دیدار با بانوی برجسته از رأی-با-ایمیل

چرا شما باید مراقبت از

این سخت-شارژ مادر تنها دو است که ارائه یک راه حل برای همه گیر-addled سیستم انتخابات.

  • کهربا McReynolds ساخته شده دنور پیشگام رای-با-پست برنامه است و در حال حاضر رفتن به مشاور متحده جستجو برای پاسخ های جدید در میان همه گیر.
  • مسئله این است که یک حزبی فوتبال با دموکرات ها مایل به گسترش رأی-با-ایمیل و جمهوری خواهان نگران است.

بودن در کسب و کار اصلاح امریکا, انتخابات, کهربا McReynolds همواره مشغول jetting از شهرستان به شهرستان قبل از پرواز بازگشت به خانه اش در دنور به پهلو دو ابتدایی دانش آموزان در شب.

McReynolds با پدرش سابق دفاع جنایی وکیل که بعدها یک قاضی.

در حال حاضر که coronavirus دارای پایه خود را و بقیه جهان — اصلاح طلب بسته 12 ساعت در روز با teleconferences که حمل ضرورت اقدام به امریکا ارقام را چگونه به مرحله یک انتخابات در این پاییز. او سازمان رای در خانه تبدیل شده است مورد علاقه مشاور دبیر دولت در سراسر کشور است. “کهربا است و نه صرفا حمایت برای گسترش رای-توسط-mail او تجربه دست اول با موفقیت پیاده سازی یک سیستم قرار داده است که رای دهندگان برای اولین بار در حالی که ایجاد توازن میان امنیت و دسترسی می گوید:” الکس پدیللا کالیفرنیا وزیر امور خارجه با ایمیل اعتباری کار خود را در دنور به عنوان مؤثر در کالیفرنیا رأی-با-ایمیل سیاست.

مقدار زیادی بیشتر مقامات زیر پدیللا را قدم به قدم. “همه گیر شده است در معرض آسیب پذیری قابل توجهی وجود دارد که در فرد در فرآیند رای گیری. و وجود ضرورت در حال حاضر برای دریافت این نمیفهمد می گوید:” McReynolds, 41. اما یک سوال مهم باقی می ماند: آیا این فقط برای رفتن به یک تغییر موقت یا این چیزی است که رای دهندگان انتخاب دراز مدت ؟

برای McReynolds راه حل برای انتخابات آشفتگی عملی است ترکیبی از ارائه برگه های رای به مردم درب و اجازه می دهد آنها را به بازگشت از طریق پست و یا در فرد است.

پس از همه رای دهندگان آمریکایی در حال حاضر قابل اعتماد در انتخابات سیستم تشدید روسیه دخالت در انتخابات 2016. با بسیاری از مردم مجبور به کار از خانه ایده نیز رای گیری از خانه به سختی به نظر می رسد رمان. و برای McReynolds راه حل برای انتخابات آشفتگی عملی است ترکیبی از ارائه برگه های رای به مردم درب و اجازه می دهد آنها را به بازگشت از طریق پست و یا در فرد است.

در حال حاضر تعدادی از کشورها — از جمله کلرادو, اورگان, Washington, یوتا و هاوایی — اتخاذ کرده اند این به طور کامل کنترل از راه دور سیستم. این کشورها همچنین در میان ملت و رهبران در مشارکت. در سال 2018 کامل 69 درصد از آرا در کشورهای غربی شد و از طریق پست کردن برگه های رای در کشورهای در سراسر طیف سیاسی است.

برخی از ایالت ها با توجه به اشکال دیگر رای گیری از راه دور پایین خط از جمله رای گیری آنلاین از طریق سرور امن و یا رای گیری از طریق تلفن از طریق رمزگذاری شده برنامه است. چنین اقداماتی در حال حاضر در محل در غرب ویرجینیا و دلاور اگر چه آنها را هدف قرار داده و برای کسانی که با معلولیت های خارج از کشور ساکنان و نظامی رای دهندگان. نیوجرسی آزمایشی پیوست و آن دو در مارس 12, اجازه می دهد برخی از ساکنان به استفاده از نرم افزار دموکراسی زندگی می کنند در آن شهرداری مدرسه-هیئت مدیره و به ویژه انتخابات است. McReynolds می گوید متحده هنوز هم نیاز به تست بیشتر برای کسانی که سیستم های “قوی تر از قبل از آن تا کنون خواهد بود آماده برای استفاده گسترده است.”

هنوز متحده به تغییر مقاوم هستند و شده اند به ویژه خیره در مورد اجرای این نوع از سیاست. در مارس ویسکانسین ادامه داد: آن فرد اولیه با وجود coronavirus نگرانی و برخی از مطالعات نشان می دهد مربوطه افزایش ویروس موارد پس از آن. در عین حال دولت لیبرال دیوان عالی کشور نامزد جیل Karofsky موفقیت با رای غیابی در آن مسابقه تنها تأیید جمهوری خواه معتقد است که عمل به آنها لطمه می زند.

اما تحقیقات جامع نشان داده که هیچ حزبی مزیت برای گسترش پست الکترونیکی انتخابات (و مستند تقلب انتخابات بسیار نادر است). علاوه بر این جمهوری خواهان, پیروزی قاطعانه در کالیفرنیا ویژه انتخابات در ماه مه بازپس یک خانه در ایالات متحده صندلی از دموکرات ها در بیشتر پست الکترونیکی-در انتخابات است.

McReynolds که خودش توصیف سیاسی “مستقل” می گوید تمایل خود را برای تغییر نیست و رانده شده توسط حزبی اهداف اما از شیفتگی با نوآوری جهان اطراف او. در حال رشد در این شهر کوچک در ایالت ایلینوی از کیونی او پدر یک وکیل مدافع جنایی است که بعدها تبدیل به یک قاضی. اوایل دوران کودکی در حافظه او است تماشای دکمههای تا وکیل دریافت بر روی زانو های خود را و ایستادن روی سر در حیاط جلویی. “به همین دلیل است که شما انجام دهید?” او پرسید و او پاسخ داد: “آیا شما می خواهید به دنبال در جهان متفاوت است؟”

unnamed-2

به عنوان یک جوان کارمند در دنور انتخابات اتاق او پر از مجله خود را با راه هایی برای ایجاد رای گیری آسان تر برای او تشکیل … حتی اگر آن بعید به نظر می رسید او را فرصتی برای اجرای آنها. این تغییر پس از انتخابات 2006 مملو از صف های طولانی و ضعیف اجرا تکنولوژی مجبور لرزش ، در سال 2011 او در دنور مدیر انتخابات کمک به نوشتن کلرادو اصلاحات آن را به عنوان یک رهبر ملی در تمام الکترونیکی انتخابات است.

او در سمت چپ دنور انتخابات در اواسط سال 2018 شروع به رای دادن در خانه و نوشتن زمانی که زنان راییک کتاب به انتخابات اصلاحات منتشر شده در ژانویه. و هنگامی که او توضیح می دهد که چگونه دولت باید با رای دهندگان او اغلب تصویب یک کسب و کار ذهن-مجموعه. “مشتریان ما گفتن چیزی از طریق داده های خود را از طریق تماس, ایمیل, شکایت, تعارف آنها به ما گفتن یک داستان” McReynolds می گوید. حال سؤال این است که آیا امریکا انتخابات-دونده می تواند ارائه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de