس مورد علاقه خود را بیش از حد تنگ است. منظورم ذهن بیحس کننده ناامیدی است.”

هنگامی که مواجه با این نوع تروما Meghan نشان داد او را درک نیاز به فرار.

“فرار تا گردن خود را hurts so bad شما نیاز به دو تزریق استروئید اپیدورال و روزانه relaxers عضلانی و عصبی-مسدود کننده فقط قادر به عملکرد قبل از عمل جراحی برنامه ریزی شده. فرار تا زمانی که دل و روده خود سلامت است به طوری کردن آهنگ شما را تبدیل به ترس به خوردن هر چیزی است که کاملا شیرین و مطلوب. و سپس توقف” مادر سه به او گفت خوانندگان.

او ادامه داد: “آن زمان برای جلوگیری از انجام این فرار شما حتی نمی دانند که شما در حال انجام است. مغز شما دارای درد عاطفی و در عین حال به شما اجازه می دهد آن را به نشستن وجود دارد و چرک در غار پنهان ذهن خود را. آن هیچ جایی برای رفتن وجود آن نیاز منتشر خواهد شد: درد خود را منتشر فیزیکی راه های پس از ما یاد بگیرند به توجه.”

Meghan باز کرد تا در مورد درد گردن که منجر به داشتن فتق دیسک است. هنگامی که او شنیده تشخیص دو هفته بعد او رفت و “بوقلمون سرد” با نسخه و تصمیم به عمل جراحی توصیه می شود. او گفت: “من توجه به مغز من دلیل آن را دقیق تر از من است.”

او اشاره کرد که پس از خواندن این Mindbody نسخهمیان یک “راکی” ازدواج بالا بردن سه فرزند و دانستن او در “روده” که یکی از بچه ها او را به حال ناتوانی او تغییر زندگی خود را.

“من هرگز احساس بیشتر در کنترل سلامت من تا کنون. علامت گذاری کلمات من: من به شما زندگی می کنند به حداقل 100 سال خواهد بود و سالم و پر جنب و جوش, پیر زن تا روز مرگ من” این شخصیت تلویزیون گفت: با اشاره به عاطفی او منتشر شده به عنوان درمانی برای همه.

او توضیح داد که پس از 11 ماه با استفاده از احساسی, انتشار, او صدمات از جمله یو پی اس و فراز زندگی با جیم کسی که با او سهام, دختر, آسپن, 3 و پسر دوقلو هارت و هیز 21 ماه شده اند تحت فشار قرار دادند از او در ذهن و قدردانی آن صورت گرفته است.

“قدردانی برای تروما من تجربه کرده ام به دلیل آن کمک می کند تا من رشد یادگیری و همدلی برای کمک به دیگران” Meghan ادامه داد. “قدردانی برای تمام چیزهای کوچک (که نیست کمی): بچه های من, هارت, باور نکردنی, پیشرفت, سلامت من و بهترین دوستان و خانواده در سراسر جهان است.”

با وجود داشتن یک زمان از طریق مسائل زناشویی — متافوتبال-بازیکن بیس بال را رد کرده است Meghan ادعا می کند که او فریب خورده او را با یکی از چهار nannies — و داشتن “چند روز من احتمالا نمی یاد فکر دانستن من باید جدا از فرزندان من به علت طلاق،” RHOC آلوم آموخته است به فشار است که “بار” بر روی خدا.

“من ساخته شده ذهن من است که من حاضر به حمل خشم. بنابراین من عصبانی نیست (اگر چه من انجام بسیاری از لحظات خشم). و من حاضر اجازه می دهد تا نفس من را به تصمیم گیری. (اما من هنوز هم نفس, من انسان هستم پس از همه),” او نوشت.

Meghan به این نتیجه رسیدند: “عشق و نور به هر کس به خواندن این با اشک, اتحاد, همدلی, و یا درد. من خود را به عقب. شما این رو.”

سابق براوو ستاره اعتراف به Us Weekly منحصرا در ماه ژانویه که او و جیم می تواند به بهبود خود را coparenting مهارت های خود را زیر نوامبر 50/50 بازداشت توافق.

“من آرزو می کنم بهتر بود,” او گفت: در آن زمان.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im