دیدار با علامت Mellman: به میانه رو طرفدار اسرائیل عمل پشت ضد ساندرز تبلیغات در آیووا

2018 انتخابات تعدادی از صریح ترقی خواهان در کنگره و در را باز کرد که قبلا سابقه گفتگو در مورد ارتباط ویژه ای بین ایالات متحده و اسرائیل است. اما برای دراز مدت دموکراتیک ناظر انتخابات خوانده شده را علامت Mellman یک مشاور آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته آن بود که یک علامت هشدار دهنده.

این هفته عمل سیاسی کمیته وابسته Mellman جدید گروه دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل در حال گذراندن حداقل 800.000 دلار در آگهی خرید در آیووا به بعد از انتخابات ریاست جمهوری امیدوار بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., که رای گیری به عنوان حزب سوسیالیست برای روز دوشنبه اولیه-انجمن ایالتی. حداقل یکی از این تبلیغات اشاره ساندرز حمله قلبی است. تبلیغ انتخاباتی که روزانه وحش در ابتدا گزارش روز دوشنبه اولین حمله ساندرز با نام تا کنون در هر انتخاباتی.

آگهی های مقابله با electability و ساندرز را شناسایی به عنوان یک “سوسیالیست” برچسب, اما نام Mellman گروه امتیاز به یکی دیگر از انگیزه برای رفتن پس از ساندرز: این تغییرات در چه دموکرات ها به خصوص ترقی خواهان در حال نزدیک شدن به اسرائیل-فلسطینی. به عنوان صدای موج دموکراتیک دفاع از اسرائیل اقدامات تبدیل شدن به طور فزاینده ای قابل دفاع با افزایش تدریجی جناح از حزب دیرین حزب استراتژیست های در حال هل دادن به عقب.

DMFI روابط به AIPAC اجرا عمیق از جمله سودآور بين لابی و Mellman مشاوره شرکت.

وارد دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل است. Mellman و چند استراتژیست های نزدیک به حزب دموکرات راه اندازی این گروه در سال گذشته است. DMFI با هدف محدود کردن انتقادات اسرائیل از حزب چپ پهلو با هدف چالش های اصلی در برابر pro-اسرائیل دموکرات. گروه سیاسی کمیته اقدام که در ماه ژوئیه تشکیل شده تنها صرف پول در آیووا تا کنون. PAC “طرح صرف در دیگر نژادها در جاهای دیگر از طرف طرفدار اسرائیل دموکراتیک نامزدها برای مجلس نمایندگان و سنا” Mellman گفت. “ما هنوز در حال تعیین دقیقا همان است که مسابقات ما را درگیر خواهد شد.”

روز جمعه DMFI تایید شده که از قرار معلوم ضد Sanders, آگهی, منتشر دهنده آن در لیست فدرال کمیته انتخابات تشکیل پرونده. اهدا کننده رول شامل چندین همپوشانی با عمده مبارزه حامیان مالی و سیاسی ، هر چند Mellman را رد کرده است که گروه وابسته و گل سرسبد لابی اسرائیل DMFI روابط به AIPAC اجرا عمیق از جمله سودآور بين لابی و Mellman مشاوره شرکت.

بزرگترین DMFI PAC دهنده در ژانویه انرژی اجرایی Stacy Schusterman ساخته شده $995,000 اهدای; او یک مبارزه ملی عضو شورای, با توجه به بنیاد خانواده سایت. لورا Lauder — همسر Gary علامت Lauder که به DMFI PAC نیم میلیون دلار ذکر شده است به عنوان یک غروب غرب, منطقه ای عضو هیئت مدیره در بنیاد سایت. و میلتون کوپر یک مبارزه ملی املاک و مستغلات عضو کمیته کمک $140,000 به DMFI PAC. Schusterman و کوپر برای قطعات آنها را مخلوط سوابق ساخت مشارکت سیاسی به جمهوریخواهان و همچنین دموکرات ها. برخی از دیگر اهدا کنندگان ذکر شده در DMFI تایید شده است FEC افشای نیز AIPAC وابستگی. (رسیده از نظر Lauder bemoaned که برخی از سیاستمداران نمی شد “کاملا مطلع” در مورد اسرائیل, اما demurred وقتی پرسید که آیا او به معنای Sanders. Schusterman و کوپر نمی تواند درباره مطبوعات زمان.)

نزدیکی DMFI به طرفدار اسرائیل استقرار سمت راست بیشتر-از-مرکز گرایش دور نمانده است حتی در میان جمهوری خواهان. در دسامبر جیر که پس از حذف شده, جمهوریخواه, آمریکا, مدیر اجرایی, Matt بروکس ستایش DMFI با استناد به یک ملت داستان در مورد گروه. “‘ما نیاز به یک org که آینه @RJC و تمرکز بر روی دموکرات.’ ما به توافق برسند! @DemMaj4Israel مهم صدا در Dem و پر نیاز با توجه به سکوت دیگر یهودی Dem گروه” نوشت بروکس.

Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders speaks during the 2019 J Street National Conference at the Walter E. Washington Convention Center in Washington, DC on October 28, 2019. (Photo by MANDEL NGAN / AFP) (Photo by MANDEL NGAN/AFP via Getty Images)

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز صحبت می کند در طول سال 2019 J Street کنفرانس ملی در Walter E. مرکز کنوانسیون واشنگتن در واشنگتن دی سی در اکتبر. 28 سال 2019.

عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

هدف ترقی خواهان

دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل به عنوان یک صورتحساب گسترده مبتنی بر تلاش برای تقویت حمایت در درون حزب برای اسرائیل بلکه تمایل به صرف تلاش خود را فشار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به اجتناب از موقعیت های خاص. Mellman شده است انتقادی از ساندرز خاورمیانه و سیاست های خاص, نشان می دهد در ماه نوامبر گذشته است که این سناتور که غالبا مخالف AIPAC اولویت های سیاست بود و منحصر به فرد در مورد. زمانی که ساندرز snagged عمده تاییدیه از مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. و ایلهان, Omar, D -, Minn. در ماه اکتبر Mellman گفت: تایید شد “عمیقا نگران کننده” از آنجا که از Ocasio-کورتز و عمر را انتقاد از اسرائیل است.

به عنوان DMFI PAC راه اندازی ضد ساندرز آگهی در آیووا — ساخته شده است که هیچ اشاره ای به اسرائیل — گروه ارسال یک ایمیل جمع آوری کمک تمرکز بر یک ساندرز سخن گفتن از اکتبر. ساندرز گفته بود که او با حمایت مطبوع کمک های نظامی به اسرائیل در حال تغییر سیاست خود را با توجه به شهرک های اسرائیلی و پیشنهاد انحراف برخی از که 3.8 میلیارد دلار برای کمکهای بشردوستانه در فقیر غزه. “برخی از ساندرز’ نظرات در مورد روابط آمریکا و اسرائیل به خوبی در خارج از جریان اصلی حزب ما” به جمع آوری کمک مالی درخواست گفت. “او پیشنهاد انحراف برخی از ایالات متحده کمک های نظامی وعده داده شده توسط دولت اوباما از اسرائیل و دادن آن به حماس کنترل نوار غزه ، این DMFI ایمیل نیز ناودان ساندرز برای گرفتن رسمی کمپین عملیاتی که در حمایت از تحریم محروم تحریم یا BDS جنبش در برابر اشغال اسرائیل.

ساندرز اما ممکن است به عنوان با دموکرات ها به عنوان Mellman گروه امیدوار است. ماه گذشته مترقی رای گیری شرکت داده برای پیشرفت منتشر شد گزارش نشان 45 درصد از رای دهندگان به حمایت از کاهش کمک های نظامی به اسرائیل بر اساس نقض حقوق بشر از جمله 63 درصد از رای دهندگان دموکرات.

بیشتر چه ساندرز است که نه تنها در تمایل خود را به استفاده از کمک های اولیه به عنوان یک اهرم دیپلماتیک با اسرائیل است. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در ماه ژوئن متوقف شده فقط کوتاه گفت: او می خواهم در نظر بگیرید و برش کمک و گفت: مالیات نمی پرداخت اگر اسرائیل ضمیمه شهرک سازی در کرانه هر چند او waffled در پاسخ به سوال هفته گذشته به اسرائیل نقل مکان کرد به جلو با برنامه ریزی برای الحاق.

نامزد دیگری که گفته است که “همه چیز روی میز” — از جمله کمک های اولیه — اگر اسرائیل نقل مکان کرد و دور از راه حل دو کشور شد و از سوی دیگر ، الیزابت وارن که نیز بدست فشار از DMFI. در تابستان گذشته ضد اشغال یهودی گروه IfNotNow متقاعد وارن می گویند او را فشار اسرائیل برای پایان دادن به اشغال. DMFI سپس با ارسال یک یادداشت هشدار دهنده دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری در مورد IfNotNow. Mellman نیز به نام وارن کمپین به دنبال و دریافت اطمینان داد که یک IfNotNow co-founder در کارکنان بود و نه ساخت اسرائیل سیاست. امیلی مایر یکی دیگر از IfNotNow co-founder, گفت: آن را “نگران کننده است که پشت درهای بسته, کسی که در [وارن] کمپین رهبری خواهد سعی کنید برای دلجویی از جناح راست طرفدار اسرائیل ایجاد.”

بیشتر AIPAC اتصالات

Mellman تجربه متنوع است اما کار خود را به ندرت اگر تا کنون فراتر از دستیابی به میانه متوسط و مرکز-راست هدف. همراه دیرین اسرائیل فعالیت او مشورت برای تعدادی از مشتریان از جمله وزش دموکرات بود و سپس-رهبر اکثریت سنا هری رید D-Nev. و تشکر. Steny Hoyer, D-Md., و همچنین به عنوان یک تعداد دیگر فدرال و مقامات محلی است. و خود را مشاور مشتریان شرکت haveincluded دارویی غول صنعت, سلامت, بیمه, و وال استریت شرکت. Mellman را بود کرده است و حتی فراتر از مرزهای ایالات متحده: Mellman کار برای اسرائیل میانه آبی و سفید ،

در این میانه اما Mellman ترویجی گاهی اوقات طرفه — و همپوشانی — با راست متمایل شدند. Mellman سخت کار می کرد برای شکست دادن رئیس جمهور سابق باراک اوباما و ایران در سال 2015 با وجود مشاور روابط به رهبران دموکرات که به شدت پشتیبانی کرد.

Mellman مخالفت با این حال در خط با یکی از بالاترین مشخصات مشتریان: AIPAC. او با لابی اسرائیل به عنوان بخشی از تلاش های خود برای شکست دادن معامله, مشاوره برای AIPAC تیره-قطع جریان پول شهروندان به صورت یک هسته ای ایران است. CNFI صرف ده ها میلیون دلار برای مخالفت با این قرارداد در سال 2015 — از جمله $241,439 پرداخت به Mellman شرکت است که در سال. (Mellman گفت: رهگیری که او به مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خروج از ایران. “من علنا مخالف تهمت خروج از توافقنامه که من فکر می کنم یک اشتباه جدی” او گفت:.)

Mellman کار کرده با یکی دیگر از AIPAC-ایجاد گروه, آمریکا, اسرائیل, آموزش و پرورش, صندوق است که بهترین و شناخته شده برای سازماندهی سفر به اعضای کنگره به اسرائیل است. در سال 2015 — سال ایران را امضاء — این Mellman گروه بود که آمریکا و اسرائیل آموزش و پرورش صندوق دومین پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و با توجه به غیر انتفاعی مالیاتی فدرال براده. Mellman شرکت پرداخت شد $1.3 میلیون AIPAC-وابسته به گروه دوم تنها به یک سفر کسب و کار متعلق به ایران megadonor و راست اسرائیل مدافع Sheldon Adelson.

هر چند Mellman می گوید خود را در گروه جدید و غروب هستند “مجزا و مستقل” وجود دارد ارتباطات بیشتر از فقط DMFI PAC دهنده رول: به ملت گزارش داد, حداقل 11 از DMFI خود اعضای هیئت مدیره کار کرده اند در صحبت به داوطلب و یا اهدا به AIPAC.

DMFI می شود و هدف نیز آینه AIPAC. مانند لابی اسرائیل گروه DMFI با صدای بلند مخالف تلاش های مانند جنبش BDS. و مانند AIPAC DMFI را می توان آهسته به مسئله حتی خاموش انتقاد از سیاستهای اسرائیل در قبال فلسطینی ها است. پرسید: اگر گروه مخالف اشغال Mellman ارائه نمی دهد پاسخ.

و DMFI و غروب حتی همان فهرست هدف: هر دو گروه باید به شدت انتقاد ساندرز همراه با عمر مینه سوتا نماینده. AIPAC منتشر کرده Facebook ads هدف قرار دادن دو نفر از اعضای کنگره است. به همین ترتیب, در علاوه بر این به آن انتقادات از Sanders, DMFI صرف حداقل $14,924 در Facebook تبلیغات بخش عمده ای از آن برای پرداخت حداقل 64 ads حمله عمر و ترغیب بینندگان به امضای طومار دعوت از نمایندگان مجلس برای محکوم کردن آنچه در آن او را به نام “بی پروا ضد سامی و بس.”

بی واهمه اسرائیل مدافع

Mellman اما شجاعانه در حمایت از اسرائیل — و او می بیند خود را به عنوان سدی در برابر تغییر نمایش در حزب دموکرات است. “در حالی که ما فکر می کنم حزب دموکرات ما می دانیم این است که به شدت طرفدار اسرائیل” Mellman گفت یهودی خودی “تردیدی نیست که ما می بینیم برخی از روندهای است که اطمینان بخش نیست و ما می خواهیم برای پاسخ به آن روند و سرسخت مشکلات قبل از آنها تبدیل شدن به بزرگتر و جدی تر است.” Mellman گفت: اورشلیم پست در ماه جولای است که “اکثریت قریب به اتفاق انتخاب دموکرات طرفدار اسرائیل و ما قصد داریم به نگه داشتن آن است که راه” و اضافه کرد که “یک گروه کوچک از نقاط دورافتاده که در حال تلاش برای تغییر آن است و ما در اینجا به نبرد با آنها است.”

در یک قطعه در ماه گذشته مسئول Statecraft به نام DMFI “آخرین بریده بریده نفس کشیدن از اجماع دو حزبی در اسرائیل است.” که اجماع به مدت طولانی برگزار می شود که نقد آمریکا و اسرائیل روابط تابو است — و این که اسرائیل باید حمایت شود بدون توجه به آنچه.

دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل است خم آن عضله در بالا به سطح سازه از حزب دموکرات است.

در عین حال ترک شروع به نشان می دهد حتی در مکان های غیر منتظره. ملت یهود و تلگرافی آژانس در گزارش سال گذشته که Mellman شکایت در طول یک ماه ژوئن نشست حزب دموکرات که نامزد ریاست جمهوری بود و نه محکوم حملات راکتی حماس علیه اسرائیل است. ملت گزارش داد که سناتور. رهبر اکثریت چاک شومر D-n. y., به طور معمول سرسخت اسرائیل حامی ناراضی بود که Mellman شد انتقاد اعضای حزب خود. DMFI پاسخ داد که حساب این نشست “دقیق نیست” و شومر را نمی دهید.

در ضمن DMFI هنوز در خم آن عضله در بالا به سطح سازه از حزب دموکرات است. در ماه دسامبر کمیته ملی حزب دموکرات انتشار بیانیه ای از طریق Mellman از طرف DFMI در پاسخ به خبری که مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه سخنرانی در اجلاس ملی اسرائیل و آمریکا شدند. “نه مردم آمریکا به طور کلی و نه طرفدار اسرائیل جامعه به طور خاص خواهد شد پاداش مغلوب ساختن پیشی جستن برای دامن زدن به نفرت در خانه و یا برای ارائه حرکات نمادین و جمع معکوس سیاست در خارج از کشور” Mellman گفت. DNC یک مشتری سابق Mellman است اما معلوم نیست چرا از آن منتشر شد بیانیه ای از طریق گروه خود را. DMFI نیز شاهد یکی از اعضای هیئت مدیره داده شده به DNC پلت فرم کمیته توسط حزب صندلی تام پرز.

این گروه در حال حاضر دیده می شود برخی از پیروزی. Mellman تشویق نوامبر تصمیم کالیفرنیا از حزب دموکرات برای رای دادن علیه اصلاحیه دفاع فلسطینی حق بازگشت و مخالف “هر یک طرفه الحاق خاک” در نوامبر کنوانسیون. DMFI کمک کرد طرفدار اسرائیل دموکرات ها در این ایالت شکست اصلاح. Mellman گفت: یهودی مجله شکست خورده اصلاح شد “افراطی” “یک طرفه” و “ضد اسرائیل است.”

آیا این گروه قادر است به سرعت ساندرز کمپین توسط shying دور از اسرائیل و پس از رفتن electability اما باقی مانده است دیده می شود. این DMFI آگهی گرچه نتیجه معکوس در حداقل یک حس: با وجود هزینه های $800,000 به حمله ساندرز نامزد انتخاباتی مطرح شده از 1.3 میلیون در یک روز در یک درخواست که اشاره آگهی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>