Meghan پادشاه ادموندز به نظر می رسد به سایه شوهر جیم او به عنوان جنگ Coronavirus

فقط شوخی? Meghan پادشاه ادموندز به نظر می رسید به مسخره کردن او جدا, شوهر, جیم ادموندزبه عنوان سابق MLB ستاره جنگ coronavirus.

سابق زنان خانه دار واقعی نارنجی تعدادy ستاره, 35, ارسال شده توسط Infinite تصویری در روز شنبه, آوریل 4 شرح آن “من بچه من kiddd اما این پایان مورد علاقه من است” همراه با یک شیطان emoji winking emoji و هشتگهای #جوک #gotatextfrommyex.

در این ویدئو او لب همگام سازی به عنوان کسی که می گوید: “من یک متن از سابق من روز دیگر او گفت: او به من از دست رفته. من گفت: “من متاسفم من نمی توانم در حال حاضر من در یک مراسم تشییع جنازه.’ او گفت: “آه خدای من. که فوت کرد؟’ من گفت: “احساسات من برای شما بود. خداحافظ f—ker.'”

“بهترین چیزی که من دیده ام در رسانه های اجتماعی در روز…هاها! با تشکر برای به اشتراک گذاری” یک فن اظهار نظر در پست. “Omg من ترک خوردگی. من امیدوارم که مبتنی بر یک مکالمه واقعی!” اضافه شده یکی دیگر از. “شما لیاقت خیلی بهتر از آنچه که شما ازدواج کرده است. امین” یکی دیگر از فن نوشت.

یکی دیگر پیرو نوشت که تصویری بود “وحشتناک” دیگران در دفاع از آن را به عنوان یک شوخی در حالی که یک فن اظهار نظر که آنها “عشق سایه.”

وبلاگ نویس — که تقسیم از شوهرش پنج سال در ماه اکتبر در میان اتهامات او می خواهم فریب خورده او را با یکی از چهار دایه (او آن را تکذیب کرد) — نیز به اشتراک گذاشته شده در این پست در Instagram داستان همراه با کلمه “Byeeeeeeee” و با تکان دادن دست و خنده-گریه از emoji.

Meghan King Edmonds Wants Partner Who Isnt Trying to Suppress Her
Meghan پادشاه ادموندز و جیم ادموندز حسن نیت ارائه میدهد Meghan پادشاه ادموندز/Instagram

پست خود آمد و سه روز پس از سابق St. Louis Cardinals بازیکن تایید کرد که او می خواهم آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“من از هر کسی که گفته آرزوهای خوب و آرزو من بهترین” جیم 49 گفت: در Instagram داستان در چهار شنبه, آوریل 1. “من تست مثبت برای ذات الریه و من یک تست برگشت مثبت برای ویروس. من به طور کامل علامت-در حال حاضر رایگان و خوبی انجام, بنابراین من باید به حال آن را برای در حالی که قبل از من تست شده است.”

در حالی که او احساس بهتر, این مفسر ورزشی خواست پیروان خود را به COVID-19 همه گیر جدی است.

“آیا این کار را به آرامی,” او اضافه شده قبل از ارجاع خود را مارس 28 سفر به بیمارستان. “اگر شما احساس نمی خوب, رفتن به دکتر, رفتن به اتاق اورژانس اگر شما می توانید. … آنها نمی خواهید برای تست من و من آنها را مجبور به من را به اتاق اورژانس و پایین و ببین ذات الریه و ویروس پس همین حالا آن را به آرامی. مراقبت از خودتان است. هیچ پزشکی چیزی جز استراحت. که همه من انجام شده است.”

جیم سلامت نبرد آمد به او و همسر خود جدا همچنان به مبارزه با بیش از بازداشت خود سه بچه, آسپن, 3, و, دوقلو, هیز و هارت 21 ماه. Fox Sports Midwest پخش ادعا کرد که مگان در زمان فرزندان خود را به کالیفرنیا بدون گفتن او اما هرزه گفت: ما هفتگی است که آن را “یک preapproved سفر امضا شده نگهبان litem آگهی.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de