دیدار با 6 ‘عشق کور است’ زوج که مشغول ظرف 10 روز

ممکن است به طور کامل در عشق سقوط تا کنون که بدون دیدن فرد است ؟ این سوال در Netflix بکشد عشق کور است. پنج قسمت کاهش یافته و در روز جمعه 14 فوریه نشان مجرد وارد شدن به هر یک از دیگر در داخل غلاف اتصالات ساخته شده و پیشنهاد می افتد.

زوج ها باید 10 روز در غلاف و پیشنهاد می تواند در هر زمان. “آزمایش” اجرا می شود بیش از 38 روز: از روزی که شروع به صحبت کردن در غلاف به رفتن در تعطیلات جلسه هر یک از دیگر خانواده ها و عروسی.

اما آن را کمی پیچیده در ابتدا از آنجا که برخی از مردم اتصالات چندگانه.

جسیکا چاق شدن در یک نقطه سخت در آغاز. در پایان قسمت اول علامت Cuevas و او دیوانه شده مورد هر یک از دیگر, اما او مردد در مورد تفاوت سن — او 34 در حالی که او را 25. زمانی که مت بارنتکه او نیز شده بود اتصال با, توضیح داد که او پرتاب شد من علامت اعتماد به نفس در آنها او همچنین گفت: Jess که او می خواهم “پیشنهاد فردا” به او. بیانیه ای که یک تغییر بازی جسیکا. او گفت که او به طور کامل با او.

اما بارنت, 27, سپس شروع به ساخت اتصالات دیگر و در واقع گفته جس روز بعد او نمی دانم اگر این است که آنچه منظور او. در نهایت او تصمیم گرفت به پیشنهاد کهربا پایک و به جای علامت پیشنهاد به Jess.

که تنها دو زوج! در اینجا یک شکست تمام جفت که مشغول شدم و چه اتفاقی افتاده است که همه زوج عازم مکزیک برای چند شب با هم:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>