دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن صدای به سیاه امریکا

بسیاری از کلیساها در غرب فیلادلفیا, پست, آگهی, صحبت از احیای کنار زخم های دیواری و سوخته ردیف خانه های با سوار کردن درب. اما در داخل اولین Immanuel Baptist Church, یکی دیگر از احیای جریان است: سیاسی است. حداقل این چیزی است که پاریس extreme networks امیدوار است. “نشانگر موفقیت این است که مردم در انتخابات امشب” 37 ساله و جمهوری خواه می گوید من در اخیر ژانویه شب. او با اشاره به 60 یا بیشتر (بیشتر) سیاه مردمی در pews به دنبال رستگاری و … مایل به دیدن اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند کمک به آنها آن را دریافت کنید.

کاخ سفید جانباز تحت جورج دبلیو بوش و عضو هیئت مدیره برای صدای برای مغلوب ساختن پیشی جستن, extreme networks است که یک بازیکن کلیدی در رئیس جمهور به ظاهر وابسته به دان کیشوت به تلاش خود برای سال 2020: برای برنده شدن در حمایت از رای دهندگان که حمایت حریف خود را با حدود 93 درصد از آرا در سال 2016. Extreme networks “یک jack-of-all-trades می گوید:” هریسون فلوید, مدیر اجرایی, سیاه, صدای, برای مغلوب ساختن پیشی جستن کسی است که ثابت خواهد کرد محوری در این سازمان سفر به نوسان متحده از گرجستان و کارولینای شمالی به اوهایو و فلوریدا. و در عین حال او بحث برانگیز است و حتی با شخص وزیر حمل گذشته مشکوک است که در برخی از راه های آینه خود رئیس جمهور جنسی بی احتیاطی. “در برخی از محافل به ما مراجعه کنید او را به عنوان” زننده کون گنده, پاریس,.’ اما شما ببینید در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان هیچ یک از این مسائل می گوید:” یوجین Craig, سیاه و معاون سابق صندلی مریلند حزب جمهوریخواه و از منتقدان رئیس جمهور شعارهای نژاد.

P20191217SC_0610

ایستاده در زیر یک عکس از شام آخر به تصویر می کشد سیاه و سفید عیسی extreme networks چیزی جز کتاب مقدس گفت: در کلاسیک کلیسا صحبت می کنند که هدف او این است که “نفوذ به قلب و ذهن” از کسانی که آمد. پس از امشب “آنها را می دانم آنچه که او انجام داده است و آنها ممکن است شناخته شده اند قبل از.” و یا در کتاب مقدس نظر: آنها باید بدانند او کار می کند. و اگر شما گوش دادن به extreme networks, آنچه در آثار هستند! سیاه بیکاری در همه زمان پایین و مالکیت کسب و کار تا با ارزان تر از هزینه های سلامت با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن-نهاد تغییر حکومت است که اجازه می دهد تا کسب و کارهای کوچک به استخر از سلامت خود را بیمه. به عنوان extreme networks, یادداشت ها, سریعترین رشد گروهی از صاحبان کسب و کار کوچک سیاه و زنان است.

در انتخابات, لایه برداری کردن حتی یک تکه کوچک از رای گیری در ایالت های مهم مانند پنسیلوانیا می تواند تعیین کننده باشد.

تهمت نیست فقط نشانه آینده عمل اضافه کردن $255 میلیون در سال به مطالعات بنیادی برای اقلیت خدمت کالج, اما او نیز لغو شد 300 میلیون دلار در وام های فدرال بدهکار توسط چهار تاریخی سیاه و سفید کالج ها پس از طوفان کاترینا و ریتا — وام جمهور باراک اوباما در سمت چپ ایستاده است. و هنگامی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نمی خواهم برای قرار دادن یک نقطه عطفی زندان اصلاحات لایحه برای رای گیری در سنا طبقه مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت. Extreme networks کمک کار با کاخ سفید در این لایحه و آن گذشت در مغلوب ساختن پیشی جستن سال دوم به عنوان رئیس جمهور توسط یک 87-12 رای دادن. مقایسه اوباما نمی, راه اندازی اصلی قانونگذاری فشار در عدالت کیفری اصلاح تا نزدیکی پایان دوره دوم خود.

IMG_2813

“رهبری جالب است. هنگامی که آن را مهم است برای سر کشیش به پدر خود را به آن را به انجام” extreme networks می گوید جمعیت اضافه کردن بعد: “چالش من! رفتن به خانه و انجام تحقیقات خود را در مورد آنچه این رئیس جمهور در حال انجام است.”

اگر رای دهندگان آنها را نیز پیدا کردن لکه ها: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادی آموزش و پرورش کاهش می تواند آسیب HBCUs و یا چگونه خود را عقبگرد اوباما-دوران مقررات زیست محیطی را تحت تاثیر قرار جوامع رنگ بیشتر در معرض خطر آلودگی هوا و آب. نرخ بیکاری کاهش یافته و به پایین تاریخی اما نابرابری درآمد افزایش یافت و به بالاترین سطح در 50 سال گذشته در ماه سپتامبر تشدید مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کاهش مالیات. که ضبط به علاوه مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخچه نژاد طعمه و حزب دموکرات را دیرین گرفتن در رای دهندگان باعث می شود بسیاری از کارشناسان سیاسی تردید تهمت می تواند جدی تاخت و تاز. “این صداها برای مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ یک از آنها را باید ایستاده و با جامعه سیاه و سفید. هیچ یک از آنها واقعی برسد. آنها چهره های سیاه و سفید برای سفید محافظه کاری” کریگ می گوید.

Screenshot 2020-02-14 at 11.21.35 AM

پس از آن وجود دارد extreme networks خود را ضبط. در حالی که کار به عنوان مدیر حوادث در آریزونا دولت مک کین موسسه بین المللی رهبری در سال 2014 او متهم شده بود توسط یک همکار از لیسیدن گردن و دیگری گفت که او وانمود به جدا کردن شلوار خود را انجام “masturbatory حرکات” و گفت که او می خواست به رابطه جنسی با او (او انکار نمی کند که عمل می کند اما گفت: آنها رابطه بر اساس یک گزارش تحقیقی انجام شده توسط دانشگاه). و او را در مقایسه با نشت از آن گزارش به مدرن روز مجازات. “این چیزی است که اتفاق می افتد به بسیاری از محافظه کاران این روزها زمانی که شما صحبت می کنند و شما موثر می گوید:” extreme networks است که تحت پیگرد ایالتی آریزونا. این یک پاسخ یادآور مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد خود را به اتهام تجاوز جنسی به عنوان به خوبی به عنوان بدنام Access Hollywood نوار.

با اینحال فشار خود را به صورت سیاه و سفید رای می توانم پیدا کردن برخی از کشش. مغلوب ساختن پیشی جستن 7 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار رای در سال 2016 بالاتر از قبلی دو نامزد جمهوری خواه. در سال 2018 midterms دموکرات ها برنده 90 درصد از رای دهندگان آمریکایی … blowout اما یک کوچکتر است. رای گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن آفریقایی کار تصویب شده است گسترده از به عنوان کم 10 درصد در نظرسنجی گالوپ به عنوان بالا که 27 درصد در راسموسن گزارش و Zogby تجزیه و تحلیل نظرسنجی.

در انتخابات, لایه برداری کردن حتی یک تکه کوچک از رای گیری در ایالت های مهم مانند پنسیلوانیا می تواند تعیین کننده باشد. در فیلادلفیا رویداد راننده اتوبوس مدرسه و خود توصیف سیاسی مستقل رابرت استوارت می گوید: “این قطعا رفتن به تغییر درک آنچه که من در مورد رئیس جمهور.”

11103222_10100336218846616_2333954816011456766_o-1

آن را به یک صعود برای extreme networks که بزرگ شده در شهر فینیکس در “بسیار محافظه کار و خانواده به این معنا است که ما مسیحی” و صحبت به عنوان یک نوجوان در سال 2000 کنوانسیون حزب جمهوری خواه. او با حضور در دانشگاه و سپس مشغول به کار و مشاغل متعدد در دولت بوش از جمله مدیر از توسعه. کاخ سفید نیز که در آن extreme networks پرست عشق خود را برای کراوات — او ادعا می کند خود را به بیش از 600 و خواستار آن خود را معاون: “باید به جایی جدید است ؟ باید دریافت جدید کراوات. کاخ سفید برای کریسمس? جدید کراوات.”

آن را ممکن است خود را تنها معاون اما مجموعه ای در برابر پس زمینه از غرب فیلادلفیا محله که در آن نرخ بیکاری 20 درصد بود در 2018, extreme networks زمین روشن است: دموکرات ها شکست خورده اند این شهرستانها داخلی. او و مغلوب ساختن پیشی جستن قدرتمند رستگاری داستان به فروش برساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im