Meghan پادشاه ادموندز رقص به ‘Single Ladies’ پس از جیم نشان می دهد دختر

Meghan پادشاه ادموندز و رقصید به بیانسه “Single Ladies” روز بعد از او جدا, شوهر, جیم ادموندزتایید او یک دوست دختر جدید.

“همه تا لباس پوشیدن برای رفتن به قرنطینه باشگاه امشب” سابق Real Housewives of Orange County, ستاره, 35, زیر نویس یک Infinite تصویری در جمعه, 18 آوریل نشان داد که او ظاهرا برهنه به جز یک بالش و یک کمربند. “حداقل وجود دارد نمی تواند یک خط در حمام!! در حال حاضر من کجا quaran-tini و من کجا هستند خانم ها تنها در!?”

او نوشته شده risqué تصویری دو روز پس از سابق حرفه ای بازیکن بیس بال, 49, تایید رابطه اش با Kortnie اوکانر — زنی که با او و مگان گفته بود یک سال قبل از تقسیم در ماه اکتبر.

Meghan King Edmonds Dances to ‘Single Ladies’ After Jim Reveals New Girlfriend
Meghan پادشاه ادموندز حسن نیت ارائه میدهد Meghan پادشاه ادموندز/Infinite

سابق St. Louis Cardinals ستاره که آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه مارس به اشتراک گذاشته شده یک سری از عکس در Instagram در چهار شنبه, مارس 15 که نشان داد اوکانر — که او نام خود را به “قرنطینه تمرین شریک” — کار کردن با او در خانه اش ،

“به وضوح @Kortnieoc است که همیشه مصرف آن را جدی” او زیر نویس آینه عکاسی از خود از این جفت ارز است.

Jim Edmonds Quarantining With New Girlfriend Kortnie OConnor
جیم ادموندز و Kortnie اوکانر حسن نیت ارائه میدهد از جیم ادموندز/Instagram

ما هفتگی اخبار شکست در اکتبر که جیم و مگان تا به حال نام آن را واریز و پس از پنج سال از ازدواج. این جفت ارز به اشتراک گذاری سه فرزند دختر, آسپن, 3, و, دوقلو, هیز و هارت 22 ماه.

زن و شوهر فروپاشی آمد به عنوان وبلاگ نویس متهم شوهرش از کون با پرستار بچه, که هر دو جیم و زن جوان را تکذیب کرد.

در ماه ژانویه Meghan صحبت کرد و او را “دانش صمیمی” پادکست در مورد اتهام با اوکانر است که اتفاق افتاده است در اوایل ازدواج خود را. در حالی که اعتراف به این که زن بود و یکی از دوستان او, مگان گفت که آنچه اتفاق افتاد “یک چیز.”

او با اشاره به حادثه در ژانویه چرا که او ادعا کرد که جیم تعطیلات در آن زمان در کبو سن لوکاس مکزیک با زن است.

“هنگامی که او می رود به کبو برای یک جشن تولد از درک من او طول می کشد این دختر با او. این سه دختر,” او گفت:. “این دختر که من فکر کردم دوست من. من کنار من uncomfortability با یک, همه چیز من تا به حال در مورد سه نفری که عجیب و غریب و ناخالص چون من سرگرم کننده بود و می خواست به انجام همه چیز برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>