دیدار Marketplace را 2020 تنوع دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی

ما هیجان زده به اعلام گیرنده 20 از سال 2020 ProPublica تنوع بورس تحصیلی. در این سال دریافت کنندگان انتخاب شدند و از نزدیک به 250 متقاضیان است. هر یک از این استعداد روزنامه نگاران را دریافت خواهد کرد $750 بورس تحصیلی برای شرکت در یک کنفرانس در سال 2020 است. ما درک می کنیم که وقایع کنونی آن را به احتمال زیاد است که برخی از این کنفرانس خواهد بود به تعویق افتاده و یا لغو شود. اگر اتفاق می افتد که ما با هر برنده به صورت جداگانه به آمده تا با یک طرح.

ما در مورد نوشته ام چه ProPublica در حال انجام برای افزایش تنوع از ما newsroom و گسترده تر جامعه روزنامه نگاری. این برنامه بورس تحصیلی است که بخشی از تلاش های مداوم ما و کمک خواهد کرد آن را آسان تر برای روزنامه نگاران کمتر از جوامع به استفاده از همه چیز را در این همایش ارائه دهد.

در اینجا این سال گیرندگان:

Ahmari آنتونی

Ahmari آنتونی تازه وارد در دانشگاه هاوارد در رشته روزنامه نگاری و minoring در انگلیسی. او متولد و بزرگ شده در پیتسبورگ. Ahmari شده است یک روزنامه نگار مستقل برای بیش از یک سال و او نیز به عنوان یک خبرنگار برای Hillstop و منجر به هو سرویس خبری. Ahmari نیز جامعه خدمات صندلی از دانشگاه هاوارد ایدا B. چاه, جامعه, دانش آموز تنها فصل از سازمان ملی. Ahmari علاقه مند به روزنامه نگاری تحقیقی به خصوص پوشش عدالت کیفری و آموزش و پرورش. پس از فارغ التحصیلی او قصد دارد در ادامه خود را مستقل حرفه ای در حالی که به دنبال یک استاد کار اجتماعی و با هدف پیدا کردن راه هایی برای استفاده از رسانه ها و روزنامه نگاری برای اتصال و توانمند سازی جوامع است. او خواهد شد حضور SRCCON.

الکس Brizee

الکس Brizee ارشد در دانشگاه آیداهو فارغ التحصیل در بهار سال 2020 است. او در دو رشته روزنامه نگاری و گرافیک طراحی و در نظر دارد به استفاده از مهارت های خود را به داستان کمتر جوامع است. در اصل از Miami — با کوبا آمریکایی پس زمینه — Alex سپری کرده است در سال گذشته کار بر روی یک پروژه با عنوان “قهوه ای” که شامل برخی از تجارب اسپانیایی و Latinx جوامع است. الکس در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان اخبار editor برای Argonaut او روزنامه مدرسه. اما عشق او را برای روزنامه نگاری پایان نیست با یک قلم و کاغذ: او در تابستان گذشته در ایالات متحده آمریکا امروز به عنوان یک گرافیک و مخاطبان کارآموز. Alex خواهد بود حضور در خشم.

الکسیس براک

الکسیس براک سوم-سال روزنامه نگاری و روابط عمومی و امور ارتباطات در Grady دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی. قبلا او به عنوان یک نگارش حقوقی کارآموز در مقطع کارشناسی نظر مقاله نویس دیجیتال کمپین سازمان و ارتباطات رهبری در فناوری راه اندازی. پس از فارغ التحصیلی او قصد دارد به ماندن در جنوب و استفاده از گزارش های تحقیقی و اطلاعات به عنوان ابزار برای حمایت از اقلیت کمتر. الکسیس با حضور NICAR.

مایا قهوه ای

مایا قهوه ای است که یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه استونی بروک در رشته روزنامه نگاری با جزئی در علوم سیاسی. او در Freeport, نیویورک جایی که او به دست آورد شور و شوق او را برای عدالت اجتماعی, مهاجرت و سیاست است. او زندانی برای مدت طولانی جزیره هرالد دفتر ارتباطات و بازاریابی در دانشگاه استونی بروک و جزیره هفتگی روزنامه جامعه. در حال حاضر او دستیار اخبار editor برای دانشگاه شهید بهشتی دانشجویی روزنامه دولتمرد و اغلب می نویسد و مجریان برای استونی بروک jamaine krige. او می بیند یک underrepresentation در مباحث پیرامون عدالت اجتماعی و اقلیت و امیدوار است برای پر کردن این فاصله با تبدیل شدن به یک کاخ سفید خبرنگار و یا مهاجرت خبرنگار. مایا خواهد شد حضور NABJ/نهج البلاغه.

Tylar Campbell

Tylar کمپبل در حال مطالعه برای کارشناسی ارشد خود را در رشته روزنامه نگاری در دانشگاه استنفورد. در حالی که یک دانش آموز در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس Tylar تابستان به عنوان یک محقق با کمپین کالج, فرصت, که در آن او به کمک تعدادی از نشریات که مورد بازجویی قرار نامتناسب نتایج برای دانش آموزان سیاه پوست در ایالت کالیفرنیا است. اختصاص داده شده به تغییر شکل روایت اجتماعی و عدالت اقتصادی دقیق نمایندگی و آشتی Tylar همچنان به نوشتن در مورد تنوع در آموزش و پرورش و مسکن و توسعه و تغییر آب و هوا برای جوامع ساحلی. او می بیند یک نیاز فرهنگی برای آگاه گزارش داد که ایجاد اعتماد در میان جوامع و اجازه می دهد تا برای کاهش از دروغ. او امیدوار است برای پر کردن این شکاف از طریق کسب مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک تحقیقی چند رسانه ای خبرنگار. Tylar با حضور NICAR.

ماریسول Fernanda چاوز

ماریسول Fernanda چاوز یک تازه وارد در دانشگاه تگزاس در ال پاسو. او با این نسخهها کار به عنوان web editor برای دانشگاه مقاله اکتشاف هماهنگی و انتشار محتوای آنلاین و چند رسانه ای بسته است. او نوشته است برای Borderzine دو زبانه چاپ و نشر دیجیتال پلت فرم با محتوای غنی در مورد مرز منطقه تولید شده توسط چند فرهنگی دانشجویی و روزنامه نگاران. او با حضور در حوادث است که به آموزش روزنامه نگاران در دیجیتال مهارت و استراتژی برای به سرعت در حال تحول چشم انداز رسانه های مانند آسوشیتد پرس سردبیران رسانه های’ NewsTrain و اولین پیش نویس کارگاه “2020 زنده شبیه سازی: El Paso.” ماریسول خواهد شد حضور ONA.

Irena فیشر-Hwang

Irena فیشر-Hwang است که یک دانشجوی کارشناسی ارشد در کارشناسی ارشد روزنامه نگاری برنامه در دانشگاه استنفورد. او در حال حاضر با این نسخهها کار استنفورد بزرگ محلی اخبار تیم و تولید MIT کاتالیزور پادکست برای MIT باشگاه شمال کالیفرنیا. قبلا او نوشت: امکانات و تولید یک پادکست در موسیقی کلاسیک برای اخبار صبح دالاس. کار او به نظر می رسد در اسمیتسونیان, مجله آنلاین, KQED و شبه جزیره را فشار دهید. او به اتمام دکتری در رشته مهندسی برق در دانشگاه استنفورد به دست آمده و او کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی برق از دانشگاه MIT. پس از فارغ التحصیلی در ماه ژوئن او قصد دارد به کار در اطلاعات روزنامه نگاری با تاکید بر گفتن داستان انسان از طریق داده است. Irena خواهد شد حضور AAJA.

Destiniee Jaram

Destiniee Jaram است junior تحصیل در رشته روزنامه نگاری و آفریقایی مطالعات انجام شده در دانشگاه اوهایو. او به عنوان یک مترجم آزاد برای نشریات مانند پست آتن پوشش هر دو سخت اخبار و ویژگی های. او در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک چند رسانه ای روزنامه نگار در رسانه های عمومی مرکز WOUB در Athens, Ohio. Destiniee متخصص در همجنسگرایان+ جنسيت و نژاد می تپد. او امیدوار است به جوامع به حاشیه رانده شده از یک پلت فرم خود را به شنیده می شود و تحت پوشش نسبتا از طریق کار خود را پس از فارغ التحصیلی. Destiniee خواهد شد حضور NABJ/نهج البلاغه.

Rcaf

Rcaf است که یک کاربر در آلاباما در رشته مطالعات ارتباطی. او در حال حاضر با این نسخهها کار مدرسه در مقاله Alabamian به عنوان یک بخش اخبار ویرایشگر. در سال گذشته او تحقیق تفاوت در نشریات دیجیتال’ پوشش از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید. او مشتاق به عنوان یک روزنامه نگار گزارش در مورد مسائل حقوق مدنی و مراقبت های بهداشتی. او خواهد شد حضور NABJ/نهج البلاغه.

ثانیا Kamidi

ثانیا Kamidi ارشد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا, تحصیل در رشته ارتباطات است. او در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان معاون اخبار سردبیر و مدیر استراتژی رسانه های اجتماعی در روزانه, پیوند, یک روزنامه دانشجویی در UCSB. در زمان او در Nexus او در درجه اول مشغول به کار بر روی تنوع پوشش خبری و تولید بیشتر خدمات روزنامه نگاری. او را از ادامه کار او در تقاطع گزارش و تعامل مخاطبان در بالتیمور خورشید در تابستان امسال است. ثانیا خواهد شد حضور ONA.

النور Klock

النور Klock تازه وارد در دانشگاه اورگان دو رشته روزنامه نگاری و اسپانیایی با جزئی در چند رسانه ای. او یک تصویرگر دیجیتال برای چندین دانشجو-اجرای انتشارات از جمله اخلاق مجله برنده جایزه مجله فرهنگی. بعد از سقوط او را مطالعه روزنامه نگاری در این دانشگاه خودمختار ملی مکزیک در مکزیکو سیتی. هدف او این است که به ترکیب تصویر سازی دیجیتال با روزنامه نگاری برای ایجاد دسترسی بیشتر رسانه ها چشم انداز است. النور خواهد شد حضور AAJA.

Nikhil Mandalaparthy

Nikhil Mandalaparthy نامزد کارشناسی ارشد در دانشگاه شیکاگو هریس مدرسه سیاست عمومی و متخصص در توسعه بین المللی. او گزارش های متمرکز در تقاطع سیاست و دین در جنوب آسیا است. اخیرا به عنوان یک “فراتر از دین” گزارش همکار برای مرکز پولیتزر برای بحران گزارش او مورد بررسی قرار گرفته شده چگونه فضاهای مذهبی در هند هستند که تحت تاثیر افزایش قطبش و اسلام هراسی است. او نوشتن را در ظاهر پاکستانی و بین المللی رسانه های خبری از جمله, حرکت, سحر, دیپلمات و چشم انداز هند است. Nikhil خواهد شد حضور AAJA.

الهام مارتینز

الهام مارتینز یک دانشجوی سال دوم علوم سیاسی عمده در دانشگاه نیومکزیکو و اخبار سردبیر در کالج دانشجو-اجرا روزنامه جدید مکزیک روزانه Lobo. او دولت های دانشجویی ضرب و شتم خبرنگار و امید به یک روز در گزارش داخلی و سیاست بین المللی. او هدف خود را به استفاده از گزارش برای نگه داشتن دولتی پاسخگو به مردم آنها نشان دهنده توسط رمزگشایی پیچیده سیاسی اصطلاحات و به دیدگاه های گوناگون به کار روزنامه نگاری. الهام خواهد شد حضور NABJ/نهج البلاغه.

پیتر Okeugo

پیتر Okeugo یک دانشجوی کارشناسی ارشد در مدرسه جدید تحقیقات اجتماعی در نیویورک, رشته, خلاق, نشر و روزنامه نگاری انتقادی با جزئی غلظت در مطالعات مهاجرت و یک گواهی فارغ التحصیل در جنسیت و تمایلات جنسی مطالعات. او علاقه مند است در پایدار عدالت اجتماعی در تقاطع همجنسگرایان+ مسائل مربوط به بهداشت عمومی و پناهندگان. قبل از حرکت به ایالات متحده در ماه جولای 2018 پیتر بود که یک خبرنگار با نیجریه را به طور گسترده به عنوان خوانده شده روزنامه پانچ. او گزارش امن آزادی زیر سن قانونی دختران مسیحی ربوده شده توسط بوچی شعر’iah کمیسیون در شمال نیجریه است. او همچنین گزارش داد بشر+ حقوق در آفریقا است. پیتر 2018 رهبر اوباما رهبران بنیاد: آفریقا برنامه. او به تازگی پذیرفته ایالت نیویورک برنامه مشاوره به مربی جوان مردم. پیتر خواهد شد حضور NLGJA.

Nushrat رحمان

Nushrat رحمان نامزد کارشناسی ارشد در دانشگاه کلمبیا مدرسه روزنامه نگاری که در آن او را پوشش می دهد مهاجرت و جنسیت و مذهب و مسائل اجتماعی. قبل از کلمبیا, Nushrat freelanced برای نشریات محلی در دیترویت زادگاه او نوشت و درباره مهاجرت کارآفرینان و کسب و کارهای کوچک محلی. در سال 2018 او انتخاب شده به عنوان یکی از 13 همکاران برای ویرایش نیویورک تایمز عضویت در خبرنامه برای دانشجویان و فارغ التحصیلان. Nushrat فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی وین جایی که او مورد مطالعه فارسی و جامعه شناسی به عنوان یک دیترویت شهری محقق است. او را رانده به پوشش underreported جوامع و سیاست که آنها را از طریق یک روایت و تحقیقی لنز. او امیدوار است برای یک روز تبدیل به یک مهاجرت خبرنگار. Nushrat خواهد بود حضور در خشم.

شانا Risby

شانا Risby ارشد در ماریان دانشگاه در فوند دو لک ویسکانسین در رشته ارتباطات و روابط عمومی با جزئی در روانشناسی است. در سال اول در دانشگاه, او یکی از بنیانگذاران اولین سیاه اتحادیه دانشجویی. او آغاز شده به عنوان روابط عمومی هماهنگ کننده است و در حال حاضر رئيس جمهور است. در تابستان گذشته او با خبر لنگر کارولین کلیفورد در یکی از دیترویت, برترین اخبار, ایستگاه, WXYZ-تلویزیون به عنوان یک اخبار کارآموز. شانا انجام تحقیق در استانداردهای زیبایی در رسانه های جریان اصلی و اثرات آنها را بر روی زنان آفریقایی آمریکایی. شانا هدف این است که به کار به عنوان یک روزنامه نگار با تمرکز بر مسائل نژادی و سلامت روان. شانا خواهد شد حضور NABJ/نهج البلاغه.

Angélica سرانو-رمان

Angélica سرانو-رمان ارشد روزنامه نگاری در دانشگاه دل Sagrado Corazón در پورتوریکو و او کار کرده است برای پورتوریکو مرکز روزنامه نگاری تحقیقی پس از 2019. او محبوس در پورتوریکو اصلی, روزنامه, El Nuevo Dia, در سال 2019 پوشش جامعه کسب و کار و علم ، کار او شده است در محلی و ایالات متحده آمریکا سرزمین اصلی رسانه ها از جمله مترو پورتوریکو و اورلاندو سنتینل. سرانو-رمان نیز یک عضو از انجمن ملی روزنامه نگاران اسپانیایی’ هیئت مدیره. او اولین پورتوریکو, گیرنده Facebook روزنامه نگاری پروژه بورس تحصیلی اعطا شده توسط نهج البلاغه. پس از فارغ التحصیلی در ماه ژوئن او شروع تحصیلات تکمیلی در کسب و کار و اقتصاد گزارش در شهر نیویورک است. Angélica خواهد بود حضور در خشم.

Dominick Sokotoff

Dominick Sokotoff یک دانشجوی سال دوم تحصیل در رشته علوم سیاسی در دانشگاه میشیگان است. در تابستان گذشته دومینیک بود کارآموز در آمریکا عکاسان مطبوعات’ گالری که در طی آن او در مصاحبه با Nina Totenberg برای NPR “همه چیز در نظر گرفته شود.” Dominick در حال حاضر یک عکاس و خبرنگار در میشیگان روزانه و او که قبلا نوشت: برای روچستر پست-بولتن. به عنوان یک خبرنگار او بر گزارش های تحقیقی و سیاست است. او به تازگی گزارش در رشد سیاسی داخلی کمپین دروغ و تلاش برای نفوذ در 2020 انتخابات است. به عنوان یک عکاس خبری دومینیک را پوشش داده است تظاهرات مختلف و چندین کنگره و ریاست جمهوری و حوادث. Dominick در حال کار بر روی تمرین اجتماعی مسئول intersectional رویکرد به گزارش های تحقیقی و او هدف از نوشتن مقالات و عکس ها را که تحریک مثبت تغییر دهید. Dominick خواهد بود حضور در خشم.

دمی Vaughn

دمی Vaughn اخیر فارغ التحصیل توپ, کالج دانشگاه ایالتی ارتباطات و اطلاعات و رسانه. او در رشته روزنامه نگاری با جزئی در جامعه شناسی و غلظت در ارتباطات جمعی. او خود را آغاز روزنامه نگاری حرفه ای نوشتن برای روزنامه های محلی و مجلات. او فرعی را می توان در ایندیاناپولیس ستاره, Indianapolis, ضبط Ball State Daily News, سیاه, مطبوعات ایالات متحده آمریکا, ایندیانا, اقلیت, کسب و کار, مجله, امید برای مجله زنان و بلبرینگ مجله. او دارای یک شور و شوق برای صنعت سرگرمی و او ایجاد شده خود را آنلاین وب مجموعه ای است که ویژگی های افراد با نفوذ در تمام زمینه های. شور و شوق او را برای داستان سرایی به رهبری او را به مصاحبه با کوری عاقلانه و Kevin D. Richardson هر دو از تبرئه پارک مرکزی پنج ستاره واقعیت مثل کلودیا اردن. او امیدوار به همکاری با سازمان هایی مانند رواج پیچیده غرور نمایشگاه و E! اخبار در آینده است. دمی خواهد شد حضور NABJ/نهج البلاغه.

فرانسیسکو Velazquez

متولد و بزرگ شده در آتلانتا فرانسیسکو Velazquez در بر داشت شور و شوق خود را برای داستان سرایی و هر کجا او می تواند پیدا کردن حقیقت. او خود را تحت تاثیر قرار جنوبی و آمریکای مرکزی تربیت و روان سخنران اسپانیایی. به عنوان او در طلب خود را به توسعه مهارت های داستان سرایی او رانده است به گسترش مردم درک درستی از قرار دادن آنها در جهان و خود را بخشی جدایی ناپذیر در درون آن. او یک ارشد در دانشگاه ویسکانسین در رشته روزنامه نگاری و انسان شناسی با یک گواهی در Chicanx/Latinx مطالعات. او محبوس در دانشگاه هاروارد مهاجرت و پناهندگی درمانگاه و در ویسکانسین مرکز روزنامه نگاری تحقیقی. او همچنین یک سابق نوشتن همکار مرکز اخلاق روزنامه نگاری. او امیدوار است به کار به عنوان یک روزنامه نگار. فرانسیسکو خواهد شد حضور NABJ/نهج البلاغه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de