دیدار با جدید چهره زن طرفدار فوتبال

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل این است که جسورانه, گران آزمایش در زنان طرفدار ورزش است.

پا-کارخانه برش راست دست است. رستوران کوچک در سمت چپ سرعت بخشیدن به از دست ندهید. فقط زمانی که شما فکر می کنید که شما نمی. سابق پیگیری standout تبدیل طرفدار پرچم فوتبال و راگبی, بازیکن Santia عرشه ساخته شده است یک نام برای خود با ترک مدافعان ایستادن در سیمان رفتن ویروسی با رعد و برق حرکت می کند و معوج abs.

در گذشته عرشه 28, ممکن است یک استقلالی. اما به لطف او بدون توضیح سریع, پا, رسانه های اجتماعی ادراک و زمان عرشه نوشتن های مختلف فصل امضای قرارداد با لس آنجلس شعله های آتش از لیگ فوتبال زنان انجمن (WFLA) برای اولین بار چند دلار قرارداد در فوتبال زنان تاریخ است.

“من به یاد داشته باشید من فقط جیغ. دوست من فکر کردم کسی مرده بود و یا چیزی” عرشه می گوید من از زندگی-تغییر تلفن تماس بگیرید. او در جریان جنگ سرد در حالی که آموزش برای فصل, اما او به عنوان بازگو لحظه شما می توانید هیجان پالس از طریق بدن خود را. “حتی به این روز آن را خیلی اتفاق می افتد بسیار سریع و من فقط نوع پرتاب به همه این مسائل” او همچنان ادامه دارد. او تلفن شده است زنگ nonstop با تبریک به او آموزش می دهد. لیگ که قرار بود به آن داد و بیداد در ممکن است اما این نمایشگاه فصل به تعویق افتاد با توجه به COVID-19.

هر چند WFLA نمی خواهد شروع بازی تا 2021 عرشه را ثبت علائم یک لحظه نقطه عطفی برای زنان طرفدار فوتبال. زنان فوتبال داد (WFA) بوده است از سال 2009 و امضا تلویزیونی مقابله با یازده ورزشی/FTF (برای طرفداران) شبکه برای سال 2020 فصل است. اما ردپای بازیکنان مجبور به پرداخت بالاتر از 2000 $در یک فصل به بازی. به طور مشابه, Legends Football League (LFL) — مجددا در این سال به عنوان افراطی فوتبال لیگ را پرداخت نمی کند آن بازیکن و یا حتی ارائه بیمه درمانی.

به همین دلیل عرشه امضای حتی یک تست نشده لیگ و با مقدار دقیق اعلام نشده — ساخته شده بسیاری از سران نوبه خود. “این سرنوشت لحظه در تاریخ می گوید:” شلی Zalis بنیانگذار زن خارج قسمت یک شرکت هل دادن برابری جنسیتی در محل کار.

ما در حال گرفتن پرداخت می شود به اندازه کافی به مالی رایگان.

Santia عرشه

متولد در گرینویل کارولینای جنوبی و مطرح در هوستون با سه برادر فوتبال همیشه یک بخشی از عرشه زندگی. برادران همه بازی در حال اجرا بازگشت با دو درآمد بورس تحصیلی کالج ارائه می دهد و با استعداد بود ژیمناست. عرشه رفت و به Texas A&M کینگزویل در یک مسیر بورس شد و گواهی مربی تناسب اندام پس از او فارغ التحصیل در سال 2014.

SantiaDeck-8496-V2-Color

خود را به سمت رقابتی رفتن او پیوست پرچم آمریکا در لیگ برتر فوتبال در سال 2015 شد و آن زمان منجر حمله کننده. او همچنین کشف یک فرصت با مهارت های فوتبال و روال تمرین برای ساخت یک رسانه های اجتماعی زیر است. در نتیجه “ملکه Abs” متولد شد, با ویروسی کلیپ از شکستن مچ پا ترغیب او به 440,000 Instagram followers. هنگامی که او shoutouts از امثال Atlanta Falcons گیرنده گسترده خولیو جونز و دعوت به بازی فوتبال با رپ Quavo او می دانست که او به چیزی است.

او می خواست تر, بنابراین او سعی LFL اما ترک پس از آسیب-سرند نیم فصل که تقریبا sapped او عشق بازی. او علاقه مربیان اما طرفداران نهایی نی. لیگ آغاز شده بود به عنوان فوتبال لیگ قبل از اینکه rebranded به عنوان افسانه های لیگ برتر فوتبال و نحیف لباس جذب شیدا مردانی که به طور منظم از بازیکنان به خود را نشان می دهد عرشه می گوید. او نقل مکان کرد به راگبی, ساخت آمریکا, تیم ملی قبل از گرفتن دوباره مصدوم شده. اما Lupe رز که تاسیس WFLA و صاحب لس آنجلس شعله های آتش شد سراغ او.

رز رو عرشه توجه با گفتن او را که او می خواست به پرداخت شکاف و توانمند سازی زنان است. “ما در حال گرفتن پرداخت سکه” عرشه می گوید. “ما در حال گرفتن پرداخت می شود به اندازه کافی به مالی رایگان. ما در حال بازی در استادیوم. ما در حال بازی در مدارس و یا در برخی از تصادفی پارک در وسط هیچ جا.”

لیگ خواهد شد و مرحله اول آن مرحله در ماه مه پس از آن کامل ممکن است به اوت نجومی سال آینده — بهره گیری از مردان فوتبال offseason. کمیسر براندون شلبی می گوید: 10 فرانچایز باید صاحبان و جذب بازیکنان, اما این لیگ دارای 32 نام تیم ها و آرم کپی رایت — پس از آن قصد دارد به گسترش به سرعت. در واقع لیگ ارائه شده است 22 از franchises برای فروش بر روی وب سایت خود را با شروع در $500,000 پاپ. می تواند صاحبان خواسته به پر کردن یک فرم آنلاین است که می پرسد, در میان چیزهای دیگر چه مقدار از آنها در حال حاضر به پرداخت و اگر آنها را به اعدام محکوم شده ام از جنایت. در میان صاحبان حق رای است رپر Ja Rule.

“هر زمان که شما در حال ایجاد یک خیابان یا یک کوچه است که هرگز قبل از انجام آن قطعا بخشی از نورد تاس” شلبی می گوید. “ما درک می کنیم که این روند در حال رفتن به یک شبه اتفاق می افتد و ما می خواهیم به آرامی قادر به ساخت و رسیدن به این اهداف با انتظارات واقع بینانه بیش از چند فصل از لیگ برتر.”

این لیگ شرکت مادر است که او آشامیدنی شرکت مستقر در کالیفرنیا, ساز, سالم, نوشیدنی آبجو و سخت لیموناد که برنامه های عمومی در این سال در بورس سهام Nasdaq. رز مدیر عامل شرکت. بخشی از هدف این لیگ به نظر می رسد بازاریابی نوشیدنی که فروخته خواهد شد در هر ورزشگاه. شلبی می گوید: حمایت از او نوشیدنی اجازه خواهد داد که لیگ برای قرار دادن در پایتخت برای ساخت یک درجه بالا محصول به جای این مدل از لیگ های دیگر نیاز به صبر برای درآمد به ساخت.

Todd_lunow

عرشه لیگ تیتر ستاره و رسانه های اجتماعی زیر بخشی از درخواست تجدید نظر به لیگ مدیران که بازاریابی گسترده پس زمینه. جزئیات قرارداد محرمانه باقی می ماند.

“آنها در حال تلاش برای گرفتن کسی که در حال حاضر دارای یک نام تجاری قابل تشخیص و اهرم است که به هر دو Santia نام تجاری و WFLA با هم در یک راه مثبت می گوید:” الن Staurowsky ورزشی مدیریت استاد در دانشگاه درکسل. “اما آنچه او قرارداد در واقع به معنی در شرایطی که بسیاری از جزئیات بیشتر من واقعا نمی دانم چه چیزی به آن را.”

به عنوان مسابقۀ ورزشی همچنان به عنوان یک موضوع داغ — از ایالات متحده زنان تیم ملی فوتبال به توافق دسته جمعی برای WNBA — این WFLA سرمایه گذاری بزرگ برای قرار دادن خود در مرکز گفتگو. در حال حاضر این سوال برای عرشه است: او می تواند توپ را بگیرد و اجرا با آن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im